Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők hogy jönnek ahhoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hogy jönnek ahhoz, hogy tudni véljék a férfiak biológiai szükségleteit, késztetéseinek erősségét?

Figyelt kérdés

Fordítva is vissza lehet fordítani a kérdést, de ha valamelyik nő erre kíváncsi, írja ki külön kérdésként, ne ezt trollkodjuk szét!


Most a férfiak szükségleteiről van szó. Egy nő hogy jön ahhoz, hogy tudja, milyen érzés férfinak lenni? Fordítva ti se örültök, mikor valamelyik férfi akarja eldönteni, hogy hogyan éltek meg egy abortuszt vagy a menstruációt.


Attól meg pláne kiakadtok, mikor meg akarják magyarázni, hogy ha Lakatos Dzsesszika úgy jár abortuszra, mint más a kozmetikushoz, akkor ti ne nyavalyogjatok már, ne kényeskedjetek.


Úgyhogy, hogy jön sok nő ahhoz, hogy bírálja, minősítse a férfiakat hasonló módon, hogy "meg ne szakadjon a szívem, hogy szegény nem tud szexelni, verje ki" - ilyenkor elgondolkoztok, hogy van, aki évek óta egy ölelést vagy simogatást sem kapott senkitől?


Egyáltalán miért kell ítélkezni? Mivel tartjátok magatokat akkor többnek, jobbnak az itteni radikális inceleknél, akik a nők jogait csorbítanák? Ti ugyanezt csinálnátok, szívesen látnátok, hogy ezeket a férfiakat valaki kiirtja, kasztrálja, kínozza.



2022. júl. 2. 12:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♂️
2022. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
98%

A nőket nem a férfiak potenciája érdekli hanem csak a saját párjuk es azzal a szex.

Mindenki más úgy impotens vagy nem az, ahogy akar.

2022. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, az emeberek nem asszerint különböznek egymástól, hogy nők vagy férfiak. Nem egyfomák a nők sem, a férfiak sem. Jó, úgy hogy ne akard itt bemagyarázni, hogy minden férfi egy kanos állat. Menj el prostihoz.

De leginkább dugulj el.


Mi abszolút nem foglalkoznánk veletek, ti sírtok itt egésznap és ontjátok magatokból a hímsoviniszta szövegeket.

2022. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lennének ilyen kérdések, helyet se adnátok az ilyen megjegyzéseknek.
2022. júl. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem, hogy jött neked ez a kérdés. Ha a nőnek problémája van, nem akar kényszeresen belevinni vadidegen férfiakat a megoldásába, szemben az incelekkel. Sose írtam, hogy kasztrálják, vagy kínozzák, vagy ilyesmi. Egyáltalán nem érdekel, mit csinál, mindaddig, amíg nem áll neki h.lyeségeket követelni. Pl., hogy az állam "rendeljen ki neki nőket", aki akár én is lehetnék. Nyilván, ha abból kéne választanom, hogy kirendeljenek egy ilyenhez, vagy kasztrálják, az utóbbit támogatnám. Mivel neki mindkét esetben megoldódik a problémája, nekem viszont csak az utóbbival nem csinál gondot. Miért kéne nekem tűrni, hogy egy vadidegen hím miatt nekem szenvednem kell?
2022. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
12%

Na, megvarjuk az olasz stylistot, aztan eldaraljuk a kerdest 600 valaszig :)



38F incel

2022. júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Ahogy sejtettem, félremagyarázás-hegyek, csak hogy nektek legyen igazatok.
2022. júl. 2. 12:50
 8/29 anonim ***** válasza:
96%
Ha erre számítottál, mi volt a célja a kérdésnek?
2022. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

"Attól meg pláne kiakadtok, mikor meg akarják magyarázni, hogy ha Lakatos Dzsesszika úgy jár abortuszra, mint más a kozmetikushoz, akkor ti ne nyavalyogjatok már, ne kényeskedjetek."


Figyu, mert akad néhány aluliskolázott, azért a normálisabb nők nem védekezésnek tekintik az abortuszt csak hogy neked jobb legye. Te szerencsétlen csökevény.

2022. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jönnek bizonyos felhasználók ahhoz, hogy az ostoba/provokáló/kamu kérdésekkel vigyék le az oldal színvonalát?
2022. júl. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!