Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elrontok valamit Tinderen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontok valamit Tinderen, vagy erre a platformra ez a jellemző?

Figyelt kérdés
Már több Tinder fiókom is volt, a legutóbbi 3 fiókból kettőt olyan 100 match nél töröltem, a mostanival kb 150 párom van. Alapból sok nő vissza se ír, viszont akik visszaírnak, velük nagyon gyakran elhal a beszélgetés pár napon belül. Tinderről összesen egy randim jött össze. Most ezek alapján gondolhatnánk, hogy unalmas vagyok és azért halnak el a beszélgetések, viszont nem gondolom magam annak, mégsem írnak vissza nekem idővel. A profiljukban megadott dolgokkal kapcsolatban érdeklődöm általában elsőként, aztán kérdezek amit tudok. Gyakori az, hogy a kérdésre válaszolnak, de ők maguk nem kérdeznek tőlem. A külsőmmel nincsen gond. Mások is járnak így? Velem van a baj, vagy ilyen a Tinderes beszélgetések zöme?

2022. jún. 13. 17:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ilyen.. sajnos már az ismerkedés is unalmas meg sablon szövegekből áll, amire már az berenek válaszolni sincs kedve, meg túl nagy a választék és ha a másikat nem fogod meg valami izgalmas témával, nem nyűgözöd le már keresi is a következőt
2022. jún. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Embernek*
2022. jún. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%

#10 látom, kimaradtàl a suliból, mikor az èrtő olvasás volt a téma.

Ott van, hogy amit a kérdező írt, az jó nyitás. Ezt így sikerült felfogni vagy magyarázzam még?

Olyan nyitás kell, ami levágós, hogy szemèlyesen az adott nőnek szól, nem pedig egy jellegtelen, tucat, fantáziátlan ostobaság.

Ja, és kell, hogy tetsszen a fotója is nyilván.

A jó nyitás szükséges, de nem elégséges feltétel. Viszont a rossz nyitás anno olyantól is simán elvette a kedvem, akinem tetszettek a fotói.

2022. jún. 14. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 VincentLaw ***** válasza:

#13

Én is hasonlóan szoktam nyitni, mint ahogy a kérdező, és nálam is pont ez az eredmény, hogy nem írnak vissza. Akkor ez a módszer sem működik annyira (semennyire).


Oké, említetted, hogy fotó alapján be is kell jönnie a másiknak, mert a jó nyitás az nem elégséges. Ez is rendben van. De most a tinderről beszélünk, ahol csak akkor tudsz írni, amikor match van, ergó a másiknak valamilyen szinten bejöttél a kép alapján, nem? Persze lehet, hogy véletlenűl húzott jobbra. Viszont ezek szerint szinte csak véletlenül szokták jobbra húzni az embert :D

2022. jún. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
23%

#13

Hát ez konkrétumnak igencsak gyenge. Mellesleg ha már értő olvasás, én kértem hogy írj valami konkrét példát. Téged például mivel lehet megfogni? Azzal hogy hova jársz meg mik a terveid? 🤣

Kötve hiszem...

Ezt már én is próbáltam, de éppúgy nem működik, ahogy a sziamizu sem. Ugyanolyan sablon szöveg.

Milyen személyesre gondolsz? Azért a nők nagyrésze nem ír magáról regény. 80%nál csak képei vannak fenn. Pont erről beszélek.

Nem értem miféle parnasszusi igényeitek vannak nektek hogy rossz kezdésről fantáziáltok...

Hogy a Jóistenbe lehet egy anonim társkeresőn, írásban rosszul kezdeni? Ennyivel leírtok embereket? Szóval gyakorlatilag ha valaki külsőre bejön az simán mehet a levesbe csakmert az első mondattal nem hozza le a csillagokat az égről?

Kezdjük már ott eleve hogy milyen elvárás az hogy a férfi kezdeményezzen? Érdekes hogy a feministák óbégatnak minden hagyományos társadalmi szokás ellen, kivéve azt ami a nőknek kényelmes. Azon túl mit is tesztek ti hozzá ehhez az egészhez hogy várjátok a sült galambot? Ilyenkor hol van az egyenlőség meg az emancipunci?

Mostmár úgy tűnik az se elég ha a férfi kezdeményez, mert bárkit leírtok egy mondat után.

Persze afelől azért továbbra is kétségeim vannak hogy vajon ha egy nálunk klasszisokkal jobb csávó rádír ugyanezzel a gagyi szöveggel, akkor is leírnád e az első mondat utánxd

2022. jún. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!