Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elrontok valamit Tinderen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontok valamit Tinderen, vagy erre a platformra ez a jellemző?

Figyelt kérdés
Már több Tinder fiókom is volt, a legutóbbi 3 fiókból kettőt olyan 100 match nél töröltem, a mostanival kb 150 párom van. Alapból sok nő vissza se ír, viszont akik visszaírnak, velük nagyon gyakran elhal a beszélgetés pár napon belül. Tinderről összesen egy randim jött össze. Most ezek alapján gondolhatnánk, hogy unalmas vagyok és azért halnak el a beszélgetések, viszont nem gondolom magam annak, mégsem írnak vissza nekem idővel. A profiljukban megadott dolgokkal kapcsolatban érdeklődöm általában elsőként, aztán kérdezek amit tudok. Gyakori az, hogy a kérdésre válaszolnak, de ők maguk nem kérdeznek tőlem. A külsőmmel nincsen gond. Mások is járnak így? Velem van a baj, vagy ilyen a Tinderes beszélgetések zöme?

2022. jún. 13. 17:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
A 100. Egyszerű Józska ír be pontosan ugyanezzel s problèmàval 🙄
2022. jún. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Én nő vagyok. Mikor fent voltam, nekem is sok beszélgetésem elhalt, mert ilyeneket kérdeztek napi szinten:mizu? Mi újság? Hogy vagy? Mi jót csinálsz? Hogy telik a napod? Mivel telik a napod? Mesélj valamit!

Ezekre kedvem nem volt vàlaszolni, annyira rühelltem mindet, ezért kurtán válaszoltam, amire annyit reagàlt:értem/az jó/okè/aha.

Ha azt várta, hogy erre írok bármit is, nagyon benézte. Tucatnyi ilyen volt.

Utáltam, mikor minden áron beszélgetni akartak, de nem tudtak mit mondani🤦🏻‍♀️

VAGY indiszkrét kérdést tettek fel, pl szexszel kapcsolatosat.

Miket szoktàl kérdezni?

2022. jún. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A kettesre reagálva, szexszel kapcsolatos dolgot sosem kérdeztem még, mizu/mi újság szintűeket sem. Hogyha megvan adva a leírásában, hogy hova jár egyetemre, akkor pl azzal kapcsolatban kérdezek (hova jár, mik a tervei utánára), hogyha utazós típus akkor az utazásai kapcsán kérdezek és ezt a "metódust" próbálom meg ráhúzni bármire, amit a leírásában látok és arra reagálok.


Néha egy kicsit félek, hogy úgy érezhetik magukat mintha interjúztatnám őket de én csak próbálok az érdeklődéseikkel kapcsolatban beszélgetni.


Igazából már azt érzem, hogy lehetne bármit írni, akkor is ez lenne a kimenetel az esetek nagyon nagy részében.

2022. jún. 13. 18:00
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

Nem rontasz el semmit, csak mint ahogy a kettes is írta , nőknek már herótjuk van az ismerkedéstől, vagyis ha normálisan szeretnéd megismerni őket.

Nekik kell a pezsgés, a kaland, a szenvedély, de természetesen ezek idővel csalódást fognak okozni, de addig is éltek :D

Én már megtanultam hogy kerülni kell az ilyen típusú nőket, mert csak fájdalmat fognak okozni.

Fogod érezni hogy kit érdekelsz igazán, mert ő fog keresni, érdeklődni fog és nem mászik a falra ha meg mered kérdezni hogy mondjuk hogy telt a napja :D

2022. jún. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nőként volt hasonló tapasztalatom. Volt több matchem, de vagy nem írtak, vagy egy idő után elhalt a beszélgetés. Randim csak 2 volt egy év alatt, a másodikkal a mai napig együtt vagyok.
2022. jún. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2022. jún. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%

#4


Korrekt! Jól látod a szitut! 👌

2022. jún. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

#4 ez mekkora gyökérség :D

Már megint az van, hogy a saját szegényes és hiányos kommunikációtokért nem vállaltok felelősséget, hanem a nőkre toljátok:D

Szánalmas.

Nagyon jól tudjátok, hogy van átmenet az ingerszegény, ostoba, egybites “hogy telik a napod?”-között, meg a szenvedély, kaland vagy mottudomèn milyen baromságot hordtál össze :D

Amit a kérdező leírt, na az egy normális nyitás, amibe erőfeszîtést is tett, nem ez az ostoba “mizu” és társai, amit minden nőnek oda lehet dobni, hátha vàlaszol.

Csak hát könnyebb már megint kisarkítani mindent és minket hibáztatni, a talpraesett, kommunikatív férfiakat meg rossznak beállítani, magatokat pedig természetesen nájszgájnak :D

Hagyjuk már, lejárt lemez.

2022. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

#2

,,? Mi újság? Hogy vagy? Mi jót csinálsz? Hogy telik a napod? Mivel telik a napod? Mesélj valamit"

Akkor áruljátok már el, hogy kellene kezdeni mert már nekem is herótom van attól hogy lassan verset kell írni ahhoz hogy egy nő egyáltalán visszaírjon!

Ha azt mondom hogy találkozzunk, akkor,,jajj ne túl korai, biztos sorozatgyilkos vagy"🤣🤣

Akkor meg mi a francnak vagytok fenn? Ennyire unatkoztok, vagy ennyire jó válogatni?

Azért kíváncsi lennék ha egy kaliberrel jobb csávó ír rád ugyanilyen sziamizu szöveggel akkor se írnál e vissza XD

2022. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

#8

Ahhoz képest hogy megint a férfiak a hülyék(mint ezen a fórumon mindig), továbbra sem írtál példát hogy akkor konkrétan mit kéne írni egy olyan appon ahol semmit nem tudsz a másikról😂😂😂

Milyen az a talpraesett, kommunikatív férfi egy rohadt textingelős appon? Mondjál már ilyen jó dumákat, hadd tanuljunk😃

Gondolom a talpraesett, az egy újabb olyan eufemizmus a jóképűre, mint a jó kisugárzás meg az önbizalom...

2022. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!