Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik még hasonlóan nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik még hasonlóan nagyon válogatósak és nem tudjak bárkinek odaadni magukat, nem szokták gyűlölni az életet hogy mennyivel könnyebb lenne, ha nem ilyenek lennének?

Figyelt kérdés

Sokszor vannak ilyen kényszergondolataim és sajnos nincs kivel megbeszélni, gondoltam kiírom itt.

Szinte csak olyan lányokat látok magam körül, akik szinte bárkivel együtt tudnak lenni, egy egyejszakás együttlét olyan nekik, mintha zoknit cserélnének kb.

Én sajnos nem tudom miért, de teljesen közömbös vagyok a legtöbb férfivel szemben vagy egyenesen taszítanak.

Probaltam már magam erőltetni hogy olyannal ismerkedjek akihez nem vonzódom, de depresszió és sírás lett a vége

Mindeközben látom hogy az ismerőseim 50 éves nagyon taszító férfiakkal is együtt tudnak lenni szó nélkül, érdekből persze

Annyival könnyebb lenne az életem ha ilyen lennék, nem lennék magányos, lehetne családom

Pszichológus tud azon segíteni hogy könnyen oda tudjam adni magam férfiaknak és ne számítson a vonzalom?


2022. júl. 2. 16:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
62%
Amíg úgy gondolsz a szexre, hogy egy nő "odaadja magát" addig kár beléd itt minden tanács.
2023. febr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
49%

Ahh istenem, ugyanilyen vagyok!!! Soha nemtudtam meg masnak a kezet se megfogni, se megcsokolni ha nem vonzott testileg-lelkileg-szellemileg. Ezert fel eletem szinglikent toltottem, most meg mar parkapcsolatban 7 eve. Na most mar az sem jo, mert baratomnak nincs libidoja, szoval egyuttlet sincs, ami aztan abban jon ki hogy akkor most szakitsak? Nemfogok senkit sem talalni aki erdemes, igy is 23 eves koromig szingli voltam, mert ugyanugy mint neked, nemtudok A kapcsolatbol B kapcsolatba ugrani mindenfele fenntartas nelkul. Nagyon valogatos vagyok, es senki sem uti meg a mercet.

Baratnoim akik egesz eletukbe egyejszakasoztak, ugy irigylem oket. De tenyleg. Nekem nem megy. Ha tobb egyejszakast vegigcsinaltal az eletbe tobbfele tapasztalatod lesz, tobbfele nemiszervet lattal (en ugye eddig csak egyet, es az sem akar mar) tobbfele tipusu szexben volt reszed. Jobban megismered magad es a tested.

En is aztkivanom barcsak leha ribizli lennek de nem menne. Reszben szemelyiseg, reszben neveltetes, reszben intelligencia (ezt mondom egoizmus nelkul, 2 diplomam van).

30/N

2023. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
97%

#22 "Nagyon valogatos vagyok, es senki sem uti meg a mercet."


Na itt kezdődnek a problémák.Egész egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy a hosszú évek alatt ne találkoztál volna olyan fiúkkal, aki normálisak, és egy fokkal szebbek az ördögnél. Mégha csak átlagos külsővel rendelkezel is, tuti voltak jelentkezők.


Természetesen senki sem mondja, hogy olyannal járj, aki nem tetszik. És szerintem az sem gáz, ha 23 éves korodig egyedül voltál, és nem ugrottál egyik kapcsolatból (ágyból) a másikba, mint sokan teszik, szóval ne akarj ribizli lenni.


A két diploma az egy dolog, nem fog hozzásegíteni se jó kapcsolathoz, se önismerethez, max. jó álláshoz.


Végezetül, 30 évesen szexmentes kacsolatban élsz, gondolkodj el ezen, mennyi értelme van-e így?


50 éves családos férfiként én így látom, lehet lepontozni. :)

2023. febr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
8%

Ne akarj te is olyan k*rva, vagy aranyásó lenni, mint a többi.

Igaz én nem nő vagyok, de ugyan így fogom fel, mint a kérdező, nem bírok minden jöttmenttel összefeküdni, csak azért, hog, legyen valakim, vagy elmondhassam hogy na, volt még egy aki meglett.

31f

2023. dec. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
64%

Sziasztok sorstársak, én is csatlakozom a klubhoz. Nagyon nehezen ment mindig, a párom nem igazán érti ezt hogy ez van nálam, és nem érti hogy rám féltékenykednie a legeslegfeleslegesebb dolog a világon, hiszen történelmi ritkaság hogy sikerült vele összejönnöm, mással legközelebb max 5 év után sikerülne ha addig nem lenne senki. Az exemet ugyanilyen nehezen találtam.

23-as, itt nem a nagy igényekről van szó, mert nem a leghelyesebb emberek szoktak tetszeni, hanem aki esetleg kicsit kevésbé tűnik ufónak számomra. Biztos cukik meg szépek a többi pasi is de olyan mintha másik bolygóról származnának, és egyáltalán nem tudok elképzelni velük semmit.

2023. dec. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én ugyan férfi vagyok, de nekem barátnőm se volt 23 éves koromig.

14-15 éves koromban volt egy lány, akitől szerelmes levelet kaptam, de mind a két haverommal járt és ez zavart. Utána fiú iskolába kerültem,ráadásul nem voltam egy parti arc. Elég csórók is voltunk,ami egy plusz dolog volt, ami miatt mindig lebeszéltem magam a barátnő témáról.

21 éves koromban megismertem egy lányt, aki foglalt volt, egymásba szerettünk, de ilyen se veled-se nélküled kapcsolat volt, mert nem tudta eldönteni, hogy kidobja-e a barátját(na meg ott volt a távolság közöttünk). 2 évig ment a hercehurca,mindig megkeresett és mindig megszakítottuk a kapcsolatot egymással. A végén, amikor már elhatározta magát, konkrétan szerettem és gyűlöltem is a lányt.

Az alatt a 2 év alatt próbáltam ismerkedni, de teljesen rányomta a bélyegét a hangulatomra, hogy őt szerettem. Szóval isten igazából telibe szartam az összes randit.Próbáltam egy éjszakást is összehozni, egyszer egy 40 éves nővel majdnem összejött, de nem vitt rá a lélek végül. Utána le is tettem a nőzésről, csak az edzésnek és a munkának éltem.

23 évesen ismertem meg az első barátnőmet akivel most is együtt vagyok.

De szerintem így 33 évesen se vinne rá a lélek egyéjszakázásra és szerintem ebben nincs semmi gond.

33/F

2023. dec. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!