Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Johnny Depp eset tanulsága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Johnny Depp eset tanulsága után jobban megfogják majd gondolni a nők, hogy hamisan mártsanak be valakit?

Figyelt kérdés
Manapság nagy divat lett ez a "metoo-zás" és sok nő élt vissza ezzel világ szerte. Most, hogy Depp megnyerte a rágalmazási pert volt neje ellen, vajon változik majd ez a tendencia a világban, esetleg több férfi él majd a beperlés jogával ezután?

2022. jún. 2. 02:55
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:

Hát.. nekem ebből az ítéletből egyértelműen az jött le, hogy a metoo-nak kampec. Ennek a pernek presztízs értéke volt, az egész világ figyelemmel kísérte. Johnny karrierje már sosem lesz a régi, a 15 millió dollár nem pótolja mindazt amit egy karrierje csúcsán lévő színészként elvesztett. Amúgy szerintem a 15 M kevés is, mert eredetileg 30-ra perelte a nőt. Nem értem miért felezték meg, de hátha kipereli még majd valahogy a többit is.


Manapság rengeteg férfi válik hasonló hamis vádak áldozatává és a #metoo hypenak köszönhetően eddig nem is volt szabad ez ellen fellépni, mivel automatikusan a nőknek adtak igazat az ilyen esetekben, de ezzel most talán változott valami, azért van nagy jelentősége ennek a pernek.

2022. jún. 2. 11:18
 22/54 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, és azt gondolom, hogy fontos, hogy ki merjenek állni a nők a bántalmazásuk ellen, de amit ezzel elkezdtek művelni, az megint a ló túloldala. Szóval az nonszensz, hogy BEMONDÁSRA le lehet nullázni egy férfi karrierjét, mert egy nő azt állítja, hogy a férfi bántalmazta. Oké, vizsgáljuk ki az ügyet, és HA bebizonyosodik, hogy tényleg ez történt, akkor igen, megérdemli, hogy offolják mindenhonnan. De rohadtul nem ez történik, hanem az, hogy ha egy férfit megvádolnak, kb. azonnal kikiáltják rohadt nőverőnek meg erőszakolónak, és elvesznek tőle mindent. És akkor ennek megfelelően egyre több aranyásó ribizli kerülhetmajd elő, és sározhat be ártatlanul híres férfiakat, teheti őket tönkre önös érdekből.

Itt most (szerencsére) bebizonyosodott, hogy Depp ártatlan. Hurrá, de már kibaszta a Disney, elbukott szerepeket, kihúztak a zsebéből egy csomó pénzt és megbélyegezték. És akkor ezt elintézzük azzal, hogy bocsika, mégis az exed a gyökér.

Szóval ez így rohadtul gáz, Amber Heard pedig ezzel a cirkuszával az összes bántalmazott nőnek rengeteget ártott.

2022. jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
27%
Remelem. Nagyon elkanaszosodtak a tyukok manapsag. Mindenhol ez a 10 eve tortent eroszak megy, h amiatt feljelentem a pasit, hatha penzt ad nekem. Akkor is ha sohasem volt eroszak.
2022. jún. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
70%

Incelkék, nyugodjatok már le egy picit. Látom megy a para meg a fosás ezerrel, de titeket soha senki nem fog bevádolni nők elleni erőszak vádjával. Bárki azonnal bizonyítja, hogy soha az életben nő közelébe nem kerültetek.

Legyetek már férfiak és ne izguljatok ennyire ilyeneken.

2022. jún. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
14%
24-esnek nagyon fáj, hogy a bálványa elbukta a pert. :D
2022. jún. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
89%

25ösnek igaza van, rengeteg az Incel. Fentebb is olvasható egy Incel hozzászólás, ami nem igazán jogos minden nőre.



Én Johnny mellett álltam végig, hisz remek színész és ahogy nyilatkozott az ex felesége, senki sem feltételezte volna róla hogy bántalmaz bárkit is. Főleg nem azok után hogy beteg gyerekekhez ment be kórházba kalóz jelmezben, ölelgette őket.

2022. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
89%
17: egy feher kereszteny, hetero ferfi nem lehet aldozat. Brit tudosok bebizonyitottak.
2022. jún. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, úgy értettem 24-esnek van igaza, nem 25-ösnek.


Most végre elő tudnak bújni az incelek szidni a nőket:D

2022. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
77%
Ha már az imádott Amber Heard védhetetlen lett még a női felsőbbrendűség alapján működő amerikában is, legalább lehet incelezni terelés és feszültséglevezetés gyanánt.
2022. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
100%

29.

Egy ilyen suttyó véglényt ki is imád? Remélem tudod hogy nem releváns az, amit írsz. :D


Justice for Johnny ❤️

2022. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!