Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik incelségüket önkéntes módon különféle pszichedelikus szerekkel próbálták kezelni? Vagy inkább kikúrálni?

Figyelt kérdés

Pl én is ilyen vagyok. Csak most nem bírom részletesebben kifejteni, mert most is egyfajta pszichoaktív szernek a hatása alatt állok.


De amióta elkezdtem pszichedelikumokat szedni azóta egész máshogy látom a világot. Mintha valami Hatalmasnak a része lennék. Ezért más szemüvegen keresztül kezdtem látni mindent.


De még ezer mást írhatnék. Olyan lesz ez a megjegyzés mező mint Hemingway jéghegy-elve



#szín #marihuána #LSD #varázsgomba #hasis #Már nem érdekelnek evilági dolgok
2022. ápr. 30. 21:08
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon vagyok. Tehát a jelenleg hatályos magyar jogszabályok keretében nem követek el semmilyen szabálysértést vagy bűncselekményt
2022. ápr. 30. 21:10
 2/25 anonim ***** válasza:
63%
Ezt eléggé túljátszottad most..
2022. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem troll kérdés
2022. ápr. 30. 21:11
 4/25 A kérdező kommentje:

Tudnék küldeni képeket, de valami miatt nem engedi a képfeltöltés linkeket.

Esetleg más képfeltöltő weboldal?

2022. ápr. 30. 21:12
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
imgur
2022. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%
Édes istenem, menjetek el egy pszichológushoz...
2022. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Szoktam néha szívni egy kis töltőgázt. Olyankor olyan képek jönnek, hogy Konshu kiválasztott engem az avatárjának és én lettem az új Holdlovag. Nem tudom ez mennyit segít az incelségemen, de nagyon élem.
2022. ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
100%
Ja. Nekem nem jöttek össze a párkapcsolatok. Eleinte a fű szívásba menekültem, később a herbálba, most meg stimulánsokat használok intravénásan. A hiány még mindig megvan bennem, de már lemondtam róla hogy valaha párom, vagy egyáltalán normális életem lesz. Ha így folytatom szerintem nem is sok időm van vissza, mert többször majdnem meghaltam túladagolásba. Viszont a haláltól nem félek. Valahol nem találtam meg a helyzem a világban, de már nem is fogom mert a függőségem minden téren korlátol.
2022. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

A haláltól nem félek én sem. Minden egyes napomon (néha órámban is) eszembe jut, hogy bármikor meghalhatok. Így eszerint élem az életem. Igyekszem csak a legfontosabb dolgokra fókuszálni.

Ha valaki pisztolyt nyomna a fejemhez és azt mondani egyetlenegy dolgot megtehetek mielőtt fejbelő akkor vajon mi lenne az?

Próbálok elgondolkodni ezen. Nyilván szeretnék gyereket, mert végül is ez is lenne többek közt a célja számomra egy párkapcsolatnak. Tehát az ilyen bulikázós, meg "csak szex" illetve "barátság extrákkal" stb nőket messziről kerülöm.

Valahogy nem tudok magára a szexre fókuszálni, mert akkor tulajdonképpen el is mehetnék prostizni és megoldódna minden. De nekem ez nagyon nem erről szól. A testiség csak manifesztációja egy már adott belső szellemi dolognak. Nem fordítva.


Ezért rögtön olyan nőkre fókuszálok akik képesek elköteleződni és akarnak gyereket (és nem velem akarják más férfiak gyerekeit eltartatni).

Tehát ha egy csinos 10/10-es bombanő odajönne hozzám, hogy akarok-e vele párkapcsolatba menni de közben tudnám, hogy nem akar gyereket akkor nemet mondok. Más meg nyilván hülyének néz, hogy "nem akarta megd*gni a szupernodellt! Nóómális ez?"


Megpróbálom a dolgok értelmét nézni, a funkciójukra fókuszálni.

Pl az evés sem azért van, hogy dagadt disznó legyek. Hiába esik jól zabálni egyet. Hanem a szervezetem makro és mikro tápanyagokkal való ellátását funcionálja. Így a jó minőségű makro és mikro tápanyagokban gazdag étkezés fontosabb mint az, hogy "teletömje a hasam meg jóesik"


Kb így állok a párkapcsolathoz is. Túl absztrakt dolog, hogy szimpla testiséggé butítsuk.

2022. ápr. 30. 21:49
 10/25 A kérdező kommentje:

Kösz a tippet, megpróbálom az imgurt.

Próbálok ide linkelni

2022. ápr. 30. 21:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!