Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik incelségüket önkéntes módon különféle pszichedelikus szerekkel próbálták kezelni? Vagy inkább kikúrálni?

Figyelt kérdés

Pl én is ilyen vagyok. Csak most nem bírom részletesebben kifejteni, mert most is egyfajta pszichoaktív szernek a hatása alatt állok.


De amióta elkezdtem pszichedelikumokat szedni azóta egész máshogy látom a világot. Mintha valami Hatalmasnak a része lennék. Ezért más szemüvegen keresztül kezdtem látni mindent.


De még ezer mást írhatnék. Olyan lesz ez a megjegyzés mező mint Hemingway jéghegy-elve



#szín #marihuána #LSD #varázsgomba #hasis #Már nem érdekelnek evilági dolgok
2022. ápr. 30. 21:08
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Tessék, itt van még egy kép.

Ide ültem le hasíst szívni tegnap délután munka után (érdekes munka volt, mert rothadó szemétből termeltünk ki biogázt), bár mostmár tegnapelőtt délután

[link]

Ez volt a helye ahol ülve elszívtam

2022. máj. 1. 01:27
 22/25 anonim válasza:
Nem látom a csigát a földön :D
2022. máj. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Persze nem kötözködni akarok :)

Szerintem hihető a sztori, mégha a képek semmit nem is jelentenek.

Amúgy bélyegen kell a pupilláról. Az 10 méterről is látszik 😅

2022. máj. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom. Nincs olyan drog, amitől jobban néznél ki, így az incelséget sem lehet vele "kikúrálni", viszont meghülyülsz a drogozástól, és az egészségednek is árt.
2022. máj. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
28%
Ez csak simán menekülés a problémák elől. Nem ítéllek el. Nem hiszek abban, hogy minden probléma megoldható és mindenki ki tud törni a sorsából. Viszont azért ne lássatok bele semmi különlegeset. Bedrogoztok, hogy tompítsátok az érzéseiteket. Ennyi.
2022. máj. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!