Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy szép lány összejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szép lány összejön egy incellel az kigyógyíthatja a mentális problémáktól amik kialakultak az elutasítások, csalódottság miatt?

Figyelt kérdés
Tehát tegyük fel ha van egy incel úriember akit elutasítottak folyamatosan a nők, stb és már kialakult benne az ellenszenvesség és keseredettség , viszont egyik nap beállít egy szép lány aki összejön vele az kigyógyíthatja ebből / megváltoztathatja a hozzáállását?
2022. máj. 26. 18:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
74%

"Sajnos" a modik törlik, de öcsém, ha te nem láttál ilyet, kuurva nagy agymosást végzel magadon.


Keresek neked, nyugi.

2022. máj. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
31%

Igen, saját példám.

21 évesen jöttem össze egy csajjal, előtte "incel" voltam, csak akkoriban még nem hívták így ezt a dolgot. És igen, eléggé el voltam keseredve, hogy amíg minden haverom folyamatosan csajozik, folyton van barátnőjük, nem esik nehezükre találni valakit maguk mellé, akár komoly kapcsolatra akár csak alkalmira, addig nekem semmi soha nem jötte össze, senkit nem érdekeltem igazán komolyan, levegőnek néztek a nők.

Azátn ekkore betoppant az életembe egy lány, aki inkább átlagos volt külsőre, mint kifejezetten szép, de összejöttünk. Őt valamiért érdekeltem aztán engem is elkezdett ő is érdekelni, szóval összejöttünk. 3 évig voltunk együtt, tehát nem csak rövid ideig.

Miután kidobott, mondjuk ismét "incel" lettem és kisebb megszakításokkal azóta is az vagyok, ismét nem érdeklek senkit... amin mondjuk nem csodálkozom, mert azóta nagyon leromlott a külsőm és mentálisan sem vagyok túlzottan rendben.

Bár érdekes, hogy amikor összejöttünk is eléggé mélyponton voltam, sok egyéb dolog miatt is.

2022. máj. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
28%
#16 ezek mindenkire azt fröcsögik aki nem nyalja fényesre őket. gyakorlati jelentése: k. anyád és hasonlók.
2022. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!