Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők aki tárkeresőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők aki tárkeresőt használ bármilyet, mi kell ahhoz hogy jobbra húzzatok valakit, vagy visszaírjatok az illetőnek?

Figyelt kérdés

Mondjuk tinder a legelterjedtebb, szóval mi alapján húzzátok jobbra az illetőt - most kapcsolatot kerestek vagy mást az mindegy ? (már aki nem csak unalomból van fent, bár erre az arányra is kíváncsi lennék egyszer :D )


Szóval mi az amit kerestek, mi az amit megnéztek ? Itt szoktak jönni, hogy nem tudhatom hogy a többi srác mit meg nem ad a lánynak, meg a kisugárzás, meg a kiállása valakinek.... ja ezek közül egyik se látszódik ott.


Mondjuk nem kapcsolatot kerestek, ki a jó pasi nektek, mitől jó pasi ő amiért jobbra húzzátok?


Mondjuk kapcsolatot kerestek mi számít ebben a kategóriában?


Magamról annyit röviden, szóval egyedül élek, saját lakásban , nem kell eltartania senkinek mert szerencsére jól keresek, szeretek jól öltözködni (ja tudom felvágok vele nyilván ... ha valaki ezzel jönne annak azt tudom mondani, hogy előbb utóbb úgyis kiderül egy ilyen egy beszélgetés során, vagy legalábbis látszódik) mosok , vasalok, takarítok (a főzés még gyerekcipőben jár) tehát nem mamahotelben lakok , magas vagyok (185) barna haj, kék szem és inkább vékonyabb testalkat (kondi in progress, de szerencsém van , hogy nem mindenki egy görög isten a világban, ezt csak ezen az oldalon hiszik páran) Viszonyításképpen a photofeeleren 5-6 között vannak a képeim, szóval ez pont az átlag, bármit is jelentsen ez ugye.


Nem tudom kihagytam e valami fontos dolgot amire kíváncsiak lehettek, mindenesetre én kíváncsi vagyok, hogy ennyiből megütném e a szintet nálatok? (csak mondom , nincs túl sok matchem, szóval a gyarkolatban a valós eredmény az, hogy nem :D )


Ugyanitt... ha valaki esetleg ismerkedne.... :P


31F BP


2021. júl. 30. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Ennyire nem lehetsz sekélyes és alacsony önbecsülésű. Keress egy hobbit
2021. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

nem használok tindert


de nálam az pozitív ha van normális kép egy közeli az arcáról, egy távolról, mosoly !!!

nem pózolós, kocsis, napszemüveges, voltbarátnőtlevágtamaképrőldeottakeze stb...

adatlap kitöltve, magáról pár dolog


és ha már akkor ír nem ész nélkül mindenikek ugyan azt

2021. júl. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

ami nekem fontos volt, amig ezeket hasznalatan:


- legyen magas. tudom, sok frusztralt ember majd jol leugat ezert, de mivel en is majdnem 180 vagyok, nem fogok nalam alacsonyabbal osszejonni.


- ne legyen elhizott. ezen kivul nem kell izomkolosszusnak lennie, csak a haj taszit.


- arcra legyen atlagos-helyes, nem kell brad pittnek lennie, sot, de valami fogjon meg benne.


- ne legyenek bena ruhai. tudom, felszinesnek tunhet, de az ilyen koptatott farmeros, idetlen polos sracokkal nem egymast keressuk


- legyenek igenyes, normalis kepei. ertem ez alatt, hogy ne valami homalyos, koszos tukor elott lott szelfi legyen.


- ne legyen a vioja an helyesirasi hiba, ne irjon kozhelyes dolgokat vagy ‘eroltett poenokat’. az se baj, ha nincs sokminden, csak basic infok, de a kontrollce-kontrollve jofejkedestol hanyok.


- tudjon ertelmes, ketoldalu kommunikaciot fenntartani, legyen erdeklodo, ertelmes es vicces.


mivel megtalaltam azota a parom, aki mindennek megfelel, nem hinnem, hogy tulzoak lettek volna az elvarasaim. termeszetesen ezeket en is mind hoztam.

2021. júl. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A 2es 3as válaszoló válaszából eddig nyerő lennék :D de a statisztika ennek erősen ellent mond :D
2021. júl. 30. 16:20
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

jajjajajja kimaradt legyen haja !

ki nem állhatom a kopasz embereket


2es voltam !

2021. júl. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem húználak be.

1) mert vékony vagy

2) el tudom képzelni azt az ízléses öltözködést.. galléros póló + fehér gatya + makkos cipő

Ettől meg kivagyok.

2021. júl. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Mennyi felszines ember te jo eg. Ne legyen kopasz meg xy ruhat videljen. Kormot ne fessen?



Aztan ha a pasi a ti kulsotokbe kot bele, hisztiztek.



Egyedul maradtok az tuti.

2021. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6-

1. 185/80 kg voltam már ennél több is kevesebb is, ez az optimális

2. Ez nem nyert. Galléros póló az igen van több színű is , fehér gatyám nincs és soha nem is lesz :D nem makkos cipő.... sportcipő éppenséggel, hogy a viharba menne egy bőrcipő pólóhoz? Sehogy :D Ellenben felraktam egy képet is ami komolyabb , abban zakóban vagyok. Képet küldök ha gondolod, de nem öltözködök ízléstelenül :D Ezt mondjuk többen mondták már.

2021. júl. 30. 17:07
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

Az kell, hogy elso korben azt erezzem, le tudnek fekudni vele es minden tovabbi erdekel.

Valaki okos, jo fej, szimpatikus es kozos az erdeklodes, de nem birnam elviselni, hogy hozzamerjen, nemhogy meg elvezzem is, akkor jobbra fogom huzni? Nem. Akkor tok jo baratok lehetnenk, haverok, ismerosok, de fizikai vonzalom nelkul eleve kizart egy kapcsolat.

2021. júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lol 😸🤦
2021. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!