Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én már csak abban reménykedhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már csak abban reménykedhetek, hogy majd Vladimir Vladimirovich Putin elintézi majd nekem, hogy legyen barátnőm, feleségem, társam?

Figyelt kérdés

Erős férfitöbblet van, és én abba a férfi kategóriába tartozok aki kiárazódott a piacról. Nincs társkeresési értékem a jelenlegi nemek arányai mellett, mert hülyék lennének a nők engem választani amikor találnak jobb pasit, egyszerűen mert jut nekik.

Egyetlen reményem, hogy Vladimir Putin orosz elnök/diktátor (és ellenfelei) addig fogják eszkalálni a helyzetet amíg világháborúvá nem fajul, és akkor annak a végére sok férfi életét veszti a háborúban (lehet hogy én is), de akik túlélik ezt a világkonfliktust, azoknak legalább mind fog jutni nő? Tudom hogy szörnyű de ez az egyetlen reményem, hogy legyen nőm a mai világban?

Komoly válaszokat várok.



2022. júl. 1. 11:37
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
98%
Az a bibi, hogy nem (csak) az a baj, hogy találunk nálad jobbat. Nekem (mert a többiek nevében nem beszélhetek) van egy standardom, amibe az incelek (nem, nem az a baj, hogy nem volt még nőtök - az incel gondolkodásmód a gond) nem tartoznak bele. Lehetünk az utolsó emberpár is a Földön, ha nem találom meg benned a társamat, akkor inkább élek egyedül.
2022. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog, mert:


1. A modern fegyverek miatt valószínűleg rengeteg civil áldozat is lenne és meghalnának ugyan úgy nők is.


2. Attól, hogy kisebb a halmaz, egy értelmesebb nő inkább van egyedül, minthogy egy idiótával legyen.

2022. júl. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
97%

Attól még hogy kevesebb férfi lesz neked ugyanúgy nem lesz nőd. Annyi változna egy ilyen helyzetben, hogy a nő többség még kevesebb férfiből választja ki a legjobbat magának.

Akár egy pár tucat egészséges, extrém jóképű, "gigachad" is elég a faj fenntartásához...

2022. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
98%
Vlagyimir Vlagyimirovics Putyin helyes magyar átírásban. Legalább ezt tudnád, ha már yen gagyi trollkérdést teszel fel...
2022. júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi a garancia arra, hogy egy háborús helyzetben egyáltalán túlélnéd magát a háborút?
2022. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
7%

A jelentős férfitöbblet valójában ugye - mint a ksh is mutatja ha tud számolni az ember - ugye több mint 6% a fiatal korosztályban

A középkorúak között már jóval alacsonyabb, míg 50 felé már egálba kerül a két nem.

Csak hát addigra már mindegy lesz neked is, meg a nőknek is (akiknek ugyebár egyre nehezebb lesz a pártalálás)

Szóval valóban ez az egyetlen reális lehetősége annak hogy a férfitöbblet megoldódjon. A háború - amiben semmi örömünket nem lelnénk - lenne az egyetlen lehetősége a megoldásnak, bármilyen szörnyű is lenne.

Egy ilyen háború után ugyanis - csakúgy mint a 2. világháború után vagy éppen közben - páratlan szexuális lehetőségek nyílnak meg a férfiak előtt. Ez történelmi tény, a születésszám durván ugrott meg azokban az években. Azaz akik túlélték azoknak jutott nő, a nők kisebb arányban haltak meg.

2022. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Inkább leszbikussá válnék.
2022. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan reménykedsz egy világháborúban, csak azért, hogy esetleg legyen nőd? Mennyire torzult a gondolkodásod? Inkább vágnék eret magamon, csak ilyen beteg, torz emberrel ne kelljen lennem.
2022. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%
Nekem törölték valamelyik nap a kérdésem ami majdnem ugyan ilyen volt.
2022. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért reménykedsz egy világháborúban, hogy hátha lesz barátnőd? Eléggé beteg lehetsz. A válaszokból kiderült, hogy akkor sem lenne nőd, ha te lennél az utolsó élő férfi, nekem sincs barátnőm, de szerencsére nem vagyok annyira kattant, hogy emiatt várjak egy vh-t. Egyébként ha valóban kitörne egy "istenes" világháború, nem hiszem, hogy a nőkön járna az eszed, hanem azon, hogy legalább egy szelet kenyér legyen a gyomrodban, mert vagy nem tudnád megfizetni a kaját, vagy nem lenne mit megfizetni, bár lehet, hogy tévedek.
2022. júl. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!