Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért adták le ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adták le ennyire a férfiak az igényeiket, ennyire nem tudnak boldogok lenni egyedül?

Figyelt kérdés

Van több olyan csúnya kövér (170 cmhez több mint 90 kg) nő ismerősöm akihez abszolút nem lennék képes vonzódni ...de meséli hogy felment tinderre és több randi is lesz neki a jövő héten...néztem és teljesen rendben lévő vékony igényes átlagos szemüveges férfiak és tök oda vannak az ilyen nőért..ha én kövér férfi lennék ilyen lány biztos nem jönnék össze..

Ilyen nőkhöz hogy tudnak vonzódni? Inkább leadják az igényeket csak hogy ne legyenek egyedül?


2022. máj. 27. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Vagy vonzódnak hozzá tényleg. Én sem értem, hogy tetszhet másoknak az adott zene, kaja, hely, vagy épp ember.
2022. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Az fel sem merült benned, hogy van akinek a teltebb formák jönnek be????

32F

2022. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

"Ilyen nőkhöz hogy tudnak vonzódni? Inkább leadják az igényeket csak hogy ne legyenek egyedül?"


Egyrészt férfiaknak dugásra szinten aluli nők is jók másrészt Tinder már kezd kabaré lenni. Ott még a legutolsó szakadt nő is királylánynak érezheti magát. Mármint tegyük hozzá gyorsan online társkeresők régen is ilyenek voltak csak akkoriban még nem volt túl sok publikus információ arról, hogy ki mennyit szenved férfiként ilyen platformokon szóval önmagában nem Tinderrel van a gond.

2022. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
#3 +1000 Minden szó igaz.
2022. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

A nők értékesebbek mint a férfiak.

Mi ebben a bonyolult?

2022. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
azért én valahogy mindig elég gázos srácokat látok a feltűnően előnytelen külsejű nők mellett. mármint lehet, hogy első pillantásra átlagosnak tűnik, de beszélgetsz vele öt-tíz percet, és rájössz, hogy valószínűleg igen komoly kompromisszumokra kényszerül ismerkedés terén
2022. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy nem mindegy, hogy ki miért tart vonzónak valakit? Ha neki úgy jó, és még viszonzott is, akkor csinálja. Én a szopófantomot is megértem...
2022. máj. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!