Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők nem gondolkoznak el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nem gondolkoznak el soha, hogy a top férfiak a saját visszautasítási módszereiket fordítják ellenük?

Figyelt kérdés

A nők egyrészt nagyon szeretnek ghostingolni, mert akkor még pár sorban sem kell megindokolni, hogy miért tették ezt. Ráadásul korlátlan idő van arra, hogy ha valami miatt mégis újra összehoz az élet, akkor az utolsó pillanatig ki lehessen találni valamit. Például 5 év múlva a leendő főnököd lesz az illető sokkal jobban hangzik az "Akkoriban még annyira kis buta lány voltam, nagyon sajnálom.", ha viszont akkor megindokoltad neki, hogy "Ne haragudj, de nagyon zavart a mamahotel és közben ismerkedtem másokkal is és most találtam egy srácot, akinek van saját lakása, igaz a szülei vették neki, de tudod a lányoknak hamar be kell biztosítani magukat, mert gondolnom kell a gyerekvállalásra is a jövőben.


Mert utóbbi esetben már visszanyalt a fagyi.


Másrészt nagyon szeretnek olyan indokokkal jönni, amik megváltoztathatatlanok, függetlenül attól, hogy az-e a valódi indok. Ilyenek például, mint:

- Életkor. Nem az előszűrésről van szó, hanem amikor valakit megismersz, esetleg még együtt is vagy vele, tehát vonzónak tartod, nem ráncos, nem bottal jár, aztán amint megtudod, hogy idősebb x évvel, akkor már megy a kukába. Vagy ugyanez ha fiatalabb. Rengeteget beszélgettek, szimpatikus, érett gondolkodásúnak tartod, de megtudod a korát és szintén megy a kukába.

- Magasság, kopaszodás. Szintén nem az előszűrés, hanem amikor valakivel már együtt vagy és jól érzed magad és ezt használod fel indokként.


De ezen kívül bármi lehet. Az egyetlen közös pont mindegyikben, hogy nem ez a valódi indok. Általában azért, mert cikinek érzi a valódi indokot, így van egy jó adag muníció a tarsolyában.


Lebukni meg csak úgy tud, ha utána összejön olyannal, akit visszautasított, vagy még olyanabb, mint akit visszautasított.


Ezekkel a dolgokkal rengeteg férfi életét teszik tönkre a nők, akik egy életen át próbálják a vélt hiányosságaikat kompenzálni, aki meg nem tudja az inkább nem is próbálkozik már.


És itt jönnek képbe a top férfiak, akik ugyanabban a pozícióban vannak, mint a nők, vagyis sok ellenkező nemű közül válogathatnak, akik náluk próbálkoznak, rájuk nyomulnak.


Amikor egyiket le akarják koptatni, akkor egyszerűbb valami felszínes dolgot kitalálni, mert a top férfi sem engedheti meg magának, hogy azt mondja, hogy


"Figyelj, cica, igazából ma már bejelentkezett nálam egy lány, holnap a haverokkal iszom, holnapután az exem jön át a hétköznap neked nem jó, jövőhét végén megint programom van, meg amúgy is most van elég punci, nem akarok macerát, mert úgy vettem észre rajtad, hogy nagyon rám vagy kattanva és ha megdugnálak, akkor talán még jobban ragaszkodnál hozzám, ezt a kockázatot meg nem szükséges bevállalnom."


Helyette ő is mond valami bullshit szöveget, mint

- nem jönnek be a nyomulós lányok (már kilőtted magad nála, magadat hibáztatod, viszont még ínséges időkben elő tud venni tartalék puncinak)

- nekem a husisabb/nagyobb/kisebb mellű/magasabb/alacsonyabb lányok jönnek be.

- dohányzás, diploma hiánya, stb. (ezeken lehet változtatni, de a legtöbben nem fognak meg idő és ha a nő egy férfi miatt leszokik, akkor az már jackpotot jelent a dugógép számára. Ezen a szinten már a férfi teszteli a nőt, hogy az mit tenne meg érte.)


És így jönnek létre a testképzavaros nők, akik 45 kilósan is kövérnek érzik magukat, úgy gondolják, hogy a kicsi mellük miatt csúnyák vagy kés alá fekszenek, mert azt hiszik, attól majd vonzóbbak lesznek.



2021. máj. 1. 08:20
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

#14: "Kávét se akartak az utcán ráönteni a legtöbbünkre, és nem hord le minket senki, se az utcán se otthon, mert nem állunk szóba suttyó csicskákkal. Veled is csak itt, de minek..."


Úgy forgatod az érveket, ahogy neked tetszik. Máskor meg amiatt panaszkodtok, hogy mennyi ilyen elmebeteg van és azért félnek a nők. Most meg akkor mégsincs?


#15: Semmi, de neked nőként ugyanannyi közöd van ahhoz, hogy férfiként ha nem dug a nő az első randin, akkor ugrok a következőre és nem pazarlok rá sok időt.


Ha a nő tesztelheti a férfit, hogy béta-e, akkor én szintén tesztelhetem a nőt fordítva, hogy melyiküknek vagyok alfa.


#20: Nem elképzelhetetlen, de az említett példa valós eset volt. Rengeteg fiatal srác nem vallja be, hogy sajátja a lakás, a szülőktől kapta, bekamuzza az albérletet vagy a lakáshitelt, mert 25 alatt még az lenne a ciki, ha alátették, aztán a gerinctelenebbje még úgy intézi, hogy a nő fizesse az albérlet/hitel felét, ha komolyan gondolja. Aztán abból a havi 50-ből vesz neki ajándékokat, a nő meg totál odavan, hogy milyen lovag meg ne költsön már rá a srác.


És az ilyen férfiaknak van sikere a nők körében.

2021. máj. 1. 11:02
 22/45 anonim ***** válasza:
97%

Amikor élőben leszólítottak ismerkedni, akkor egy ideig azzal válaszoltam, hogy nem ismerkedek. A férfiak töredéke volt az, aki ezt elfogadta és normálisan lereagálta. A többség viszont vagy elkezdett faggatni, hogy miért is nem ismerkedek velük vagy elkezdett ócsárolni. Az első pár ilyen után azt kezdtem el mondani, hogy van párom. Ezt hallva szinte mindenki normálisan otthagyott. Miért? Mert engem, mint nőt és az elutasításomat nem tisztelték, de egy másik férfi "felségterületét" már igen.


Jöhet a kérdés, hogy miért nem mondtam el őszintén, hogy miért nem ismerkedek velük. Egyrészt nem tartozok válasszal, másrészt aki a "Szia, nem ismerkedek"-re b##szatlan p##csának nevez, az szerinted hogy reagál arra, ha azt mondom neki, hogy külsőleg egyáltalán nem jön be vagy nagyon taszító a viselkedése?


Szerencsére már van párom (aki hozzáteszem munkanélküli volt, amikor megismertem), szóval most már igazat is mondok.

2021. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
96%
Ugorj, kit érdekel szerinted ha valaki azért lép le, mert 2 óra hossza után nem szopom le?
2021. máj. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
97%
#21 nem a párjaink elmebetegek hanem az ilyen elutasítást nem tűrő nyomik mint te.
2021. máj. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
97%
Full elmebeteg a világod ezekkel az alfa tesztelésekkel meg a számaiddal. Meg hogy te akarnád megszabni hogy milyen nők milyen férfiakkal jöhetnének csak össze. Zártosztályra való vagy.
2021. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

#22: "Mert engem, mint nőt és az elutasításomat nem tisztelték, de egy másik férfi "felségterületét" már igen."


Vagy mert kaptak egy elfogadható indokot. A "nem ismerkedsz" pedig felhívás keringőre. Mert a férfi ki akarja deríteni, hogy miért. Mert mi férfiak már csak ilyen s...gfej segítőkészek vagyunk, hogy ha mondod, hogy, csalódtam az exemben, akkor már tudjuk tovább vinni a beszélgetést, hogy ő mit rontott el és mi mivel lehetünk jobbak nála.


Ha viszont azt mondod, hogy velünk nem ismerkedsz, akkor érdekel, hogy miért érdemeltük ezt ki. Ha olyasmi, amin tudunk változtatni, akkor esetleg szívesen változtatunk is rajta. Ha olyan, amin nem (magasság, külső), akkor legalább tudjuk és behúzhatjuk a +1 strigulát. Ha elég kigyűlik, akkor átértékelhetjük az életünket. Esetleg társkeresőn már eleve kiírjuk, hogy akinek ez problémát jelent, az húzzon balra.


"az szerinted hogy reagál arra, ha azt mondom neki, hogy külsőleg egyáltalán nem jön be vagy nagyon taszító a viselkedése?"


Lehetséges, hogy annyira meghökken, hogy végre egy normális nő, hogy beléfagy a szó?


Volt is ilyen szociális kísérlet, igaz, kéregetőkkel, ott is az ember rutinból mondja, hogy "nincs apróm" vagy "nincs pénzem" ami a legtöbb esetben nettó hazugság, ugyanakkor annyira megszokott, hogy ritkán fordul incidensbe, amikor a kéregető leköpi, hogy "még hazudsz is, te g...ci, legalább annyi gerinc lenne benned, hogy őszintén megmondanád, hogy nem adsz a koldusnak."


Szóval volt olyan, hogy beöltözött a riporter, aztán aki mondta, hogy "nincs pénzem" utánament, majd a kezébe nyomott egy húszezrest, hogy "Fogadja el, uram/hölgyem. Én már csak tudom milyen az, ha nincs pénze az embernek."


Volt, aki el is sírta magát.

2021. máj. 1. 11:32
 27/45 anonim ***** válasza:
97%
#22 a zaklatást segítőkészségnek nevezed?? Az a nő akinek nem kellesz annak segítségre van szüksége? Kényszerzubbonyt rád, most.
2021. máj. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
92%
Előző, 26 kérdezőnek ment
2021. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
96%

#26

"Vagy mert kaptak egy elfogadható indokot."

Az miért nem elfogadható indok, ha nem szeretnék ismerkedni? Miért nem lehet annyira tisztelni, hogy ezt elfogadják?


"A "nem ismerkedsz" pedig felhívás keringőre."

Felhívás keringőre, amikor csipkés fehérneműszettben a barátom ölébe ülök. Az elutasítás pedig ez: elutasítás.


"Mert a férfi ki akarja deríteni, hogy miért."

Legyen ennél jobb dolgod.


"segítőkészek vagyunk, hogy ha mondod, hogy, csalódtam az exemben, akkor már tudjuk tovább vinni a beszélgetést, hogy ő mit rontott el és mi mivel lehetünk jobbak nála."

Engem viszont nem érdekel az adott férfi és nem fogom neki kiteregetni a magánéletemet. Az önfényezésnél és hasonlítgatásnál pedig nincsen szánalmasabb.


"Ha viszont azt mondod, hogy velünk nem ismerkedsz, akkor érdekel, hogy miért érdemeltük ezt ki."

Az fel se merült benned, hogy egyszerűen nincs kedvem? Vagy te mindig mindenre kapható vagy?


"Ha olyasmi, amin tudunk változtatni, akkor esetleg szívesen változtatunk is rajta."

Miattam aztán egy idegen se változzon meg, főleg, ha rosszul reagálja le, mint ahogy a többség teszi. Azt pedig nincs kedvem kideríteni, hogy te éppen normális vagy bunkó leszel velem.


"Ha elég kigyűlik, akkor átértékelhetjük az életünket."

Átértékeled és mire mentél vele? Rájöttél, hogy a magasabb nők (például én) a magasabb férfiakat tartja vonzóbbnak?


"Lehetséges, hogy annyira meghökken, hogy végre egy normális nő, hogy beléfagy a szó?"

Vagy felpofoz és elkezd velem üvöltözni. Nem bánom, ha sose tudom meg.


Én se szoktam adni kéregetőknek. Annak adott, aki vagy tesz valamit érte (például zenél) vagy tudom róla, hogy amúgy dolgozik. Nekik adok, mert tesznek érte és látszik rajtuk, hogy próbálnak kitörni érte. Viszont nem fogok olyanra egy forintot se pocsékolni, aki csak elvárja a segítséget, de nem tesz érte semmit.

2021. máj. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
97%

De ki a f.sz vagy te, hogy bárki is magyarázkodjon neked, egy idegennek? Miért mondjam el egy idegennek, hogy nincs kedvem ismerkedni, mert gyász időszakban vagyok? Vagy hogy egyébként is férjnél vagyok? Múltkor a metrón jött oda egy srác, az istenért sem akart békén hagyni, már közöltem vele hogy férjem van (a gyűrűt is mutattam a kezemen) majd mondtam hogy egyébként babát is várok, de ez sem riasztotta ám el, követett, jött utánam, hogy attól adhatnék neki egy esélyt, már rendesen féltem tőle.

De mondjuk ha én leszbikus vagyok, aszexuális, vagy most heverem ki ami történt velem, ezt én miért mondjam meg egy random idegennek?

2021. máj. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!