Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők hány éves korig válogatósa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők hány éves korig válogatósak férfiakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2022. jan. 26. 22:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
amíg meg nem halnak
2022. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
14%
Veled szemben, vagy a többiekkel?
2022. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
43%
Rendkívül összetett kérdés. Legfőképp attól függ, mikor kalibrálták be utoljára kisugárzás-o-metert /s
2022. jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
32%

Kb 30


De vannak akik örökké

2022. jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
38 éves vagyok, elváltam.Sokkal válogatósabb vagyok most, mint anno fiatalon.Kétszer is meggondolom, kivel állok szóba, és bizalmatlanabb is lettem.
2022. jan. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%
#4 - 40 vagyok. Jelentem még válogatósak. Más szavakkal a kisugárzás-o-meter még gyakorta újra van kalibrálva. Mondjuk mi sem természetesebb, én is be szoktam kalibráltatni a 7.5-ös bench multimeteremet meg a R&S oszcilloszkópomat. Fontos az.
2022. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
27%

max 35

A legtöbb nő kb. 26-27 éves korában érzi meg először, hogy bizony már nem mai csirke, és egyre kevesebb férfi venné komolyan. Olyankor a legtöbben 28 éves korukra találnak valakit, aki korrekt jóképű férfi és/vagy pénzesebb és azzal megállapodnak.

Viszont akik kicsúsznak az időből és már 30-at is túllépik és még mindig nincs semmi, ott már komoly drámák zajlanak le. Vannak olyanok akik makacsak mint az öszvér eleinte, és csak azért sem hajlandóak az irreális igényeikből lejjebb adni. De 35 éves korukra már mind kifinganak. Ha addig nem találtak senkit, akkor utána komoly megalkuvás árán fognak csak találni valakit, akivel még nagyon gyorsan összehoznak egy babát, vagy egyszerűen a pasi kidumálja, hogy nem kell az öreg vagy már. És akkor maradnak gyerek nélkül.

2022. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%

Hetente felteszi valamelyik nyomorék ezt a kérdést -.-

Ha te szoktál az lenni, szerintem vizsgáltasd ki magad, mert gond van a memóriáddal.

2022. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
#7 Én nem így látom. Barátaimnak köszönhetően rengeteg nagyon szép magasan képzett nőt ismerek. 40 fele közeledve is még vígan lubickolnak a jobbnál jobb "fiukákban". Most így belegondolva a 80%-nak szerintem simán nincs állandó/férj/gyerek se kutya/macska.
2022. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

100

Nincs az a kor, amikor bárkivel összejönnének. Férfiak sem, ha kicsit is igényes magára.a

2022. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!