Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol húzzuk meg a határt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol húzzuk meg a határt az incel és válogatós férfi között?

Figyelt kérdés
Akik válogatásak azok állítólag nem incelek...de mi számít válogatósnak, pl. aki kövér nővel nem jön össze az incel vagy válogatós? De még sorolhatnàm a példákat...mikor számít valaki incelnek?
2022. jún. 27. 07:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%

Nincs határ.


Ha Pistikének tetszik Kata, be probalkozik nala és Kata elutasítja! Akkor Pistike incel!

2022. jún. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%

Miért olyan rohadt nehéz megérteni?

Egy kapcsolathoz két ember kell. A nőnek is akarnia kell. Tehát: csak azzal lehetsz bármilyen kapcsolatban, aki veled akar lenni, akinek te bejössz. Nézd meg azokat, akiknek bejössz, elvégre egyedül velük van esélyed összejönni. Aztán válassz ki egyet, nyilván a legjobbat. Tádámm, kész a kapcsolat!


Onnantól vagy incel, hogy akiknek te bejössz, azokat te bottal se, akikre meg csorgatod a nyálad, azok a gyengébb napjukon is öt jobb pasit felszednek, mint te csúcsformában. Tádámm, kész az incel, akinek soha nem "jut" nő.

2022. jún. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Noren1989 ***** válasza:
84%
Ott, hogy itt sír-e miatta, vagy sem.
2022. jún. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
22%

"Nézd meg azokat, akiknek bejössz, elvégre egyedül velük van esélyed összejönni. Aztán válassz ki egyet, nyilván a legjobbat. Tádámm, kész a kapcsolat!"

Aha

Persze minden nő egyedülálló hogy ennyi lehetőség lenne "választani"

Egyesek miféle álomvilágban élnek?

2022. jún. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
Ha utálod a nőket amiért nem jönnek veled össze, illetve őket hibáztatod, meg a férfitöbbletet és fel se merül benned, hogy veled is lehet valami gond, akkor incel vagy. Ha csak simán sikertelen vagy a nőknél, attól még nem leszel incel.
2022. jún. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%

VÁLOGATÓS: "Nekem Kate Bekinsale kell!" "Na jó...Lipcsei Betta is elég." "Na jó, kanos vagyok, hol a Kati a kisboltból???"


INCEL: "Kate Bekinsale...na jó, adok neki esélyt." "Na??? Miért nem jön? Ja, ronda vagyok, és nincs lapát állam. Akkor maradok egyedül." ("De naponta sipítozok a neten, mint egy retek retardált, hogy mé' nincs nőm?")

2022. jún. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
21%
Az az incel, aki a világon egyetlen nőnek sem kell, még annak sem, akivel nem jönne össze. Én pl. ilyen vagyok.
2022. jún. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
28%

Ez az incel marhaság csak a gyakorin létezik.

Amúgy meg miért kéne akárkinek is kevesebbel beérni mint amilyet akar?

2022. jún. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
75%

8.


"Amúgy meg miért kéne akárkinek is kevesebbel beérni mint amilyet akar?"


Mert van ez a VALÓSÁG nevű dolog?


Palota helyet panelben laksz.

Ferrari helyett örülhetsz egy Ford-nak.

Kate Bekinsale helyett, meg örülj, hogy a kisboltok Kati magára enged!


Vagy ki/mi vagy te, hogy neked "JÁR" a Kate Bekinsale, és nem kell lejjebb adni?

2022. jún. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
28%
Ja de amiket leírtál azokról te döntesz, hogy lesz e ferrarid, vagy hogy palotában lakj e és a többi. Ha valakinek erre szüksége van az megteremti magának. Na már itt bebukott az írásod. A valóság az, hogy sok ember inkább boldog 80 százalékban a 100 helyett, hát ez nem más hibája, hanem az adott emberé. És inkább nem vagyok kapcsolatban minthogy olyannal legyek aki nekem nem tökéletes.
2022. jún. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!