Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaírjak exemnek?

Figyelt kérdés
1 éve volt egy barátnőm. vele vesztettem el a szüzességemet. 4 hónapot voltunk együtt. 4 hónap alatt majdnem megcsalt a volt szobatársammal, csak azért nem mert majdnem rajta kaptam (ez utólag derült ki, rá egy héttel) utána én bosszúból megcsaltam az ő szobatársával odaálltam elé, megmondtam neki. Mondta hogy megbocsájt meg miegymás és megmondtam neki hogy ennek itt és most vége, ne húzzuk egymás idejét fölösbe... aztán csak csak reménykédet meg miegymás és végül letöröltem facebookról (nem letiltottam) nem beszéltem vele már vagy 8-10 hónapja. ma viszont rám írt hogy mi van velem hogy megy a sorsom meg ilyenek... nem akarok bunkó lenni, így vissza kellene írni.... de valahol nem akarok mert nem nem hiszem hogy jó ötlet beszélgetnünk, meg nem akarom hogy azt higgyék hogy azt mondják hogy egy év után beleszólok a kapcsolatába.... sztetek visszaírjak vagy nem, és ha igen akkor mit írjak vissza? nem akarok se bántó lenni se bunkó de nem is akarom hogy ebből gond legyen hogyha visszaírok
2013. nov. 29. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindketten az emberiség reményei vagytok. Csak így tovább, tartsátok ez az intellektuális színvonalat.
2013. nov. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez valahogy nem tudom hogy hogyan jött a kérdéshez....
2013. nov. 29. 11:59
 3/3 anonim ***** válasza:
én visszairnék pár tőmondatban de gyorsan lezárnám
2013. nov. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!