Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van aki komolyabban foglalkozo...

Van aki komolyabban foglalkozott, foglalkozik pszichedelikumokkal előidézett megváltozott tudatallapotokkal?

Figyelt kérdés
Gondolok itt , megváltozott tudatallapotban torteno tanitasokra, isteni talalkozasokra, filozofikus kerdesekre, onismeretre.

2019. jan. 16. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
én csinálok ilyesmit
2019. jan. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%

Ha szer nélkül nem megy, akkor mit vársz tőle?

Nem tudom hány éves vagy, de azt veszem észre hogy manapság itt mindenki megvilágosodotz, felemelkedett, tudatosan álmodó,meditáció mestere,közben meg boldogtalan vagy menekül önmagától, az élettől.

Ha lazítani akarsz, lazíts,de ne várj csodákat.

2019. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt mondd el az indiai jogiknak is légyszi .
2019. jan. 16. 20:22
 4/10 anonim ***** válasza:
15%

Ez itt nem India és nem vagyunk jógik.

Ők sem a szerekkel érték el azt amit elértek.

2019. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez csak egy lehetőség és nem kötelesség .
2019. jan. 16. 20:29
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Van ilyen, mert én is használtam ilyeneket, és tanítást is kaptam (lsd, dmt, látnokzsálya, varázsgomba) pár szerzől. De beépíteni nem tudtam, és mivel más szereket is használtam komoly függőség lett a vége.

Ezek alapján azt tudom mondani hogy - nem éri meg.

Ha látás kell, és tanítás inkább gyakorolj meditációt, és bár ez hosszabb út - de használható az eredménye..

2019. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Miss Endzsi ***** válasza:
32%
Ezt az utat kezdtem el én is.
2019. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

A pszichedelikumok adhatnak kezdőlökést, rakhatnak ablakot oda ahol korábban fal volt, benézhetsz dolgok mögé, amikről azt hitted, hogy kétdimenziósak, és mélyebben megértheted önmagad és a környezeted. Állítólag van, aki ezt minden segítség nélkül józanul képes megtenni, én még ilyennel nem találkoztam, csak hallottam olyanokat, akik ezt állítják.

Minden esetre mindenképp óvatosságot, tudatosságot javaslok a használat vonatkozásában. Attól, hogy a fenti válaszolónak nem sikerült semmit beépítenie az életébe az élményekből, még nem mindenkivel van így. Nekem személy szerint nagyon pozitívan járult hozzá az életemhez mindegyik ilyen élményem, és ismerek személyesen mást is, aki ugyanígy van ezzel. Olyat is ismerek, aki számára veszélyes és nem javallott a dolog.

Ésszel.

2020. ápr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Miss Endzsi ***** válasza:
Az utolsóhoz hozzáfűzve nekem is csak pozitívan hatott az életemre. Ennek hála kerültem ki a depresszióból, megértettem hogyan működik a világunk, jobban értek a matematikához, fizikához, mint előtte.
2020. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ádehoyg válasza:
Én, mire vagy kíváncsi?
2020. júl. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!