Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol húzzuk meg a határt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol húzzuk meg a határt az incel és válogatós férfi között?

Figyelt kérdés
Akik válogatásak azok állítólag nem incelek...de mi számít válogatósnak, pl. aki kövér nővel nem jön össze az incel vagy válogatós? De még sorolhatnàm a példákat...mikor számít valaki incelnek?
2022. jún. 27. 07:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
28%

"10/10 anonim ***** válasza:

Ja de amiket leírtál azokról te döntesz, hogy lesz e ferrarid, vagy hogy palotában lakj e és a többi. Ha valakinek erre szüksége van az megteremti magának."



Ja!!!!!!!!!!!!!!


Ez így megy? Akkor senkinek nem kéne segély, meg iskolai ingyen kaja, meg hasonló szociális háló.


A 7 éves kiskölök vegye meg a Gundelben az ebédet, ne ingyen kapja!

A hajléktalan vegyen házat!

Az idős kisnyugdíjas tanuljon IT mérnöknek, és ne az önkormányzati gyógyszert várja!


És igen, én is csak xarrágóság miatt járok busszal, mert amúgy telne ferrarira.



Idióta.

2022. jún. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
76%

Ha van egy/több szempont, ami alapján a férfi párt keres, akkor válogatós. Ezzel semmi baj nincs, az illető egyszerűen több az ösztöneinél, nem elégszik meg annyival, hogy legyen vaginája, oszt' rendben van.


Ha vállalhatatlan, bicskanyitogató felfogása van a világról, ha a nőket szexuális eszközként, alsóbbrendű lényként, vagy árucikként kezeli (lásd húspiac/párkapcsolati piac kifejezések), ha a saját kudarcait és bukásait nem ismeri el, hanem lapátállú, nála jóképűbb férfiakra fogja (lásd chadezés), de magáért tenni semmit sem hajlandó, akkor incel.


Összegezve:

A válogatós nevéből fakadóan válogat, keresi a párját. Az incel nyivákol, hogy nem jut neki lyuk. És nem is érdemli meg, hogy egy épp elméjű és egészséges értékrendű nő szóba álljon vele.

2022. jún. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
86%

SZerintem egy házas/kapcsolatban élő férfi is lehet incel, ha a nője nem akar szexelni vele. Mert elvégre ekkor is akaratlanul cölibátusban él.

Az incelségnek egyébként van pár "kritériuma":

1. Akarnod kell a kapcsolatot, a szexuális életet, de nem jö össze sehogy sem. Ha nem akarsz kapcsolatot/szexet akkor nem vagy incel.

2. Próbálkoznod kell és minden próbálkozásod ellenére sem sikerül a dolog.

3. Ha van nálad próbálkozó nő, akit te visszautasítasz akkor sem lehetsz incel. Kivéve ha a nő valami nagyon-nagyon ocsmány, lecsúszott, alkoholista, csöves / nagyon öreg.

2022. jún. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
67%

11.

Megint más témát hoztál fel. Azt hittem felnőtt emberekről beszélünk. Döntsd már el. Az a kisgyerek egyszer felnő és akkor majd ő fog tenni azért ahova eljutott, hogy mi a célja. És ha akarja igenis eléri. Azt szeretem amikor egyes emberek a gyerekkorukkal védekeznek vagy egyéb ilyen-olyan kifogásokat gyártanak.

A hajléktalan előtt ott az út hogy dolgozzon...senki nem tiltja meg neki.

Egyedül a nyugdíjas az, aki tényleg sakkmatt helyzetben van, azok közül akiket írtál.

Hat az már a te bajod, hogy nem tudsz félretenni autóra. És inkább csak el vagy a langyos vízben. Nem én leszek az idióta csak mert fáj az igazság.

2022. jún. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
87%
Már egy korábbi kérdésre is leírtam, hogy az incel az "involuntary celibate" angol szókapcsolat rövidítése. Ennek megfelelően (minden közkeletű sztereotípia és félreértés ellenére) mindenki incel, aki szexuális életre vágyik, de ennek ellenére tartósan nem él és soha nem is élt még szexuális életet. Ebben az értelemben a középkorú magyar lakosság kb. 7%-a incel. Ebbe természetesen beletartoznak azok is, akik válogatósság miatt vannak ebben a helyzetben.
2022. jún. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
82%
Ha válogat az már nem involuntary kategória. Amúgy mindenkinek ott a lehetőség a maszturbálásra vagy prostira. Szóval ne fogjuk a szexuális frusztráltságra ezt a hisztimozgalmat.
2022. jún. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
#14: Nem mindenki tehet arról, hogy oda jut, ahova jut. Vannak például olyan pszichiátriai diagnózisok (pl. egyes személyiségzavarok), amelyek egyáltalán nem ritkák, s intenzív, évtizedekig tartó gyógyszeres és pszichoterápiás kezeléssel sem kezelhetők sikerrel. Legfeljebb a tünetek enyhítésére van esély. S vannak súlyosabb mozgássérültek is, akik magzatkori agysérülés miatt manuális munkára is alkalmatlanok, még akkor is, ha gyerekkoruk óta rehabilitációs kezelésekre járnak. Egyszerűen nem tudják a kezüket még egyszerűbb mozgásokra sem koordináltan használni. Ezeket az embereket a magyarországi munkaerőpiaci farkastörvények éppúgy kivetik magukból, mint a társkeresés farkastörvényei. Mondd már nekem őszintén, hogy ki akarna egy, időnként súlyos depresszióba sülyedő, ezért a munkából rendszeresen kieső, máskor pedig irracionálisan viselkedő mániás depresszióst foglalkoztatni? Ki akarna egy olyan mozgássérült férfi felesége lenni, aki még felöltözni sem tud magától? Vannak bizony emberek, akik ha megfeszülnek, akkor is falakba és elutasításokba ütköznek, egész életükre. Mind a magánéletükben, mind a szakmai életükben. A partvonalról mindig könnyű bekiabálni.
2022. jún. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
39%

14#

Te valami hivatásos provokátor vagy?

Annyira nyilvánvalóan provokálod itt az embereket hazug és ócska szövegeiddel hogy nem is akartam rá reagalni.

Ugyanis amikor azt állítod hogy mindenkinek meg van a lehetősége megkapnia akármit, akkor az nem más mint provokatív hazugság.

Ebben a formában biztosan.

És ezekután még neked áll feljebb?

Megnézném én a te nyomorult fajtádat mi a rákot ért el az életében

2022. jún. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

#16: A maszturbálás szerintem nem számít nemi életnek. Prostituáltra pedig nem mindenkinek van gusztusa vagy pénze.


S szerintem viszolyoghat valaki attól is, hogy olyan nővel jöjjön össze, aki számára nem vonzó, csak azért, hogy nemi élete lehessen. "Válogatósnak" lenni lehet annak az eredménye is, hogyha korrekt akar valaki lenni és nem szerelmet vagy vonzalmat hazudva félrevezetni egy nőt, hogy szexhez juthasson.

2022. jún. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
65%
A válogatós pasi azért néha elmegy dugni egyet, de az incelek még erre sem képesek.
2022. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!