Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi első fogsora nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi első fogsora nem szabályos de egyébként ápolt az mennyire hátrány társkeresés során?

Figyelt kérdés
Első fogak ha kicsit össze vissza állnak , tehát azért nem csak annyi hogy nem egyenes a mosoly hanem több fog csálén áll , de azért nem is a horror filmbe illő módon
2022. jún. 10. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%

Hátrány.


A szép fogsor drága. Így ez IS, mérték a nőknél arra, hogy mennyit érsz.

2022. jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire csálé...

Ez még tök oké szerintem mindenkinél:

[link]

[link]

[link]


De ez már mondjuk biztos hátrány:

[link]


Amúgy az is nagyon sokat számít, hogy mennyire fehérek. Egy kicsit csálé, de ápolt, tiszta fogsor jobb, mint alakra hibátlan, ami lepedékes és sárga.

2022. jún. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2


Hát egyikhez se hasonlít teljesen , de amúgy ápolt , rendbe vannak a fogaim fogorvoshoz járok évente ellenőrizni van e lyukas fog vagy bármi

2022. jún. 10. 19:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább szexi az ilyesmi. Ha a szemfogak kijjebb vannak vagy ha az egyik fog kicsit ferdébb, az számomra inkább aranyos, ha egyébként ép és ápolt a fogsor.
2022. jún. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5%
4. Te orulsz ha rad nez valaki. :D
2022. jún. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5

Én örülök, amíg hozzám nem ér, a férjem lehet, hogy már a nézésnek sem örülne. 🙃

2022. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ápolt, rendben van, és nem extrém módon kesze-kusza, addig teljesen rendben van szerintem is.
2022. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mára már a vakító fehér műanyag látképű is ijesztő...brrr
2022. jún. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sokszor leírtam már, hogy egy nőismerősömnek nagyon csáléra állnak a fogai, alul is, de főleg felül. Ráadásul az orra is erősen sasorr, mégis két gyermek édesanyja. Biztos, hogy nem egyedüli ezen a világon.

Tehát a többségnek nem jön be, de ha megnyerő a viselkedése, jó az alakja, dús a haja, jó a frizurája (mint az említett hölgynek is), akkor minden zsáknak akad foltja.

2022. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kèpzeljétek nem volt sosem tökéletes fogsorom előre álltak a fogaim. Éjszakai fogszabályozót nem tudtam elviselni minden reggelre a földön találtam.

Na egy buliban viccből dióval dobáltuk egymást,nyitva volt a szám egyik fogam eltalálták ketté tört. Felénél kisebb maradt meg ami olyan szögben tört hogy a műfogat(80000 ) forint volt pár éve,1mm el még előrébb áll de legalább természetes kinézetü.

2022. jún. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!