Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedhetnék 25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék 25 éves nőként ha komoly párkapcsolatot szeretnék?

Figyelt kérdés

2022. jún. 13. 14:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%
Én szívesen megismernélek személyesen de nálam elsőre csak a diszkrét kapcsolat működhet:-(
2022. jún. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
27%
Lefogadom hogy ilyenkor itt minden nyílt ajánlatra jut 10 privát ajanlat is!
2022. jún. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
36%
10-es. Hagyjuk a bullshitet. Gimiben az emberek milyen karriert epitenek, ami kizarja a parkapcsolatnak meg a gondolatat is? A foiskola alatt is forrnak a szorakozohelyek es senkinek nem megy gajra az elete egy kis szocializaciotol. Szerintem azzal baj van, akinek nincs igenye fiatalon a parkapcsolatra,.legyen barmi is az ok. A karrierje is szenvedos lesz, ha kimarad a szocializacio. Neha azert gondolkodhatnatok, hogy miert vagytok ilyen naivak, hogy fel sem merul a devians viselkedes.
2022. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én ismerkednék. Írj nyugodtan. 38f
2022. jún. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Volt korábban párkapcsolatom, több is, de nem voltak sajnos hosszú életűek. Randizgattam is, de nem mindenkivel jött össze... Egyébként egy nagyon nehéz egyetemi szakon tanulok, emiatt az első években nem tudtam eljárni annyi programra.
2022. jún. 13. 21:36
 16/18 A kérdező kommentje:

#10

Ja, gimibe még általában több ideje van az embernek, viszont akkor szerintem a párkapcsolatnak a minősége is teljesen más és teljesen mások az igények is, ezt azért nem kéne összehasonlítani a felnőtt párkapcsolatokkal...

2022. jún. 13. 21:43
 17/18 anonim ***** válasza:

#3

,,Talán nem is kellene keresned. Nekem az összes párkapcsolatom úgy jött össze, hogy nem is kerestem senkit. Amikor meg görcsöltem rajta, hogy márpedig nekem kell valaki, akkor persze nem találtam a megfelelőt."

Gondolom nő vagy...

2022. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
16, én nem hasonlítottam össze.
2022. jún. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!