Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Johnny Depp eset tanulsága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Johnny Depp eset tanulsága után jobban megfogják majd gondolni a nők, hogy hamisan mártsanak be valakit?

Figyelt kérdés
Manapság nagy divat lett ez a "metoo-zás" és sok nő élt vissza ezzel világ szerte. Most, hogy Depp megnyerte a rágalmazási pert volt neje ellen, vajon változik majd ez a tendencia a világban, esetleg több férfi él majd a beperlés jogával ezután?

2022. jún. 2. 02:55
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem minden nő ismerősöm Depp-nem szurkolt, még bizonyos discord szobákban is... mindenki elítélte Amber-t..
2022. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
100%
*Depp-nek
2022. jún. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 Sunshinedoll ***** válasza:
48%

Eddig se volt sokkal gyakoribb a hamis bántalmazási esetek jelentése, mint bármilyen más bűnügy esetében, nem értem, mit csináltok úgy, mintha nők százerével mennének a bíróságra hamisan vádaskodni és ebbe nemtomhány ember rokkanna bele napi szinten.

Nem tudom, hányszor kell elmondani, hogy sokkal sokkal több az olyan esetek száma, amit vagy nem mert az áldozat bejelenteni, vagy a hatóság, rendőrség, igazságszolgáltatás nagy ívben sz-rt r, mint azoké, ahol hamis vád volt.


Éppen ezért ez az ügy kb. senkinek se kedvezett, egyedül talán Johnny Deppnek, akinek így most az elmúlt 10 évben produkált sz-r filmjei meg a botrány után feléledt a népszerűsége. és több rajongója van, mint 1 éve a karrierje csúcsán :D Biztos ez is tök véletlen.

2022. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
28%

5. Nem is volt gyerekük.

Amúgy meg értem én hogy a nőgyűlöletet könyebb leszólni.

Mert itt az a szokás. De a saját szemedben a gerendát se veszed észre, máséban meg a szálkát is. Ha. Azt állítod nem vagy férfi gyűlölő, ezen komment után!

2022. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
71%

Először is, én támogatom a metoo mozgalmat, de Amber-t mélységesen elítélem. Még ha igaz is lenne, hogy Johnny is bántotta őt akár verbálisan, akár fizikailag, akkor sem jogos, hogy kiálljon úgy a nagyvilág elé, mintha ő bántalmazás áldozata lenne, mert róla biztosra tudjuk, hogy bántotta Johnny-t, mellé ráadásul pedig egy sz.arkavaró kígyó, aki belexarik az ágyba. Az én szememben ő nem áldozat. Vagy egy xar ember, vagy mentális beteg (borderline zavar gyanús), de akkor pedig komoly pszichoterápiára szorul.

Soha nem állnék ki ilyen nők mellett.


Másrészt pedig, én nem fogok incelezni, sértegetni itt senkit, de azt megjegyezném, hogy engem dühít és egyben bánt, amikor olyanokat olvasok, hogy "elkanászodtak" a nők, vagy amikor fikázzák a #metoo-t.

Nekem ez a mozgalom segített abban, hogy a helyükre kerüljenek az elmémben bizonyos dolgok. Már tiniként ért sok zaklatás, fogdosás, oktalan ribizés, pletykák, "slutshaming" ezerrel úgy, hogy a csók volt a maximum, ameddig eljutottam bárkivel is, és maximálisan romatikus lélek voltam, úgy álltam a fiúkhoz. Ha panaszkodtam akár névtelenül erre a neten, akkor megkaptam, hogy nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél, nyilván ribizli vagyok. Élőben megkaptam azt, hogy ne legyek szerencsétlen, szerezzek tekintélyt, ha nem akarom, hogy fogdossanak, de azért a szemkontaktust is kerüljem velük és ne mosolyogjak fiúkra és ne keressem a társaságukat egyáltalán, ha nem akarok tőlük semmit. Ja, és ne öltözzek csinosan, ne hordjak csípőnadrágot, 1 centi se legyen kinn a hasamból, ne legyen dekoltázsom, és ne legyen rajtam tapadós póló sem, mert ha ilyeneket hordok, az felhívás keringőre.

Még olyan emberek, akik mellettem álltak (édesanyám, barátnők) sem mondtak ki soha olyat, hogy ez zaklatás, hanem olyan tanácsokat kaptam tőlük is, hogy kenjek le nekik egy-egy óriási pofont, a pletykákat meg ignoráljam, mert ha egy pillanatra is mutatom, hogy érdekel, akkor elkönyvelik igaznak, mert ez így működik. Soha nem mondta senki, hogy kérjek segítséget, vagy pl. jelentsem egy tanárnak, amit csinálnak.

A másik pedig, hogy az első párom bántott. Lelkileg bántott főleg, de egyszer meg is erőszakolt. Hiába volt a párom, és szexeltünk rengetegszer, egyszer volt egy alkalom, amikor legalább 20x mondtam határozottan nemet, mert kimerült és beteg voltam, ráadásul fájdalmaim is voltak. Ennek ellenére belém tette a farkát végül már kérdezés nélkül.


Többek között a #metoo mozgalom is segített abban, hogy nevükön tudjam nevezni a dolgokat, amik velem történtek. Engem bántottak, zaklattak, ok nélkül megszégyenítettek, és a magyarázat csak annyi volt, hogy éretlenek, kamaszok, kanosak (ami igaz is, de ettől még nincs rendben), majd kinövik. Segített abban, hogy felfogjam, hogy nem én vagyok a hibás, és ha még egyszer zaklatás vagy becsületsértő ribizés, mocskolódás ér, akkor ki tudjak magamért állni. És reményeim szerint változást hozott másoknak is, nagyon őszintén remélem, hogy a mostani fiatal lányok fel tudják már ismerni, hogy nincs rendben, ha engedélyük nélkül fogdossák, neadjisten megrőszakolják őket, és ocsmány dolgokat terjesztenek róluk és mernek segítséget kérni.


Az exemmel való erőszakot sem fogtam fel, abban is segített a mozgalom, hogy felfogjam, hogy ez is egyáltalán szexuális erőszak. Hiszem nemet mondtam. Pontosan tudta, hogy fáj nekem, a sírás szélén voltam, de neki volt így lelke és gusztusa közösülni velem. Amikor későbbi veszekedésnél felhoztam ezt, akkor hülye pitsának nevezett, és azt mondta, hogy hiába mondtam x alkalommal nemet, ha utána engedtem, hiszem nem csíptem, rúgtam, haraptam, amikor belém tette, és innen látszik, hogy a nők szavait egy pillanatra sem lehet komolyan venni.

Tudtam, hogy szemét, tudtam, hogy nincs igaza, mégis sokáig nyomorgatta a lelkem ez az egész.

Mára már legbelül is felfogom, hogy ez nem oké, és a nevén merem nevezni, feldolgoztam.


Nem egyedül a #metoo-nak köszönhetem azt, hogy változott a felfogásom, és eljutottam oda, hogy ki tudjak állni magamért, de igenis segített benne, hogy megláttam, mennyien éltek át ilyesmit, és végre ki mernek állni, ki merik mondani, és látom, hogy változott a közvélekedés, és már felfogja a társadalom nagyobbik része, hogy mi az a privát szféra, mi az a beleegyezés és mi az a becsület.

Erről is szól ez a mozgalom, nemcsak arról, hogy veszekszenek az emberek, hogy a celebvilág több évtizedes történeteiben ki mond igazat, és ki nem, és ki a bűnbak. A celebvilág és a karrier terén történő kihasználás, meg a celebeket ért bántalmazás csak egy kicsi szelete a nőket érő szexuális zaklatásoknak, a legtöbbet az átlagnő viseli el.

Nem fogja ezt a mozgalmat megsemmisíteni egy agybeteg, teátrálisan hazudozó színésznő.

Mint mondtam: Én elítélem, ha valaki hazudik, és áldozatnak állítja be magát, és tönkre akar tenni mást, de 100%, hogy még mindig abból van több, akit tényleg bántottak. Akit hazug módon besároztak, annak igazságot kell szolgáltatni, ennyi.

2022. jún. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
12%

35. Minek maradtál, sőt egyáltalán minek voltál vele?

Persze nem mondom hogy én, de sok normális férfi is van.


Ha perasztal vagytok, meg is érdemlitek.

2022. jún. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
65%

Nem, nem érdemeltem meg.


Mellesleg elhagytam igen hamar, és már réges rég egy normális férfival vagyok, immáron menyasszonyként.

2022. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
25%

A metoo a férfigyűlöletről szól és persze arról hogy férfiakat középkori boszorkányüldözés szintjén lehessen kicsinálni bizonyítékok nélkül. Ide jutott a szentséges feminizmus. Nem ártatlanság vélelme van már a fehér keresztény nyugati férfiak felé hanem bűnösség vélelme és izzadva kell bizonygatniuk hogy ők nem tettek semmi rosszat. Ahhoz hogy így elveszítsen egy nő egy pert iszonyatos bénának kell lenni,rossz ügyvédet fogadni.Brutális ahogy ez alatt a kérdés alatt is bugyog a férfigyűlölet. Beteges.

Először is honnan veszitek azt hogy még mindig több eset van ahol a nő nem meri bejelenteni a "bántalmazást"? Ha nem jelentik be akkor honnan a fszból tudjátok?

Mi az hogy a hatóság szrik rá? Bizonyíték nélkül mit csináljon? A minap volt egy cikk asszem a telexen amiben egy nő verte a tamtamot de még a nőpárti férfigyűlölő cikkben is benne volt hogy a nő a saját szájával mondta a rendőrségnek azt hogy NEM KÉR távoltartásit. Ezek után hogy vegye komolyan bárki is? Ja hogy azért mert a pasi előtt kérdezték? Ha annyira bántja és annyira erős független bátor feminista nő akkor miért zavarta a pasi jelenléte? Talán mégiscsak túl nedves volt rá a bugyi ahhoz hogy tényleg törvényesítse hogy mennyire távol akar tőle elvileg maradni? Ha a rendőrségnek privátban nem volt bátorsága azt mondani hogy igen távoltartásit kérek, akkor a cikkben történő májerkedő nyilvánosság hogy nem okoz neki gondot? Ez lenne egy áldozat komolyan? :DDD

Ugyanez a 35-ös kommentelő. Sokszor láttam már itt és szegénykének olyan szinten van átmosva az agya hogy még Goebbelsnek se sikerült így behülyíteni senkit.

1.Normális lányokat nem neveznek már fiatalon se rbancnak és nem mernek csak úgy hozzájuk nyúlni. Normális lányokkal "járni" akarnak,körülzsongják őket és ha minimális bántalom éri őket akkor ott terem egy percen belül 5 csicska bluepilled mangina hogy a védelmére keljen. Ez még akkor is igaz ha nem teljesen normális a csaj hanem csak félig-meddig de mellé legalább szép. Az a becsületsértő hogy azt terjeszti valaki a saját volt iskolatársaitól hogy ok nélkül merő gonoszságból megszégyenítették és szinte meg is erőszakolták meg hattttalllmas lelki sebeket ejtettek azzal a pár seggrepacsival...Ha én abba a suliba jártam volna és megtudnám hogy ezt terjeszted akkor megnézhetnéd miket mesélnék én rólad másoknak.Kezdve a családoddal,kollégáiddal. Amiről írsz olyan NEM LÉTEZIK. Csak a feminizmus megetette hogy nem kell felelősséget vállalnod hanem lehetsz áldozat aki mögé beáll egy komplett mozgalom.

2. 20 NEM után 1 IGEN rohadtul IGENT jelent. Pláne hogy nőknél hatványozottan igaz hogy a tettek beszélnek. Hiába mondasz nemet 20 alkalommal ha utána amikor ténylegesen előkerül a farka akkor nem ellenkezel.Akkor jogosan feltételezi a srác hogy kéretted magad.Mázli hogy nem dühödött be rögtön.

2022. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
100%

Azért nekem az ő ügyükben még mindig van ami furcsa.


1. Amber egy évvel a válásuk után nyilatkozta azt hogy bántalmazás áldozata volt.

Na most ha én bosszút akarok állni az exferjemen akkor rögtön azonnal teszem és nem egy évvel később.

2. Depp nem akkor perelte be.

Még akkor sem amikor kirugtak a filmekből és elvesztette a brit pert. Csak később. Miért?

2022. jún. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
87%

#25 egyáltalán nem a bálványom Amber, igazából egy marhára ellenszenves, egyidejűleg totál érdektelen nőszemély.


Nyilván te a kis kétbites agyaddal nehezen tudod felfogni, hogy a világ nem fekete-fehér. Gondolom nem én vagyok az első, akitől megkapod, hogy nem vagy egy lángész...

2022. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!