Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tinder meg a többi tárkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinder meg a többi tárkereső betegesen nagyra pumpálja a nők egóját?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy csajjal. Olyan "csinos és kedves" kategória, helyes lány, de nyilván nem egy Genevieve Morton ( [link] , és nem az a típus, aki után minden második pasas megfordul az utcán, vagy hangos sóhajjal a szívéhez kap; és nem is az, akit naponta ötször szólítanak le, vagy hívnak el randira.

Ehhez képest ez az átlagosan csinos csaj felmegy tinderre, és egyszerre megváltozik a helyzet. Aki élőben sosem kerül a begerjedt pillantások kereszttüzébe, az a tinderen egyszerre úgy érezheti, hogy ő a világ közepe. Percenként jelzi az app, hogy újabb lájkot kapott. Fanyalogva húzogathatja balra a csávókákat (ahogy elmondta, kb. 10-ből egy üti meg nála a jobbra húzás mércéjét), és a több tucat, ha nem épp 100+ matche közül is válogathat kedvére. Ghostingolhat következmények nélkül, és ha csak egyszavas válaszokkal reagál, ezért aztán a pasi offolja, az se baj, mert van helyette száz másik. És úgy tűnik, mind őt akarják.

Ettől lehet, hogy sok nő totálisan elszállt magától, és minimum egy fehér lovon közlekedő herceget vizionál magának?



2022. jan. 26. 23:35
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
27%
Igen. De főleg a simpek akik ott is csorgatják.
2022. jan. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
29%

9# Na, aki ezek után a nők hátrányos helyzetéről mer beszélni, azzal meghívatom magam étterembe! Egy héten keresztül. Csak hogy átérezzem egy kicsit én is azt a hátrányt.


(Ja, és igen, nem mindenki incel, aki panaszkodik. Pl. én is panaszkodok.)

2022. jan. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
21%

10# Uuu b.zdmeg.

Te nem tudsz egy mondatrészt kontextus nélkül értelmezni? Ez egy irónia volt, ott írtam előtte, hogy "repülő sem marad levegőben"


B.meg...

2022. jan. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
90%
Na jó, ez tetszik ez a kérdés 😃 baj van a nőkkel, hogy jó pasikról álmodoznak, de közben akkor mi a francot mondjunk rád, aki belinkeli Genevieve Mortont, teljesen indokolatlanul? Mintha megszállottja lennél egy idealizált photoshop nőnek 😅👍 így nem tudom... nem vagy különb. Másképl vagy gáz... ha így jobb.
2022. jan. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
2%

Tökmindegy, mit mondtok, incelek vagytok. :D

Ha van instagram, elég megnézni, milyen "pasast" akar a nők többsége. Paris Hiltonka, új férje az a férfinak nevezett papucsállatka....valami kegyetlen.

Én süllyedek el a helyében, ahogy ennek az elb.szott, egoista tyúknak bárgyú módon vigyorog mint egy hülyegyerek.

De persze igen, valóban tök normális, hogy minden 2. nő úgy viselkedik már mint valami királylány, még ha úgy is néz ki, mint egy rakás sz.r.

2022. jan. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
83%

Én azt nem értem, miért királylánykodás az, ha valaki megválogatja, kivel akar lenni. Nem topmodellek közül válogat, hanem megrohamozza mindenféle, ő meg kiszórja azt, akivel nem jön be neki vagy nem kompatibilis. Anno társkeresőn csúnya nőként én is szóram ki olyanokat, akik a te mércéd szerint jópasik, de tudtam, hogy nem illek össze a gyúrós csávóval, a kalandtúrázós, raftingolós Jocival, a focirajongó Gézával,vagy azzal a taplóval, aki a kocsijával, órájával pózol. Aki a kifogott ponttyal pózol a vízparton, azzal sem igazán.

Mindenki olyat keres, aki hozzá illik. Elég nyomor és szánalom az a hozzáállás, hogy mindegy, csak rendes legyen. Az a minimum.

2022. jan. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
0%
16# Nem kell foglalkozni az ilyen picsogókkal
2022. jan. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
63%

Nem csak a nők egojat hanem a férfiakat is nem is gyengen!!!

10/max.5-6-os kategóriás pasi is azt hiszi magáról, hogy meg engedhet bármilyen stílust a nővel szemben és most nagyon szépen, kulturáltan foglalmazham meg!!!!!

Nagyon nagyon el van nemlyeik pasi szállva magától csak nem tudom mire, önértékelés az nincs!!! Itt nem csak a 'nőket' kell szapulni. Ez a jelenség ugyan úgy a férfiak körében is meg található!!!

2022. jan. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
35%

#18 kamu. 5-6 pasi csak elutasítást kap tinderen, ami pont hogy csökkenti az egot. A 9-10-esek kapnak ego tuningot.


Viszont a nőknél a 80 kilós csuporka ilona is nagy rajongásra számíthat ott.

2022. jan. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
31%

Egyet magyarázzatok meg:

Ha minden nőnek sikere van tinderen, hogy a f.szomban van ennyi frusztált nő???


Komolyan kérdezem.


Csak fel kéne mindenkit regisztrálni és nem létezne önbizalom hiányos nő.

2022. jan. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!