Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik incelségüket önkéntes módon különféle pszichedelikus szerekkel próbálták kezelni? Vagy inkább kikúrálni?

Figyelt kérdés

Pl én is ilyen vagyok. Csak most nem bírom részletesebben kifejteni, mert most is egyfajta pszichoaktív szernek a hatása alatt állok.


De amióta elkezdtem pszichedelikumokat szedni azóta egész máshogy látom a világot. Mintha valami Hatalmasnak a része lennék. Ezért más szemüvegen keresztül kezdtem látni mindent.


De még ezer mást írhatnék. Olyan lesz ez a megjegyzés mező mint Hemingway jéghegy-elve



#szín #marihuána #LSD #varázsgomba #hasis #Már nem érdekelnek evilági dolgok
2022. ápr. 30. 21:08
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Megnéztem, az imgur csak appból enged (mivel telefonról vagyok).


De hátha ez jó:

[link]


Ezt tegnap csináltam amikor kimentem az erdőbe elszívni egy spanglit. Éreztem a természet és a Föld Anya jelenlétét.

2022. ápr. 30. 21:52
 12/25 anonim ***** válasza:
Ittas állapotban zenét hallgatok, ettől egy rövid időre jó lesz a kedvem. Olyan könnyed, mint kisgyerekként volt. Hiányzik az az időszak, amikor nem szorongtam. Velem nem az incelség az egyetlen baj.
2022. ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Mondjuk én sosem iszok. Az alkohol érzem, hogy árt és rossz a testemnek. Kb egy éve szinte egy kortyot sem ittam.

Velem az incelségen kívül tudtommal nincs más gond.

2022. ápr. 30. 22:11
 14/25 A kérdező kommentje:

Shoeongani sem tudok már. Mert ha szorongok, akkor az annak a jele, hogy valami evilági dologra fókuszálok. Holott én úgy érzem mintha eleve elvesztem volna ebben a világban. Ezt kicsit pontosítom, tehát nem a világon belül vesztem el vagy keresem a helyem, hanem magába ebben az világa tévedtem el. Tehát mintha rossz világba születtem volna, mintha a világokban vesztem volna el. Mintha nem evilágban lenne a helyem.

Ezért képtelen vagyok szorongani bármi evilági dologtól és a haláltól sem félek. Ha kell bárkiért simán fel is áldoznám magam ha mondjuk utcán késelés lenne vagy ilyesmi.

(az első szó direkt lett elírva, ilyen koreai-hollandosra mert így biztos sokan legyintettek "nézd má' ezt a drogos nyomorékot még írni sem tud" és tovább sem olvassák, mint legtöbbször ebben a kategóriában. De én amondó vagyok ha csak egyetlen egy ember elolvassa és elgondolkodik rajta akár öt év múlva is, már volt értelme ennek)

2022. ápr. 30. 22:19
 15/25 anonim ***** válasza:
78%

Én pszichedelikumok miatt is lettem incel. Amúgy se születtem butának vagy istentelennek, vagy nem önfejlesztőnek de a pszichedelikumok abszolút meglöktek. Mára már elég erős egység és istentudatom van. Számokban is ki tudom fejezni mennyire fejlett vagyok, csak nem szeretem ha felismernek. A lényeg, hogy nem tekintek magamra se embernek, és csak simán létezőnek sem. Tudom, hogy isten vagyunk, és így is érzem magam, és így viszonyulok.

Én nem ismerkedem. Én keresek. Olyan emberi testben létező testvéremet keresem, aki nem él abban az ostoba, nevetséges, abszurd illúzióban, hogy ő ember, csak mert a teste ember, de nem találok egy felébredtet sem. Szóval marad az incelség, vagy összejönni egy evolúcióban elamardt személyiséggel.


Mintha egy átlag ember összejönne egy teknőssel.

Egyszerűen csak nem kompatibilis. Illetve én az vagyok nekik, csak ők nekem nem.

2022. ápr. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

"elgondolkodik rajta akár öt év múlva is, már volt értelme ennek"

Annyira szeretlek téged. Meditálj és manifesztálj. Neked lesz társad.

2022. ápr. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Fuh gecc vannak bajok xdxdxd.


Amúgy figyelj már. Nem érzed azt néha, hogy ilyen harmadik szemeket nyitogatsz vagy ilyesmi?

2022. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

#17


Nem.

Követem a PubMed (NCBI), Springer, Lancet etc oldalak kutatásait is. Nem hiszek ilyen kuruzslásokban meg csalásokban. Erről is írhatnék hosszabban, hogy hol lehet kit a legkönnyebben és leggyorsabban lebuktatni, de ez most nem ide tartozik.

2022. ápr. 30. 22:37
 19/25 anonim válasza:

Az LSD vagy a gomba valóban megmutathat dolgokat. Azonban az egység/megvilágosodás szerű élményt nem mindenki jól bírja. Van aki belereccsen. Szóval ez inkább egy két élű kard.

Mégis akinek ennyire számít a spiritualitás, annak buddhista közösségekben érdemes próbálkozni. Vagy goa partyn :)

2022. ápr. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

#19


Egyszer beszélgettem egy nagyon cuki csinos hárekrisnás nővel. Le is mentem anno a Govindába. De sajnos rá kellett, hogy jöjjek, hogy ez az egész Hárekrisna szekta csak egy keresztény koppintás a 60-70-es évekből és vajmi kevés köze van az eredeti védikus Rigvéda-alapú hinduizmushoz. Ezt mondom úgy, hogy anno sokat jártam be dr.Ruzsa Ferenc indológus professzor óráira és van azért némi rálátásom erre

2022. ápr. 30. 23:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!