Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen külsővel mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen külsővel mit lehet tenni, hozzám hasonló vékony barátnőm lehet így, hol és hogyan próbálkozzak?

Figyelt kérdés

34 éves vagyok és még nem nagyon volt barátnőm.

Így nézek ki mint itt a 3. kategória. Nem akarok modell lányt de igényes vékony elvárás lenne, hiszen én is igényes vagyok és vékony.

[link]


2022. jún. 3. 08:24
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is ronda vagyok, nekem se volt még senkim, én kicsivel idősebb vagyok nálad. Szívás, de elég jól el lehet engedni. Meg ronda nőd neked is lehetne egyébként. Nekem is lehetett volna már pár, de azok nekem se kellenek.
2022. jún. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

21. Ilyenre gondolsz mert Ilyen nekem sem kellene..valóban..

[link]

2022. jún. 3. 12:36
 23/32 anonim ***** válasza:
34%
#22, ez még csak nem is egy borzalmasan ronda nő, hanem csak egy átlag alatti nő, aki átlag alja lehetne, ha adna magára. Meg is érdemled, hogy egyedül maradsz, ha neked is a topmodellek smink nélkül az átlag.
2022. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
54%
#22 Akkor valószínűleg egyedül maradsz.
2022. jún. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
24. És nagy számok törvénye szerint sem jönne össze ha minden nőhöz odamegyek az utcán
2022. jún. 3. 12:42
 26/32 anonim ***** válasza:
54%
pedig, 22, nagyjából ez a szint. Mind a kettő egy kevésbé előnyös külsejű, magára igénytelen figura.
2022. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
61%

#22


Talán azért ez még teljesíthető szint.

2022. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
24%

Pattints fel magadra 7-es szintű izmot, rakj magadra valami normális gúnyát, és akkor máris van esélyed.


De persze a gamer cuccok se rosszak, ha gamer leányzó a cél. Csak ne lógjon így rajtad, legyen tartásod, legyen önbizalmad. Különben még dagadt nőd se lesz,nemhogy vékony

2022. jún. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
54%
lol, a tökéletes a szubjektív :D nagyon gáz ez a lista...
2022. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
89%
#25: A nőkhöz sorban odamenni az utcán vagy buszon vagy vonaton módszere csak nagyon megnyerő viselkedéssel és külsővel ígéretes. Mindenki másnak csak egy frusztráló időpocsékolás, hidd el nekem. Már kapásból az probléma, hogy a korodbeli nők döntő hányada foglalt, és ez nem látszik rajta (hacsak nem hord jeggyűrűt). Ha pedig sikerül jól elbeszélgetned valakivel, aki nem foglalt, és a végén megadod neki az elérhetőségedet, akkor is szinte 100%, hogy sosem jelentkezik. Ha viszont elkéred az övét és hajlandó odaadni, akkor pedig nem válaszol a megkereséseidre. Ahhoz nagyon szépfiúnak kell lenni, hogy ez a módszer működjön. Én átlagos kinézetű vagyok és saját tapasztalatból beszélek. Kár a gőzért.
2022. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!