Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az meleg férfiak között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az meleg férfiak között mennyire jellemző az incelség?

Figyelt kérdés
2022. máj. 10. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Valahol irigylem oket.....


Nem kell nokkel foglalkozniuk :)



37F incel

2022. máj. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

"Valahol irigylem oket.....

Nem kell nokkel foglalkozniuk :)"


Melegként párt találni még nagyobb szívás tud lenni, mint heteróként, csak mondom.


Egyébként az incelségbe beletartozik a nők utálata, amiért nincs sikere a férfinak a saját defektességükből fakadóan. Szóval így nem sok értelme van a kérdésnek.

2022. máj. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1

Neked sem... Senkinek sem...

Mi lennénk a legboldogabbak, ha az incelek nem foglalkoznának velünk.

2022. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
A környezetemben azt tapasztaltam, hogy a meleg emberek sikeresebbek a társkeresésben, illetve harmonikusabb a kapcsolatuk is. Már sokat gondolkoztam, hogy ez miért lehet. Arra tippeltem, hogy a kirekesztés kovácsolja őket (és sajnálatos, hogy még a 21. században is van kirekesztés), vagy mivel egyneműek, eleve jobban megértik egymást.
2022. máj. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire (lehet néhány kivétel)
2022. máj. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

#6


Hát nem is tudom, ha a tinderen átállítom magam melegre, hirtelen exponenciálisan megugrik a lehetséges matchek száma...

2022. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

"Melegként párt találni még nagyobb szívás tud lenni, mint heteróként, csak mondom.":


Incelként kipróbáltam a meleg társkeresőt is tudományos célból természetesen. Egyből jöttek a matchek meg rám is írtak. Férfi homoszexuálisként majdnem olyan könnyű, mint heteroszexuális nőként.


Ami nehéz lehet pár embernek az a nőként leszbikus kapcsolat találása. Nőként hiába van alapból nagyon magas értéked, a többi nőhöz képest ez már nem biztos, hogy elég lesz.

2022. máj. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

"Valahol irigylem oket.....



Nem kell nokkel foglalkozniuk :)"


Irigyelj akkor minket. Hidd el sok szempontból nem olyan könnyű nekünk mint gondolod. Sokkal nehezebb párkapcsolatot találni. Joval kevesebben is vagyunk minden ellenkező híresztelés ellenére mint a hererok.

2022. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

#8


Hiába vagytok kevesebben ha azok nagyrésze mind kangörcsöt kapott a tesztoszterintől és kb bárkire rámozdul. Még rám is írtak, hiába írtam ki, hogy heteró vagyok.

Míg egy nő soha nem fog ráírni átlagos pasira, nekik kizárólag a felső 10-20% kell csak, a többi esetben csak savanyú képpel, befogott orral kompromisszumot kötnek

2022. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

10-es jaj kábítsál már másokat. Pont az olyanok jönnek ezzel "az összes b×zi rám mozdul" akik olyan rondák hogy bottal nem nyúlnának hozzá.


Azt elfelejted hogy heterokent nem csak társkereső áll rendelkezésre hanem a való elet. Tarskereso egy huspiac. Csak melegként kb nincs más terep.

2022. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!