Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiknek itt elegük van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek itt elegük van az incelek rinyálásából, valami magyarázatotok azért van arra, hogy ez miért kizárólag a férfiakra jellemző?

Figyelt kérdés
Nőt azon rinyálni, hogy egyetlen férfinak sem kell, szinte még sose láttam. Tehát akkor van egy ilyen legalja rinyáló kategória, ami csak a férfiaknál létezik? Ergo a nők átlagban egyszerűen, hogy is mondjam... jobb emberek. Ez logikus következtetés, nem?
2022. jún. 4. 21:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
A nők vonzóbbak, jobbak is.
2022. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Igazából hiába is panaszkodnak itt egy nő, egyből jönne 10 komment hogy "jaj egy nő bármikor kaphat szexet és kapcsolatot". Abszolút nem értenék meg az emberek a problémát. Nem is beszélve arról, hogy máris 10 privát üzenet ajánlana neki akar pénzt is a szexért, mondván az a magány ellenszere.
2022. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%

Az a helyzet, hogy nőként olyat aki lefekszik veled szinte bármikor találsz csak lehet egy igénytelen ember lesz az. Így a nőkben annyira nem is alakult ki ez a "hiszti faktor" hogy ne tudnának szexhez jutni, ha akarnak. (Persze most a minőségtől tekintsünk el.)


Az incelek csak azért hisztiznek, mert egy nő sem fekszik le velük a két szép szemükért. (Itt ugye még mennyiség sincsen.)


Gondolom ezért.

2022. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
15%
Így van nők dugásra bármikor találnak akármennyit. Ronda nők is játszi könnyedséggel. Tartósra is sokkal könnyebben találnának, csak ott már bejön a válogatás faktor.
2022. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
42%
Egyébként léteznek femcelek, nekük is, mint az inceleknek, az a bajuk, hogy rondák, de szintjükhöz képest jobbat akarnak maguknak. Mert ugye incelek is találnának maguknak a saját szintjükön amennyit csak akarnak...
2022. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Kettes, erről az jut az eszembe, hogy volt egy subreddit ami ilyen magányos nőknek készült, female foreveralone, vagy valami ilyesmi. Át kellett menniük privátba, mer annyi pali próbálkozott náluk. Értem én, hogy nem egészen az ilyen kiéhezett internethuszárokra vágytak, de azért van ebben valami kifejezetten abszurd, szerintem vicces. Nem semmi világban élünk.
2022. jún. 4. 21:18
 7/25 anonim ***** válasza:
34%

#6

"Át kellett menniük privátba, mer annyi pali próbálkozott"


Nagyon rosszul tudod. Először privátra tették őket, majd teljesen kitiltötták őket redditről ugyanazért, amiért inceleket is, ugyanis totális gyűlöletbe mentek át azok a nők is... Nem olyan rég volt egyébként, talán pár hónapja. Onnan tudom csak, hogy sok férfi fel volt háborodva, hogy nőknek miért szabad gyűlölködni (és lássuk be jó 2-3 évvel többet hagyták is őket a platformon mint inceleket, de ez már a női hátszél kategóriába tartozik, másik téma...)

2022. jún. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

A nők csöndesebben szenvednek. Megjegyzem, a férfiak nagyrésze szintén, csak van köztük egy zajos kisebbség, aki 7/24-ben nyomja a hisztit. Ezért téves az a következtetés, hogy a nők jobbak, mint a férfiak. Nem. Távolról sem. A nők az inceleknél jobbak, akik csak egy marginális részét képezik a férfi nemnek.


Tényleg tagadhatatlan, hogy alkalmi szexet egy emberformájú nő akármikor talál, az meg nyilván más kérdés, hogy mennyit ér, ha beléd ürít egy random idegen. Az incelek szerint ez a Mennyek országa, szerintem meg egy totál irreleváns lehetőség, amivel sosem élek. A párkapcsolat viszont hiányzik... Csak hát a nők többnyire nem úgy működnek, hogy "én lány, te meg fiú, na mizu, mizu, mizu..." :D


Én például képtelen vagyok addig szexuális jellegű tevékenységet végezni, amíg lelkileg nem érzem közel magamhoz a randipartnerem, és ez sajnos nem egy és nem két hét után következik be, de talán még egy hónap után sem. Ennyit meg kevesen hajlandóak várni, úgyhogy eldönthetem, hogy egyedül maradok, vagy akaratom ellenére szexelek.


Mindig az előbbit választom, ezért jó ideje szingli vagyok. Csak mondjuk az incelekkel ellentétben én nem kezdem ócsárolni az ellenkező nemet, nem hisztizek, nem vágom magam a földhöz, hogy igazságtalan az élet stb.

Leginkább azért nem, mert amúgy szeretek élni, és csak egy mellékes körülmény, hogy egyedül vagyok. Ez az attitűd hiányzik az incelekből. Értem én, hogy a férfiaknak erősebb a szexuális késztetésük, és ezzel SEMMI gond nincs, csak minden jel arra mutat, hogy 0.1-0.2%-uk még nem jött le a fáról. Talán az a nap is eljön egyszer...

2022. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
6%

#8


Amúgy jól nézel ki?

2022. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%

Mert azok a csajok, akik mindenáron kapcsolatot akarnak, akik azt akarják hogy kelljenek a pasiknak pedig nem nyertek a genetikai lottón, ők tesznek is érte. Csúnya? Dundi? Ronda a haja és a bőre? Bénán öltözködik? Megváltozik. Diéta, edzés, bőrápolás, fodrász, smink, új stílus, és akár plasztikai műtét is. Ezzel szemben ugyanez pasiban: itt hisztizik rondán, suttyón, köveren/véznán, ápolatlanul, hogy a-bunkó-szemét-felszínes nőknek nem kellek pedig így kéne szeretniük ahogy vagyok.

Hát nem.

2022. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!