Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Pszichedelikus helyek emberekk...

Pszichedelikus helyek emberekkel mai napra?

Figyelt kérdés

Szeretnék találkozni mai nap olyanok emberekkel akik a pszichedelikus dolgokban benne vannak. Bulit is mondhattok, bármit ami eszetekbe jut.

Köszönöm. (privátban is lehet írni, bárkivel ismerkedem.)



2022. febr. 20. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A Piknik Manufaktúra ilyen hely.
2022. febr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Kőrös utca buszmeg, biofűvel elég pszicheledikus
2022. febr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt a biot szívom csak én is, de van elég sok jó hely. Aluljárók pl, sok eldugott helyet ismerek szét graffitizve
2022. febr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2 pszichedelikusan önismereti céllal, vagy spirituális célzattal fogyaszt valaki szereket. A használó meg akar tudni valamit, megérteni dolgokat amiket a szerek nélkül nem lehet.

A biofüvet nem ilyen célokkal fogyasztják.

2022. febr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbben fogalmazva a tudat tágító szerek a pszicedelikumok. Jellemzően a hallucinogének.


A biofű pedig tudat szűkítő.


Ezek különböző szercsoportok.

2022. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jót írt a négyes, nem tudtam hogy más is érti így őket.
2022. febr. 20. 13:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A négyes nem írt rosszat, de nem igaz, hogy szerek nélkül nem lehet.

Pont ez az, hogy két út van, egyszer vannak a szerek, másodszorra meg vannak a meditációs meg egyéb gyakorlatok.

Úgy látom, érdemes a kettőt egyszerre.

2022. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is lehet meditációval elérni ugyanazt az eredményt. Én kettőt szeretem együtt. :)
2022. febr. 20. 17:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem kb 14 éve volt egy magy dózisú lsd élményem.

Kb ilyesmi amit itt a 2-es válaszban leírtam:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__102..


Akkor megtapasztaltam az ürességet - teljességet - megvilágosodást, és egy új nézőpontból láttam rá önmagamra.

Azóta zen meditációt kezdtem gyakorolni. Voltak évek amikor napi szinten több órát. Persze voltak kimaradások is, de nagyrészt a gyakorlásom rendszeres volt. Igaz talán baj hogy egyedül csináltam végig ezt az egészet. Talán jó lett volna valami tanító mester.

Minden esetre a bő 10 évnyi meditálgatással nekem nem sikerül elérni azt a tudatállapotot amit a hallucinogénektől tapasztaltam. Lehet én hibáztam el valamit, és még mindig azt gondolom van hasonlóság a meditáció és a pszichedelikus trippek között, csak nem tudom mennyit kell ehhez gyakorolni. Lehet még 10 év és sikerül majd nekem is áttörést elérni a meditációval is...

2022. febr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!