Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak,társkeresésnél előnybe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,társkeresésnél előnyben részesítitek a babaarcú, kerekfejú lányokat, jobban tetszenek ők, mint más lányok?

Figyelt kérdés
25+os válaszok érdekelnek csak.
2022. jún. 14. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem előny. Nem hátrány.

Valakinek az a fej forma áll jól, valakinek meg a másik.

Általábba a kisebb lányoknál cukibb a kerek fej.

Ha sok egyforma lányból kéne fejformát választanom, akkor nem a kereket választanám.

Jó persze az én válaszom lényegtelen mert csak 23 vagyok.

2022. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik ha baba arca van,kerek fejű lányt ritkán látok,de amúgy nem kizárt 26F
2022. jún. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

örülök, ha visszaír valaki


az se baj, ha nő

2022. jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Nem ezen múlik a szépség, a párkapcsolatnál meg egyébként is az érzelmek és a személyiség sokkal fontosabbak.
2022. jún. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

Nekem ez nem jön be. Olyan, mintha kövér lenne annak ellenére, hogy a teste nem az.


Szerintem szebb egy női arc, ami kicsit beesettebb, látszik az arccsont, az almácskák. 25 fölött már ne egy ráncos csecsemőnek ajarjatok kinézni. Tudom, fiatalfétis, meg anyámkínja, de nekem egyszerűen bizarr és nem szép. Szebb a korához illő.

2022. jún. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Nekem azért tetszik a babaarcú, mert ártatlanabbnak néz ki és kevésbé nézem ki belőle, hogy átver. Ösztönös védelmi rakciót indít be, gondolom. De egyébként nincs fétisem a babaarcú nőkre.
2022. jún. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves 5.!


Én babaarcú alacsony nő vagyok. Nem tudok vele mit csinálni, nálunk ez családi vonás. Egyáltalán nem néz ki kövérnek a fejem, pedig kerek a pofim! Ennek ellenére nem nézek ki ráncos csecsemőnek, sőt a 30+-os nővéremen sincs egy ránc sem:) Nem vagyunk kevésbé nők, sem pedig rondák amiért ilyen genetikát örököltünk!

Kedves kérdező, tapasztalataim alapján nem igazán jön be ez a 23+ korosztálynál, nem vesznek komolyan, nem látnak szexisnek minket, hiába vagyunk szépek, aranyosak sok férfinek ez nem jön be:D 23N

2022. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Leszarom, attól még nem jön be és irritál, mikor az is erre törekszik, akinek nem ilyen az arca. Szerintem nem egy jó irány.
2022. jún. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!