Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tinder meg a többi tárkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinder meg a többi tárkereső betegesen nagyra pumpálja a nők egóját?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy csajjal. Olyan "csinos és kedves" kategória, helyes lány, de nyilván nem egy Genevieve Morton ( [link] , és nem az a típus, aki után minden második pasas megfordul az utcán, vagy hangos sóhajjal a szívéhez kap; és nem is az, akit naponta ötször szólítanak le, vagy hívnak el randira.

Ehhez képest ez az átlagosan csinos csaj felmegy tinderre, és egyszerre megváltozik a helyzet. Aki élőben sosem kerül a begerjedt pillantások kereszttüzébe, az a tinderen egyszerre úgy érezheti, hogy ő a világ közepe. Percenként jelzi az app, hogy újabb lájkot kapott. Fanyalogva húzogathatja balra a csávókákat (ahogy elmondta, kb. 10-ből egy üti meg nála a jobbra húzás mércéjét), és a több tucat, ha nem épp 100+ matche közül is válogathat kedvére. Ghostingolhat következmények nélkül, és ha csak egyszavas válaszokkal reagál, ezért aztán a pasi offolja, az se baj, mert van helyette száz másik. És úgy tűnik, mind őt akarják.

Ettől lehet, hogy sok nő totálisan elszállt magától, és minimum egy fehér lovon közlekedő herceget vizionál magának?



2022. jan. 26. 23:35
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
52%
#20 hogy még abból a választékból SE elég jó neki senki. Ha pedig jó akkor kiderül kevés idő alatt hogy nem jó... mert ugye az istencsászár alfahím az ami jónak tűnik, aztán az fogja, dugja, dobja, esetleg még le is csapja párszor, rommá csalja, aztán "brühühü minden pasheee disznóóó" pedig ő gerjed egy bizonyos típusra, akik ugyanazt csinálják...
2022. jan. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
5%
31# Az ember maga írja a sorsát, hiába :)
2022. jan. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
39%
Soha nem voltam társkeresőn, és szórakozóhelyekre se nagyon jártam (utoljára jó 10-11 éve voltam), mégis eljutottam oda 21 éves koromra, hogy kizárólag a legjobb pasikkal vagyok hajlandó bármit is kezdeni (30 vagyok most).
2022. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
34%
33# Mit jelent a legjobb pasi? Mindenki a számára legjobbal "hajlandó bármit kezdeni". Aki nem jön be, azzal minek kezdjen? Triggerelés és burned out szagot érzek a válaszodban.
2022. jan. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
64%
#33: Miért van az, hogy itt hemzsegnek a hú, de sikeres nők és férfiak, de valahogy mégis árad belőlük a frusztráció és egész nap itt eszi őket a fene? :D
2022. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
84%

"Mit jelent a legjobb pasi? Mindenki a számára legjobbal "hajlandó bármit kezdeni"."


Ez az, amit sokan nem értenek, ki kéne írni a kategória kezdőoldalára pirossal.

2022. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
95%
#36: Miért kéne kiírni, amikor nem igaz? Egy csomóan vannak "nincs ló, jó a szamár is" kapcsolatokban.
2022. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
32%
35# Fején találtad a szöget. Mindenki lepontozott érte, hogy le merted leplezni az élethazugságait...
2022. jan. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%

37# Miért? Miért jó az ilyen kapcsolat? Nem tudom megérteni. Hogy lehet úgy élni, hogy szamár van ló helyett? Akár a párkapcsolat terén, akár más téren.


F

2022. jan. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
21%

#38: Ez mondjuk itt jellemző. Nemi harcra megy ki minden téma, lényegtelen a tartalom. Volt olyan kérdés, ahol az illető habzó szájjal írt valamit, majd később mondtam, hogy ilyet írt. Leírta, hogy ő ilyet soha. Bemásoltam és tádám, lepontoztak... :D

Az itteni emberek többségét kezelésre kéne küldeni. Valami nagyon nincs rendben náluk fejben, ami jókora rosszindulattal párosul. És még érvelni is képtelenek, sokszor azt sem tudják, hogy mire válaszolnak.

2022. jan. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!