Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Johnny Depp eset tanulsága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Johnny Depp eset tanulsága után jobban megfogják majd gondolni a nők, hogy hamisan mártsanak be valakit?

Figyelt kérdés
Manapság nagy divat lett ez a "metoo-zás" és sok nő élt vissza ezzel világ szerte. Most, hogy Depp megnyerte a rágalmazási pert volt neje ellen, vajon változik majd ez a tendencia a világban, esetleg több férfi él majd a beperlés jogával ezután?

2022. jún. 2. 02:55
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
100%
#39 Johnnynak akkor gurult el a gyógyszere, amikor a gyerekeit zrikálták azzal, hogy feleségverő az apjuk. Bántották a gyerekeit azért, mert ő állítólag bántalmazta az exfeleségét. Tisztára akarta mosni a Depp nevet.
2022. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
66%

40: Amire te gondolsz, az az egybites. Tudod, egy biten két állapot tárolható. Általános iskola.

További jó incelezést! :)

2022. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
73%
És engem törölnek ki, nem az erőszakot relativizálót.
2022. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
100%

43


Én is ezen röhögtem épp... :D


Egyébként kérek mindenkit, hogy ne jelentsétek a gusztustalan kommenteket se. Díszelegjenek csak ott örökre.

2022. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
37%
#42 nem, kétbitesre gondoltam. Nyugodj meg :)
2022. jún. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
82%
#42 Ezzel nagyon sokan felsülnek itt. 😂 Ha már keménykedni akar, legalább tudná a szavak jelentését, amiket használ.
2022. jún. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez a ügy meg egyáltalán nem jó eset a metoo-ra mert biztos vagyok benne hogy Depp sem volt ártatlan. Majd pont nem fog eljárni a keze egy drog- és alkoholfüggőnek főleg egy ilyen nő mellett, mint Amber. Egyik sem jobb a másiktól. Attól még hogy volt egy jó ügyvédje, nem azt jelenti hogy ártatlan, csak egy ügyet nyert. Szóval nem is kellett volna ezt hagyni közszemle előtt zajlani.
2022. jún. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
25%

#47 Elég öreg vagyok már ahhoz hogy Johnny Depp rajongó legyek a 90-es évek óta :D

Ő egy időzített bomba volt. Drogok, balhék, önpusztítás, minden jelen volt az életében már Vanessa Paradis előtt is, de ő nagyon jól kordában tartotta a démonait és megdöbbentően hosszú időre domesztikálta a csávót. Az Amber Hearddel összekerülése volt a legrosszabb ami egy ilyen emberrel történhetett. Két ennyire sérült ember héjanásza az avaron. Egyik sem ártatlan. Egyformán gyepálták egymást.

2022. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
33%

#46 nagyon kínos, de a rosszul elhelyezett okoskodásoddal csak még ostobábbnak tűnsz.

Tudod, ilyen esetben mindig a szöveg átvitt értelmét kell keresned. Nem szó szerint kell érteni, amit írtam. Egyszerűen selejtes az agyad, ennyi.

2022. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%
Én Winona Ryderrel bírtam őket, szerintem ő volt az egyetlen normális barátnője. Nem is szólalt meg az ügyben, csak Kate Mosst vették rá egy semmi sztorival. Na ő is ugyanúgy drogos alkoholista. :D
2022. jún. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!