Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen típusú nőket kerüljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú nőket kerüljek el tárkeresőn?

Figyelt kérdés

Hosszú távra keresek párt, szeretnék most már megállapodni. Én a következőket jegyeztem fel mint intő jel:


- Kihívó képeket rak fel (főleg, ha csücsörít)

- Ízléstelenül filterezi a képeit (csillag, virág, sziporkák stb. - jó eséllyel buta proli)

- Kis termetű kutyája van (különsen az a kis fehér p_nanyaló fajta)

- Hosszan részletezi, hogy milyen fajta pasikat NEM keres (sokat csalódott, érzelmileg kiégett)

- Túlságosan részletezi, hogy milyen fajta pasit akar (a tökéleteset keresi, az első veszekedésnél dobbant)

- Egynél több írásjelet használ a mondat végén

- Legalább 3 emoji minden mondat végén

- Semmit nem ír az adatlapján

- Az instája teli van csöcskirakós, edzős képekkel (ne várd, hogy hű legyen)

- Üzleti fotók, tökéletesen beállított képek, saját vállalkozás vagy vezetői pozíció (karrierista, nem fog neki tetszeni az anya-szerep, te maradsz otthon pelenkázni, céges bulikon biztos, hogy megcsal)

- Csak azt részletezi, hogy mit szeret a szabadidejében csinálni (azt várja, hogy szórakoztatóközpont legyél)


Így belegondolva jó sokat összeszedtem, de kíváncsi vagyok a válaszokra :)).



2022. jún. 13. 19:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
58%
Én nő vagyok, és nem társkeresőzöm, de szerintem jól összefoglaltad. Ezeket a típusú nőket én is kerülöm a valós életben. Meg ha felregisztrálnék, a hasonló férfi típusokat én is kioffolnám (pl. aki nem tud helyesen írni, idióta pózolós képeket rak ki, bemutatkozás gyanánt elváráslistát ír vagy egyáltalán semmit stb).
2022. jún. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem is jól összeszedted, gratula. Pár gyakori típus kimaradt, bár tény, hogy gyakran van átfedés a kérdés kifejtésében leírtakkal:


- tetováltak, különösen azok, akiknek csak látható helyen van (kézfej, alkar, lábszár) valami igénytelen idézet/szöveg vagy 0 kreativitású minta (pl. szivecske). Full buta proli...

- 5*-os világutazó instar!bancok, akik gyakorlatilag sugar daddyt keresnek (nem az évi 1-2 külföldi nyaralásról beszélek)

- redvás tükörbe szelfizők, vagy olyanok, akiknél a háttérben látszik az ágyon a kupacba odahányt ruhatár. Igénytelenség kimaxolva.

- nem sok vizet zavarnak, mert még a legkiéhezettebb incel is balra húzza őket, de a hajónapló kedvéért: ocsmány zsírdisznók, akik a leírásban ecsetelik, hogy annyian írnak nekik, hogy nem biztos, hogy hamar tudnak válaszolni, de azért megpróbálnak...

- nyilvánvaló kamuprofilok: dekoratív, vékony csajok (jellemzően távolkeletiek), külföldi egyetem megadva, nagyvilági képek, de lakhelynek Mucsaröcsöge van megadva. Mostanában már az arcuk sem látszik, mert vagy selfi közben kitakarja a telefon vagy háttal áll (hogy az automata szűrőket átverje).

- a leírásban (rosszabb esetben a képek között giccses betűkkel és háttérrel) idézet szerepel. Jellemző az "eltévedt" nyugdíjasokra és szellemi nehézségekkel küzdő Kasszás Ezsikre és Körmös Gizikre.

- magukról nem raknak fel képet. Vagyis semmi, vagy CSAK tájkép, vicces kép, stock fotó (valamilyen nőalakról), esetleg testrészek (szem, láb stb.).

2022. jún. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi, ez jó :)


"- nyilvánvaló kamuprofilok: dekoratív, vékony csajok (jellemzően távolkeletiek),"


Igen, rendszeresen beléjük futni. Egyszer lejátszottam, mire fut ki a dolog. Azt akarják, hogy hívj fel, vagy hívj vissza egy telefonszámot, ami jellemzően 447-el kezdődik, és ha megteszed, nagy összeget emel le a számládról. :)

2022. jún. 15. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!