Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számotokra mit jelent és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mit jelent és miért jó az online ismerkedés, társkeresés?

Figyelt kérdés
Mennyire gondoljátok azt, hogy komolyan létrejöhet egy jól működő párkapcsolat egy ilyen jellegű online felületről?

#társkereső #társkeresés #online tárkereső oldal
2020. febr. 16. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Neten azok ismerkednek, akik nem keltek el élőben ergo ronda, csóró, megkeseredett, igényteken nők, pasik.
2020. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%

online az a masodlagos piac

javaslom az elsodlegest

2020. febr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Nekem anno egy jó esélyt jelentett. Talán itt majd megtalálom azt a lányt akit szeretek. Közbe próbálkoztam a valóságba is. De szerinted sikerült? Őszintén van akinek a valóságba sikerül. Van akinek online sikerül. És van akinek sehol se sikerül.
2020. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

1, Annyiban jó, hogy egy picivel több esélyt ad, hogy legyen valami, de nálam eddig semmi sem lett;

2, Ha jól fel van építve, és a felek figyelnek egymásra, akkor remélhetőleg lehet belőle valami. (F)

2020. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Én teljesen komolyan gondoltam. Így ismertem meg a párom. Ő is komolyan gondolta. Azóta össze is házasodtunk.:)
2020. febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

komolyan gondolom. Nem online fogom megismerni a páromat, hanem élőben az együtt töltött idő alatt. Online csak a kapcsolatfelvételt segíti(segítené), mert élőben biztos nem futnánk össze.



30F

2020. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Az esetek nagy részében komolytalan, perverz, lelkileg sérült, stb emberekkel lehet ott találkozni, nagyon kevés a normális ember. Ennek ellenére így ismertem meg a páromat, és 6 éve együtt vagyunk. Minden esetre nagyon körültekintőnek kell lenni.
2020. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Hiszem, hogy találok olyat, aki nem önbizalomsimogatás céljából van ott, és akinek a belső értékek is számítanak, nemcsak egy kép. De ebben egyre kevésbé hiszek a tapasztalatok alapján a társkeresőn lehetek bármennyire vicces, bármennyire pozitív, belekötnek az arcomba, állítólag kiolvasható belőle valami taszító ellenérzés a nőcikszerint. Tényleg többféle stílust kipróbáltam, senkinek nem kellek még ott sem, pedig diplomás programozó vagyok, dolgozom is, nem vagyok az a tipikus kocka. Nemrég menekültem a rádióamatőrködésbe, ott csajok ugyan nindcsenek, de nincs is fujjogás az arcomra! :D
2020. febr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Problémás embernek, mint én nem javaslom az online ismerkedést, csak le fogják húzni. egy félénk férfi is ismerkedjen a való életben, mint a húspiacon. Nagyon jól tudják a nők, hogy nem kell időt szánni egy bonyolultabb esetre, van elég férfi, hogy válogassanak. Azért egy közösségben ez nem így megy, én mindenkinek azt tanácsolom, keressen hobbiközösséget, ott lehet ismerkedni, de a társkeresők csak a képről szólnak. Ha az alapján teccöl a mássiknak akkó van esséjjed osztcsá. Szándékossan tettem be ennyi hejjes schiraschi hubát.
2020. febr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lányok véleményére is kíváncsi lennék az utóbbi bicskanyitogató gondolatok olvasatán.
2020. febr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!