Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tinder meg a többi tárkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinder meg a többi tárkereső betegesen nagyra pumpálja a nők egóját?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy csajjal. Olyan "csinos és kedves" kategória, helyes lány, de nyilván nem egy Genevieve Morton ( [link] , és nem az a típus, aki után minden második pasas megfordul az utcán, vagy hangos sóhajjal a szívéhez kap; és nem is az, akit naponta ötször szólítanak le, vagy hívnak el randira.

Ehhez képest ez az átlagosan csinos csaj felmegy tinderre, és egyszerre megváltozik a helyzet. Aki élőben sosem kerül a begerjedt pillantások kereszttüzébe, az a tinderen egyszerre úgy érezheti, hogy ő a világ közepe. Percenként jelzi az app, hogy újabb lájkot kapott. Fanyalogva húzogathatja balra a csávókákat (ahogy elmondta, kb. 10-ből egy üti meg nála a jobbra húzás mércéjét), és a több tucat, ha nem épp 100+ matche közül is válogathat kedvére. Ghostingolhat következmények nélkül, és ha csak egyszavas válaszokkal reagál, ezért aztán a pasi offolja, az se baj, mert van helyette száz másik. És úgy tűnik, mind őt akarják.

Ettől lehet, hogy sok nő totálisan elszállt magától, és minimum egy fehér lovon közlekedő herceget vizionál magának?



2022. jan. 26. 23:35
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
42%

Igen. De régebben meg élőben, szórakozóhelyeken pumpálták az egójukat a nőknek. Most már kiment a divatból az élő ismerkedés, a covid miatt meg főleg, de még az előtti pár évben is már.

De még a Tinder és más mobil appok és társkeresők előtt is, 2011-ben amikor elkezdtem csajozni, az volt, hogy egy szórakozóhelyen egy jó csajnál konkrétan férfi sor állt. Oda ment az egyik, a csaj 1 perc alatt lepattintotta, aztán ment a következő és következő.

Nem vagyok külsőre jó pasi, de poénból és is beálltam egy ilyen "sorba". És láss csodát, engem is 1 perc alatt lepattintott a csaj mint előttem 15 pasit.

Szóval régebben is magas volt az egójuk, most inkább csak "kényelmessé vált" növelni a férfiaknak a nők egóját. Érted, nem kell elrohadni egy szórakozóhelyre, nem kell elbaszni sok pénzt piára, nem kell hajnal 5-ig fent lennem és reggelre hazaérnem, nem kell elviselnek szemtől szembe a megalázó visszautasítást stb.

Egyszerűen csak mobil vagy web appon keresztül ráírsz és a csaj ignorál ha nem vagy jó pasi.

Szóval fejlődik a világ.

2022. jan. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
77%
De... titeket zavar, hogy a számít a külsőtök, mert rondák vagytok. Itt meg jönnek ezek a nevek, meg hogy a pasik kit néznek meg... mindenkinek joga van a legjobb nőnek/férfinak éreznie magát.
2022. jan. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
9%
Én 40 éves szűz faszi vagyok és már rég túl vagyok a nehezén. Sőt jó eséllyel már a felén is. Személy szerint én drukkolok, hogy még több Tindert. Sokat. "Ezeret" minden nőnek ;).
2022. jan. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
81%

Komolyan. Ezeket a kérdéseket olvasva már az az érzésem, hogy valami incelkérdés-generátor írja ki őket. Annyira egyforma nyelvezetet használ.


Fanyalog. Válogat. Mérce. Nők egoja. Szőke herceg. Fehér ló.


Jaj de k.baszottul unalmas már. Férfi agyakat is rendesen elcsavarja a tinder. Lásd az itteni kérdezők...

2022. jan. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
22%

Ez így van.


#4: Nem értelek. A való életben ilyen szöveget csajoktól is hallok. Ebben mégis mi az incel?

2022. jan. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
29%

5# Az benne az incel, hogy burkoltan, de siránkozik.


Kedves kérdező: nyugi. Chill. Ahogyan egyetlen repülő sem maradt még a levegőben, úgy egyetlen nő sem marad f.sz nélkül. Előbb utóbb valakinek beadja a derekát.

2022. jan. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
0%
5# Igen, csajok fejét is elcsavarja a tinder :)))))
2022. jan. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
14%

#6: A burkolt panaszkodás témától és nemtől függetlenül jellemző a magyarokra. Ez nem incelség.


Rohadt unalmas, hogy itt mindenre ráhúzzátok páran, hogy incel.

2022. jan. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
50%

Majdnem 10 éve, 2012-ben (tudtommal akkor a Tinder még nem létezett), egy lány évfolyamtársam hirtelen felindulásból elkezdett regizni egy társkeresőre, de menet közben meggondolta magát, így a profilján csak ennyi állt:


"Anita, 22 éves, Debrecen"


Semmi kép, 0 betű bemutatkozás, minden full üres.

Amikor másnap belépett, hogy törölje, több mint harminc(!!!) üzenet várta...


2014-ben egy kolléganő mondta, hogy ha unatkozik vagy lusta főzni, akkor bármikor leszervez egy randit egy olyan hapsival, aki aznap étterembe viszi (és hetente 1-2 ilyen alkalom volt jó sokáig).


Szóval könnyű a Tindert bűnbaknak kikiáltani, de már előtte is így mentek a dolgok...


34F

2022. jan. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
76%

"egyetlen nő sem marad f.sz nélkül"


Ha ez segít elaludni, mantrázd csak nyugodtan.

2022. jan. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!