Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek hogy többen visszaí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy többen visszaírjanak instán?

Figyelt kérdés
Igaz privát vagyok, de szerintem nem vagyok csúnya. Mégis nagyon kevesen írnak vissza.

2021. ápr. 6. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Insta nem társkereső, én se írok vissza senkinek. Miért kell kéretlenül irogatni másoknak?
2021. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tinderen is alig van párom
2021. ápr. 6. 23:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

De ha privátra van állítva és olyannak írsz aki nem követ, akkor teljesen mindegy, hogy csúnya vagy-e vagy nem, mert úgyse látja. Ha valamiért ott akarsz ismerkedni, logikus lenne nyilvánosra állítani.

Nem írtad mivel szoktál kezdeni, de ha csak egy szia, mizu vagy hasonló szintűvel, akkor nem meglepő, ha nem reagálnak rá.

Ha eddig ezt tetted volna, javasolnám, hogy ne csak ista modelleknek és jó sok követővel rendelkező lányoknak írj, akik napi ki tudja hány üzenetet kapnak, mert ők szinte kizárt, hogy válaszolnának neked.

Ha ezt a hármat javítod, valamivel jobbak leszenk az esélyeid, de az insta továbbra se társkereső, szóval ne lepődj meg, ha a többség nem lesz vevő rá és nem fog visszaírni.

2021. ápr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Mióta társkereső az insta?
2021. ápr. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha privát vagy, akkor szó szerint semmit nem látok belőled. Nem tudom, ki vagy, hogy nézel ki, mit csinálsz... A profil képed max, amivel játszani lehet, de az is pici. Én is kapok üziket privát profilokról, de információ hiányában lehetetlen eldönteni, érdekel-e az ember. Megy a tiltó listára egyből. Az én arcom kint van, legyen a tiéd is.
2021. ápr. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ha privat vagy, akkor megis honnan tudnak, hogy csunya vagy-e vagy sem? gondolom, napi 30asaval irogatsz ra minden kicsit is normalisabbsn kinezo csajra, akire felall es gyanitom, pont ennyi energiat fektetsz a nagy szoveg megirasaba. nyilvan egy nev- es arcnelkulo profil sziamizu-zasara egy ertelmes no sem fog nagyon reagalni, nem tudom, mit vagy meglepve. arrol nem is beszelve, higy szerintem az igazan jo csajok napi tobb ilyet is kapnak.
2021. ápr. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Neten nem elég a nőknek, hogy nem vagy csúnya. Hiper-szuper-extra tökéletesen kell kinézned, hogy valaha visszaírjon egy lány.
2021. ápr. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!