Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen külsővel mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen külsővel mit lehet tenni, hozzám hasonló vékony barátnőm lehet így, hol és hogyan próbálkozzak?

Figyelt kérdés

34 éves vagyok és még nem nagyon volt barátnőm.

Így nézek ki mint itt a 3. kategória. Nem akarok modell lányt de igényes vékony elvárás lenne, hiszen én is igényes vagyok és vékony.

[link]


2022. jún. 3. 08:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
akkor én 6os vagyok
2022. jún. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ha te 3 as vagy akkor senkinek nem fogsz kelleni! A kövér ekeseredett nőknek talán.
2022. jún. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
2. Hasonlót a Hasonlóval, nem? Vékony vagyok minimum vékony az elvárás...
2022. jún. 3. 08:33
 4/32 anonim ***** válasza:
29%
Ez nem ilyen faék egyszerű! Nem az a típus vagy aki normal súlyú és diétával és sporttal tartja magát vekonyan. Hanem a selejt aki genetikailag ilyen 60 kg semmi munkád nincs benne. És ha ronda vagy arcra mint a hármas , meg szemüveg az is ront az átlagon. Szóval ha neked vékony csaj kell akkor valami másban is jónak kell lenned! Pl legyen sok pénzed! Vagy kezdj el gyúrni amihez befektetett idő és energia kell!
2022. jún. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
72%
Nézd, próbálkozni mindig lehet egy netes társkeresőn. Ha kirakod a képed és a testmagasságod, eleve csak azok fognak szóba állni veled, akiknek ez a külső megfelel. De ha nem vagy kimondottan jóképű, akkor gyors sikerre semmiképp ne számíts. Lehet, hogy hónapokig tart majd, míg valakivel eljutsz az első randiig. A netes társkeresőn a jóképű férfiak tarolnak, a többiek maradék-elven érvényesülhetnek. S a korod miatt arra is számíthatsz, hogy lehet, hogy többségében csak kisgyerekes anyukákat találsz majd, akiket elhagyott a párjuk és GYED-en magukra maradtak egy lakásban. Annyit tanácsolnék még, hogy a kezdeményező leveled mindig legyen kulturált és személyre szabott. Sok sikert és jó szerencsét kívánok. Ez utóbbira nagy szükséged lesz.
2022. jún. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
4. Akkor kettős mérce van? Mégis könnyebb a nőknek? Akkor egy vékony nő aki genetikailag 60 kg és semmi munkát nem tessz bele annak lesz társa?
2022. jún. 3. 08:43
 7/32 anonim ***** válasza:
62%
#4: Aki alkatilag ennyire vézna, annak gyakorlatilag teljesen fölösleges gyúrni. Mivel nincs hús a végtagjain, hiába növeszt kitartóan izmokat, a karjai és lábai úgy is vékonynak tűnnek majd. Különösen ruha alatt. Kár ezen az úton elindulni.
2022. jún. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
88%
Egy nőnek nem olyan könnyű vékonynak maradnia, mint egy pasinak.
2022. jún. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%
#6: Jól látod. A nőknél kimondott előny a kimondottan vékony alkat, a férfiaknál hátrány. Lehet ezen keseregni vagy méltatlankodni, de az a helyzeten nem változtat. Így működik a világ és kész.
2022. jún. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
92%

6, más a szépség ideál a nők és a férfiak számára. Ahogy az öltözködés terén is. Ha te rózsaszín tüll szoknyában mész utcára, gyanús, hogy megvernek. Egy nőnél csak idiótán néz ki. Most akkor ez kettős mérce? Ugyan ez igaz a külsőre is. De, most szólok, hogy az, ha a pasid erősebb mint te, nem ciki, ha a nod az erősebb.... Nos azért az minimum érdekes. Egyszerűen mert más az elvárás. Akkor ez is kettős mérce?

Mást vár el a társadalom egy férfitól és masr egy nőtől.

Egy sportos, vékony, igényes nő a kívánság lista élén van. Egy nem sportoló, de arányos, vékony nő szintén. Az ilyen testalkatú, de vékony nő valahol a középmezőnyben. Egy csúnya, sovány férfi, az alján. Főleg, ha gebe, tehát láthatóan 0 izom, kint az összes csontja, mint egy végstádiumú rákosnak és még a feje is ronda.

Mert teljesen más a női és a férfi szépség ideál.

2022. jún. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!