Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikertelen férfiak! Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikertelen férfiak! Ti hogyan tudtátok elengedni azt, hogy legyen társatok? Hogyan tudtatok beletörődni a magányba?

Figyelt kérdés

A kérdés nyilvánvalóan olyan férfiakhoz szól, akik bele tudtak törődni, vagy el tudták már fogadni a magányt. Nem azokhoz akik (még) nem.


És értelemszerűen szintén olyan férfiakhoz, akik már mindent megtettek a helyzetük megváltoztatására, de mégsem sikerült semmi (tehát ilyen 150 kilós sportolni soha nem sportolt incelekhez sem szól a kérdés).


Azokra a férfiakra gondolok, akik minden tőlük telhetőt megtettek, de mégsem jött össze semmi. És ennek ellenére bele tudtak törődni.


Egyelőre én kb mindent megtettem ami tőlem telhető volt. Már el is értem képességeim és lehetőségeim határát, de sajnos így sem sikerült semmi. De sajnos én nem tudok ebbe belenyugodni és folyamatosan zavar és belülről emészt fel a magány.


Ti hogyan tudtátok elviselni vagy beletörődni megváltoztathatatlan magányba?

Nektek mi segített?



2022. máj. 28. 19:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Kérlek ha nő vagy ne válaszolj a kérdésre, mert nem neked szól.

Illetve ha mindig sikered volt férfiként a nőknél akkor ugyancsak nem neked szól.


Ha segíteni akarsz, akkor ne írj olyanokat se, hogy "keress hobbit, higgy magadban, járj pszichológushoz stb" mert ezeket már mind-mind próbáltam.

Ha valóban segíteni akarsz, akkor ha nem releváns rád a kérdés, akkor ne szólj hozzá.


Szerintem pont elég komoly kérdés lett már itt széttrollkodva.

2022. máj. 28. 19:30
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett beletörődnőm, mert nem vagyok magányos. Jól érzem magam egyedül. Nem tudom te miért hiszed, hogy csak párkapcsolatban lehetsz boldog.
2022. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%

Egyszerű logika.

Mindenki gyökér.

Több negatív, mint pizitív, sőt alapvető igényekre való képtelenség.

Nem kell.


Egyszerű.

2022. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
Ronda nők bármikor a rendelkezésedre állnak. Ha megdugni nincs gusztusod alázni még mindig nagyon jól lehet őket.
2022. máj. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#2


Mert régen volt egy párkapcsolatom és életem legboldogabb szakasza volt. Sajnos külső okok miatt vége lett (távolság-korona). Sosem voltam olyan boldog mint akkor, amikor párkapcsolatom volt.

Ezért gondolom azt, hogy jobb mással mint egyedül.

De ez nyilván mindenkinél máshogy van. De nálam (sajnos) így van, hogy mással(párkapcsolatban) boldog vagyok míg egyedül nem.

2022. máj. 28. 19:45
 6/14 anonim ***** válasza:
4# és te ezt miből gondolod azért társkeresőn nehéz rondát is felszedni.
2022. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az egész az életcélról szól

Ha az volt mindig is az életcélod, a vágyad hogy társra leljél akkor sosem fogod tudni elengedni.

Ha más dolgok érdekeltek az életben, akkor döntened sem kell az elengedéséről.

Ha sikerül más életcélt találni az életben, akkor lesz lehetséges az "elengedés", addig nem

2022. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#6


Online világot felejtsd el, az csak a férfiak felső 10-20%-nak működik. Élőben még picit jobb a helyzet, ott tudsz ronda nőket találni.

2022. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#7


És hogyan tudnék más életcélt találni?

Csak mert ha nincs meg a belső motiváció hozzá, akkor nem ér semmit az egész. Per pillanat nincs semmi különösebb életcélom ezt leszámítva. Ha száz Szabó Péteres "hogyan találd meg és higgy önmagadban" című videót is belinkeltek akkor sem lesz igazi belső célom. Ennyi idő magány után már egyszerűen élni sincs kedvem.

2022. máj. 28. 20:06
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

9#

Abba kell belemerülni amiben jó vagy, amit tudsz élvezni.

Nyilván nem segíthetek neked megtalálni ezt a dolgot, mert ezt neked kell tudnod. Ha esetleg sikerül megtalálni, akkor abba kell elmerülni, és akkor egészen élhető lesz az élet.

Idővel már nem vágyik az ember annyira az elérhetetlenre, inkább továbblép ha tud

Ez amúgy ilyen "megszoksz vagy megszöksz" dolog.

2022. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!