Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiknek itt elegük van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek itt elegük van az incelek rinyálásából, valami magyarázatotok azért van arra, hogy ez miért kizárólag a férfiakra jellemző?

Figyelt kérdés
Nőt azon rinyálni, hogy egyetlen férfinak sem kell, szinte még sose láttam. Tehát akkor van egy ilyen legalja rinyáló kategória, ami csak a férfiaknál létezik? Ergo a nők átlagban egyszerűen, hogy is mondjam... jobb emberek. Ez logikus következtetés, nem?
2022. jún. 4. 21:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
89%

9

Hát, sajnos nem én vagyok a következő Monica Belucci, de fiatal vagyok, vékony és ápolt - ebből adódóan mondhatni jól nézek ki. A probléma nem is a bepróbálkozások számával/minőségével van, esélyt is adnék a párkapcsolatnak, csakhát nem tudok mit kezdeni azzal, hogy a korombeli srácok nagyon-nagyon hamar rá akarnak térni a szexre.

Nem haragszom rájuk emiatt, sőt valahol hízelgő is, de nekem nem megy... Ezért is tettem pihenőpályára a dolgot.

2022. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
7%

#10


Csak tudnám megérteni miért van az, hogy nők minden fronton hirdetik, hogy belső tulajdonságok, humor, fellépés, intelligencia, de ha nem direkt vannak megkérdezve, hanem indirekt, akkor mindig kibújik a szög a zsákból és őszintén válaszolnak (mert ugye nem tudnak következetesen gondolkodni) és leírják az igazságot. Javíts a külsődön. Azt is írhattad volna, hogy végezd el az orvosit, legyél elméleti fizikus, nyerj műveltségi vetélkedőket, hétvégente tolj stand up comedy-ket. És mégse... Fura.

2022. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
23%

#11


Na, majd most :). Privát áradat indul 3-2-1...

2022. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
83%

12

Azt mégsem mondhatjuk, hogy ne legyetek búvalb.szott, tévképzetes idióták, nem?

Amúgy meg néhány képmutatón kívül senki sem állítja, hogy a külső egyáltalán nem számít. És ha szerintetek CSAK ez számít, akkor logikus a következtetés, hogy ezen kell javítani. Csakhát a férfiak és a logika...

2022. jún. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
6%

#14


Igen, tudom, amikor szembesítve vagytok az ellentmondásokkal, akkor egyből jön a 100 mondatos indoklás miért van mindkét esetben igazatok, vagy épp most "Csakhát a férfiak és a logika". Semmi gond, nőknek elnézünk mindent amúgy is ;).

2022. jún. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
73%
10# egy dundi nő ugyanúgy tud párt találni főleg ha szép az arca. Plasztikai műtét ne essünk azért túlzásba.
2022. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
83%

Te mégis milyen szembesítésről beszél, kicsikém? :D Ha azt hiszitek, hogy a külsőtök a probléma, akkor értelemszerűen a külsőtökön kell dolgozni. Nem atomfizika ám...

És arról ne is beszéljünk, hogy ha pszichiátert, egy új hobbit, önképzést vagy új baráti társaságot ajánlunk, akkor visszakézből lesöpritek, mert úGYIs csAK A kinÉZeT SzámÍT. De tőletek természetesen nem is várok többet, ne aggódj.

2022. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
65%
#16 hol írtam hogy a dundi lányok plasztikáztatnak? Azt írtam hogy a nők mi mindent megtesznek azért hogy jobban nézzenek ki, a plasztikai műtétektől sem riadnak vissza ha úgy gondolják az a megoldás. Bármeddig elmennek hogy jobban érezzék magukat és sikeresebbek legyenek, míg a ronda férfiak csak hisztiznek és arra sem képesek hogy kevesebbet zabáljanak és heti 3x megemeljenek néhány súlyzót. Erről írtam, nem másról. Én kérek elnézést hogy félanalfabéta vagy.
2022. jún. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
35%
18-as és ez minden nőre igaz? Ne viccelj már. Nem vagyok fél analfabéta egyetemista vagyok négyes átlag felett :)
2022. jún. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
23%

"Nőt azon rinyálni, hogy egyetlen férfinak sem kell, szinte még sose láttam."

Naponta látok ilyen női rinyát az oldalon. Az a helyzet, hogy itt mindkét fél folyamatosan panaszkodik és magát nyomja be az áldozatszerepbe.

2022. jún. 5. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!