Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én már csak abban reménykedhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már csak abban reménykedhetek, hogy majd Vladimir Vladimirovich Putin elintézi majd nekem, hogy legyen barátnőm, feleségem, társam?

Figyelt kérdés

Erős férfitöbblet van, és én abba a férfi kategóriába tartozok aki kiárazódott a piacról. Nincs társkeresési értékem a jelenlegi nemek arányai mellett, mert hülyék lennének a nők engem választani amikor találnak jobb pasit, egyszerűen mert jut nekik.

Egyetlen reményem, hogy Vladimir Putin orosz elnök/diktátor (és ellenfelei) addig fogják eszkalálni a helyzetet amíg világháborúvá nem fajul, és akkor annak a végére sok férfi életét veszti a háborúban (lehet hogy én is), de akik túlélik ezt a világkonfliktust, azoknak legalább mind fog jutni nő? Tudom hogy szörnyű de ez az egyetlen reményem, hogy legyen nőm a mai világban?

Komoly válaszokat várok.



2022. júl. 1. 11:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%

Nem, nem fog jutni attól.

Hisz gyakorlatilag nincs rátok szükség. Nem kell minden áron férfi, csak olyan, aki minden szempontból megfelel.

Ezt te úgy tűnik, nem tudod teljesíteni.

Egy semmirevaló koloncot pedig normàlis nők nem akarnak a nyakukba venni.

2022. júl. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
87%

Hát, elnézve a szembeszomszédomat itt vidéken putrifalván, egy csinos nőcinek van egy ilyen fogatlan balf.szjankója mint férj, aztán hogy mivel láncol magához egy ilyen nőt.....passz.

Lehet, a házban bent veri, vagy bezárja a fáskamrába.

Kis csendes, csinos csajszi, semmi tájszólás, kedves, aranyos.

Az ürge meg egy összetetovált fogatlan tahó, onnan tudni, hogy otthon van, hogy bömböl avval a borzalmas tájszólásával, minden második szava bzmeg.


Szóval nem kell ehhez Putyin, csak jó helyen kell keresni nőt.

2022. júl. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%

Nézd már meg, hogy mennyire van "férfitöbblet"!

[link]

2022. júl. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
8%
ksh, mint releváns és hiteles forrás xD
2022. júl. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%

😂😂😂😂

Ha a párom meghalna a háborúban, és később ismét párválasztásra adnám a fejem, de nem lennének már normális férfiak, akkor sem alacsonyodnék le olyanhoz, aki nem tetszik nekem, vagy akinek a sorozatos párkapcsolati kudarcok miatt úgy eltorzult a lelke, mint az itteni inceleknek. Inkább egyedül maradnék.

2022. júl. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
13%
3. 50 alatt végig férfitöbblet van...
2022. júl. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
88%
6. 1-2 %-os eltérések vannak addig is, nem erős férfitöbblet, ahogy a kérdező fogalmaz!
2022. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%

"Komoly válaszokat várok."

Akkor egy komolyan vehető kérdést legyél szíves első körben produkálni. Egy minden alapot nélkülöző, alá nem támasztott állítással kezded a kérdésed. Ha viccesnek gondolod a kérdésed második felét, akkor szimplán primitív vagy, ha viszont komolyan gondolod, akkor viszont kimondottan beteg vagy. Javaslom a pszichológust.

2022. júl. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%
7. inkább 3%, és ezek összeadódnak, minden évre 2000-3000 férfi
2022. júl. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
96%
Nyugi, szívem. Ha ki is pusztul az összes férfi körülöttem, akkor sem lesz rád szükségem ♥
2022. júl. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!