Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az Elittársra is igaz az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Elittársra is igaz az, hogy brutál jóképűnek kell lenni és mellette menő foglalkozásúnak, hogy a nők visszaírjanak és ne rázzanak le, ha ír nekik egy jobb képű férfi?

Figyelt kérdés
2020. jún. 5. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Újabb komplexusos manus rimánkodását láthatjuk. mocskoscsúnyanőkazösszesribizli hashtag.
2020. jún. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Mindegyikre igaz.
2020. jún. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Miert, mit gondolsz, mit keresnek a nok ELITtarson? Aki oda regisztral az nyilvan azert teszi, mert nem valami atlagpistat keres a gyarbol.
2020. jún. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyám ott jött össze egy pasival. Anyám korához képest jól tartja magát, (53) relatíve jó nő, a pasi (54) nála rosszabb férfiban mint anyám nőben. De jól kijönnek, beszélgetnek, kirándulnak stb. Nem lehetetlen.
2020. jún. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a társkereső nem a való élet. Itt nincs idő alaposan megismerni a másikat, így ha béna képet teszel fel magadról, akkor sokan rá se kattintanak az adatlapodra. Menő foglalkozás alatt nem tudom, mit értesz.

Bevallom, egy társkeresőn én is nézem, hogy ki mennyire jóképű, míg a való életben nem feltétlenül. Az adatlapokat tekintve az fog meg, ha valakinek az érdeklődési köre hasonló az enyémhez, és nem csak általánosságokat sorol fel, hanem van benne valami, ami nem átlagos. Jó, ha rászánja az időt és kitölti rendesen az adatlapját, az üres vagy alig kitöltött adatlappal nem sok mindent lehet kezdeni.

Ha pedig levelet ír, akkor légy szíves ne annyit, hogy "csámizu", hanem kicsit erőltesse meg magát. Egy 3-4 mondatos bemutatkozás már elég.

2020. jún. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ott jobban visszairogatnak, sőtt mosolyt is elég sokat kaptam nőktől. Valamint ha elindul egy levelezés nem hal el másnap, mert a nő nem válaszol, vagy nem kérdez.

Nekem pozitívak a tapasztalataim ezzel az oldallal.

2020. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!