Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők nem gondolkoznak el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nem gondolkoznak el soha, hogy a top férfiak a saját visszautasítási módszereiket fordítják ellenük?

Figyelt kérdés

A nők egyrészt nagyon szeretnek ghostingolni, mert akkor még pár sorban sem kell megindokolni, hogy miért tették ezt. Ráadásul korlátlan idő van arra, hogy ha valami miatt mégis újra összehoz az élet, akkor az utolsó pillanatig ki lehessen találni valamit. Például 5 év múlva a leendő főnököd lesz az illető sokkal jobban hangzik az "Akkoriban még annyira kis buta lány voltam, nagyon sajnálom.", ha viszont akkor megindokoltad neki, hogy "Ne haragudj, de nagyon zavart a mamahotel és közben ismerkedtem másokkal is és most találtam egy srácot, akinek van saját lakása, igaz a szülei vették neki, de tudod a lányoknak hamar be kell biztosítani magukat, mert gondolnom kell a gyerekvállalásra is a jövőben.


Mert utóbbi esetben már visszanyalt a fagyi.


Másrészt nagyon szeretnek olyan indokokkal jönni, amik megváltoztathatatlanok, függetlenül attól, hogy az-e a valódi indok. Ilyenek például, mint:

- Életkor. Nem az előszűrésről van szó, hanem amikor valakit megismersz, esetleg még együtt is vagy vele, tehát vonzónak tartod, nem ráncos, nem bottal jár, aztán amint megtudod, hogy idősebb x évvel, akkor már megy a kukába. Vagy ugyanez ha fiatalabb. Rengeteget beszélgettek, szimpatikus, érett gondolkodásúnak tartod, de megtudod a korát és szintén megy a kukába.

- Magasság, kopaszodás. Szintén nem az előszűrés, hanem amikor valakivel már együtt vagy és jól érzed magad és ezt használod fel indokként.


De ezen kívül bármi lehet. Az egyetlen közös pont mindegyikben, hogy nem ez a valódi indok. Általában azért, mert cikinek érzi a valódi indokot, így van egy jó adag muníció a tarsolyában.


Lebukni meg csak úgy tud, ha utána összejön olyannal, akit visszautasított, vagy még olyanabb, mint akit visszautasított.


Ezekkel a dolgokkal rengeteg férfi életét teszik tönkre a nők, akik egy életen át próbálják a vélt hiányosságaikat kompenzálni, aki meg nem tudja az inkább nem is próbálkozik már.


És itt jönnek képbe a top férfiak, akik ugyanabban a pozícióban vannak, mint a nők, vagyis sok ellenkező nemű közül válogathatnak, akik náluk próbálkoznak, rájuk nyomulnak.


Amikor egyiket le akarják koptatni, akkor egyszerűbb valami felszínes dolgot kitalálni, mert a top férfi sem engedheti meg magának, hogy azt mondja, hogy


"Figyelj, cica, igazából ma már bejelentkezett nálam egy lány, holnap a haverokkal iszom, holnapután az exem jön át a hétköznap neked nem jó, jövőhét végén megint programom van, meg amúgy is most van elég punci, nem akarok macerát, mert úgy vettem észre rajtad, hogy nagyon rám vagy kattanva és ha megdugnálak, akkor talán még jobban ragaszkodnál hozzám, ezt a kockázatot meg nem szükséges bevállalnom."


Helyette ő is mond valami bullshit szöveget, mint

- nem jönnek be a nyomulós lányok (már kilőtted magad nála, magadat hibáztatod, viszont még ínséges időkben elő tud venni tartalék puncinak)

- nekem a husisabb/nagyobb/kisebb mellű/magasabb/alacsonyabb lányok jönnek be.

- dohányzás, diploma hiánya, stb. (ezeken lehet változtatni, de a legtöbben nem fognak meg idő és ha a nő egy férfi miatt leszokik, akkor az már jackpotot jelent a dugógép számára. Ezen a szinten már a férfi teszteli a nőt, hogy az mit tenne meg érte.)


És így jönnek létre a testképzavaros nők, akik 45 kilósan is kövérnek érzik magukat, úgy gondolják, hogy a kicsi mellük miatt csúnyák vagy kés alá fekszenek, mert azt hiszik, attól majd vonzóbbak lesznek.



2021. máj. 1. 08:20
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
96%
#36: és ha valaki mondjuk azt mondaná indoklásnak, hogy "mert érdektelen vagy számomra", azzal mit kezdenél, nagyokos?
2021. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
97%
amugy kerdezo, neked ennyire nincs eleted, hogy egesz nap ontod itt magadbol a f.szsagokat? csak egy par oraig nem neztem fel es mar 6 oldalt megtoltottel az elmbetegsegeiddel. en szerintem megolnem magam, ha ez lenne a szorakozasom egy ilyen szep tavaszi hetvegen.
2021. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
#42: Ha lenne barátnőm, biztos jobb elfoglaltságom lenne egy ilyen szép tavaszi hétvégén.
2021. máj. 1. 17:46
 44/45 anonim ***** válasza:
2%

kimaradt hogy ha 42#-nek lenne élete, akkor ezen a szép hétvégén ő sem a gyakorin szapulná a másik nyomorultat

Tehát ezzel magadat is éppúgy minősíted mint a kérdezőt, legalábbis úgy tűnik neked is a gyakorizás az elfoglaltságod ma

2021. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
97%

"Lebukni meg csak úgy tud, ha utána összejön olyannal, akit visszautasított, vagy még olyanabb, mint akit visszautasított."


Bírom az ilyeneket. :D Nekem jött már reklamálni visszautasított srác, hogy a külseje és a gyökér viselkedése miatt utasítottam vissza, de akivel utána összejöttem, ő nála sokkal csúnyább, meg, hogy a srác a fb-os posztjai alapján szinte az ikertestvére lélekben, szóval mégis mit képzelek, követeli a valódi indokot. A valóság pedig az, hogy köszönőviszonyban sincs a párommal semmilyen téren, egy tipikus kis frusztrált, rosszindulatú féreg incel, mellesleg kicsit sem vonzó külsővel, a párom pedig ennek a szöges ellentéte. Szóval engem marhára nem érdekel, hogy ki mit gondol a választásomról, és ki gondolja, hogy "lebuktam". Mivel lehetne egyáltalán "lebukni"? Azt hiszed, komolyan annyira érdekel a visszautasított férfiak véleménye az indokaimról? :D Édes.

2021. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!