Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyire kevés ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyire kevés ilyen jellegű nő?

Figyelt kérdés

Tudom, a normális mindenkinek relatív, de kevés "normális" nőt látok. Ha körülnézek a környezetemben, akkor a nők többsége borzalmasan rosszul választ. Sokan toxikus, megcsaló, agresszív pasikkal vannak együtt, itt is naponta jönnek erről kérdések.

Nem szeretek általánosítani, viszont sajnos ezt látom. A legszomorúbb, hogy a környezetemben egyetlen egy normális kapcsolatot látok. Persze, sokat elszúrnak a férfiak is, de női oldalról ebben az egy kapcsolatban látok igazán pozitív dolgot.


Mi annak az oka, hogy ennyi nő rossz férfit választ vagy rossz kapcsolatot épít? Ennyire erre van igény a nők részéről? Ha igen, akkor utána miért panaszkodnak?


Nekem is volt pár kapcsolatom, ismerkedtem is sok nővel és kiábrándító volt, amit tapasztaltam. A hazugság szinte alap volt női oldalról, a problémagenerálás szintén. A kommunikációról ne is beszéljünk...



2021. aug. 20. 17:05
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
73%
Ez fordítva ugyanígy megvan!
2021. aug. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Lachesys ***** válasza:
80%

Az hangos általában, akinek baja van. A jó kapcsolatban élők nem fognak gyakorin kérdéseket feltenni. Én elég sok jó kapcsolatot látok magam körül, amelyik nem az, ott általában a csaladi háttér eleve terhelt, már a szülők is jobb esetben csak elhanyagolok, rossz esetben egyenesen bantalmazok voltak. Egy sérült lelkületű ember, pedig egész másképp választ párt, eleve azt hiszi, O úgysem kaphat jobbat, stb.

De ha egy másik oldalról nézem, én felig-meddig ismerős vagyok a magyar bdsm "közösségben", és barátnőim is vannak innen. Szubmissziv nőként pl baromi nehéz találni olyan pasit, aki az ágyban képes dominansan viselkedni, megadni azt a fajta szexuális bánásmódot, amire vágyik egy szubmissziv nő, de eközben nem egy kontrollálo vagy nárcisztikus személyiség.

Szóval elég sokminden van. Barátnőm is ebben van jelenleg, azok a "jofiuk", akik kapcsolatban törodoek, általában fogalmuk sincs mit kezdjenek azzal, hogy O fojtogatasra vágyik az ágyban, meg hogy elfenekeljek stb. Aki meg megadja, az nem tud normális párkapcsolatot fenntartani.

2021. aug. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
24%

Mindjárt jönnek a válaszok ahol előadják, hogy tévedsz.


Valami nagy baj van a fejükben, lehet mazochisták, szeretnek szenvedni, panaszkodni, előadni a hattyú halálát. Magába nézni egyik se tud, érzelmi intelligencia nulla, kommunikáció nulla, de ők azért áltatják magukat és meg vannak győződve róla, hogy velük semmi baj nincs, egyszerűen csak "nincs normális férfi a földön". Tehát a baj nem velük van, mégis szabotálnak minden kapcsolatot ahol tudnak, aztán meg vannak lepődve, hogy az ember nem tud már pozitívan beszélni róluk. Eközben persze azt hiszik magukról, hogy nekik alanyi jogon jár a pasi a top 20%-ból, pedig a legtöbbjük az alsó 20%-ból sem érdemelne egyet se, aztán siránkoznak, hogy nem jutott top pasi, hát talán nem véletlenül.


Unalmas már ez az egész, barátnőmtől is egész nap azt hallgathatom, hogy a pasik így meg úgy, de azért mindig visszamegy, nedvesedik rájuk, kell neki az újabb és újabb pofon a rosszfiútól, gondolom azt hiszi, hogy ennyit érdemel és azt kapja amit érdemel, közben a normális pasikat rakja a barátzónába, akik emberien bánnának vele. Vicc az egész.

2021. aug. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
46%
Mekkora problémák... BDSM... :D
2021. aug. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

1: Éreztem, hogy biztosan fog ilyen válasz jönni. Leírtam, hogy a férfiaknál is látok problémákat, de azért bőven nem ennyit. Náluk általában az a gond, hogy egyszerűen senkinek sem kellenek, ha túl normálisak.


2: Azzal egyetértek, hogy gyk-ra inkább a problémásabb emberek jönnek, ezért írtam a környezetemről is. Van olyan ismerősöm, aki hasonlót mondott, hogy a közös környezetünkben mennyi jó kapcsolat van. Amikor megkértem, hogy mondjon példákat, kiderült, hogy igazából képben sincs azokkal kapcsolatban, akikről beszél. Akiket felsorolt, mindnél tudtam bántalmazásról, félrelépésről és egyebekről.


Azzal egyetértek, hogy sajnos nagyon sokan hoznak rossz mintát és nőttek fel rossz környezetben. De ennyire? Ez szomorú.


A bdsm-es dolgot részben átérzem. Pont az a kategóriájú férfi vagyok, akiről írtál: Az ágyban szeretem a durva dolgokat, de egyéb területen törődő vagyok. Amelyik lányok hasonló dolgokat szerettek, mind kihangsúlyozták, hogy ez mennyire jó bennem és mennyire ritka. A probléma viszont idővel az volt, hogy mégis az kellett nekik, hogy a hétköznapokban is alázzák őket, más területen is. 1 kivételével minden ilyen nő egy oltári nagy parasztot keresett helyettem.

Ettől függetlenül, amiről írsz, az valóban ritka, de szerintem nem ez az átlagos női elvárás. Amiről írsz, az nekem tökéletes lenne, de ezzel kapcsolatban értem, hogy miért van kevés ilyen nő/férfi. Ez egy kis réteg a társadalomból.

2021. aug. 20. 17:19
 6/37 A kérdező kommentje:

3: Amit írsz, sajnos látom. És túl tipikus. Szerinted, mi ennek az oka?


5: A bdsm szerintem nem kapcsolódik teljesen a kérdéshez és a válaszoló is egy szűkebb példaként hozta fel, de egyébként alap, hogy az is tud probléma lenni.

2021. aug. 20. 17:21
 7/37 Lachesys ***** válasza:
73%

Ezt a BDSM dolgot csak példaként hoztam fel, igen, nyilván nem ez a legfontosabb. De én a környezetemben azért sok jó kapcsolatot latok, a hétvégén voltam esküvőn, a legtöbb barátom az egyetemről komoly kapcsolatban van, az is aki amúgy ilyen helyes fiú de kicsit teszetosza - O pl a phd csoportjában talált lanyt, vagyis találta meg őt egy lány, mert neki ilyen határozott menyecske kell:D persze rossz példák is vannak, sot, nekem is volt, hogy belezugtam egy sracba, aki így visszanézve inkább kihasznált érzelmileg, de mikor ez leesett, utána hivhatott akárhová, csak kirohogtem, ugyan miért mennek... De egy sérült személyiség lehet úgy lesz vele ,hogy legalább figyelnek rá...


Nem tudom, az kicsit elkeserito, ha ennyire azt látjátok, hogy a nők csak a rossz bánásmódot keresik, az én ismerősi/baráti körömben nem így van, illetve van barátnőm aki beleesett ebbe, de ő emiatt a BDSM dolog miatt. Mondjuk több barátnőm hangoztatta, hogy nekik mennyire fontos, hogy jól keressen a pasi, stb... Nem tudom, én úgy vagyok vele, hogy mivel én anyagilag jól állok, és lakásom is van, nekem más dolgok fontosabbak. Persze ne legyen ingyenelo, de ezerszer inkább egy lelkes, jó lelkű, sztorizgato középsúlyos tanár, mint egy rideg vállalkozó. De ha a vállalkozó személyisége jó, a tanár meg a fhaszfej, akkor fordítva :D de nem diszkriminálok.

De lehet, ha havi 140et keresnek és albiban laknek harmadmagammal, akkor nőként nekem is más prioritásaim lennének.... Fene tudja. 🤷 Mindenesetre az biztos, akármennyire lenne gazdag a pasi, a bántalmazást nem turném el soha.

2021. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
85%

Azért nem kicsit durva, ami ezen az oldalon megy.

A nők a hibásak a szakításokért, válásokért, mert lelépnek a jobbért.

Azért is a nők a hibásak ha fennmaradnak párkapcsolatok amik szerintetek nem jól működnek, mert a hülye nő szerelmes meg reménykedik és nem akar válni.

Ha bántalmazzák, a nő a hibás: minek tűri.

Ha papucs a férfi a nő a hibás: minek hagyja.

Ha eljegyzés/házasság van: biztosan kierőszakolta, kikönyörögte a nő.

Ha válás van: biztos a nő talált jobbat. Ha rávilágítunk, hogy a pasi költözött a szeretőjéhez, a nő maradt egyedül: biztosan elüldözte a férfit.


Szóval úgy látom, itt mindenért a nő a hibás, ha van rajta sapka azért, ha nincs, akkor meg amazért. Csak a pasikák (szándékosan nem írok férfit) hárítják mindig másra a sikertelenségüket: a nők, a társadalom, a média, a melegek, a GDP.

2021. aug. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
73%

"3: Amit írsz, sajnos látom. És túl tipikus. Szerinted, mi ennek az oka?"


Rossz gyerekkor. Nárcisztikus szülő. Elvált szülők. Rossz anya/apakép. Az első kapcsolat amit lát életében (a szüleié) úgy szr ahogy van, ez a kép él a tudatalattijában.


Önértékelési, önbecsülési problémák, ami miatt azt hiszi, hogy ennyit ér, ezt a bánásmódot érdemli.


Fantáziálás, idealizálás, mert a "rosszfiú" mindig pont eléggé elérhetetlen ahhoz, hogy a hiányzó, nem látott részeket a nő agya feltöltse pozitív fantáziákkal (amiknek persze a fele sem igaz).


Az emberi agy azt hiszi (tévesen), hogy ami elérhetetlen, nehéz megkapni/megszerezni, az többet ér, mint amiből több van. Ezért drágább például a gyémánt is a víznél, pedig előbbivel még a seggedet sem tudod kitörölni, utóbbi meg elengedhetetlen a túléléshez. Csak éppenséggel előbbiből kevés van, utóbbiból sok. Az embernek mindig az kell amiből kevesebb van, és a "rosszfiú" mindig pont elég távol van ahhoz, hogy a delikvens csak keveset kapjon és ritkán, így szinte majdnem olyanná válik, mint egy drog.

2021. aug. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

8: Sajnos nekem erre nincs igényem. Szerinted, miért van sok ilyen nő?


9: Amit írtál magadról, szinte kivétel nélkül minden lánynál van a környezetemben: Mindegyikük zúgott már bele olyan pasiba, aki kihasználta őket. Nekem már önmagában ez fura, mert sokan később sem léptek túl ezen a szinten. Ha valaki magát sem tiszteli ennyire, én hogy tudjam tisztelni és társként tekinteni rá?


Az a baj, amit írtam: Nem fogod ezt látni a baráti körödben, ha nem merülsz bele eléggé. Lehet, hogy az egyik barátnőd elmondja, hogy milyen szuper a kapcsolatuk, aztán beszélgetés közben odapislog a telefonjára, mert egy csomó féltékeny üzenettel szórta meg a kattant pasija. Csak ezt nem közli. Tényleg, nekem is vannak magukat cukinak mutató párok a környezetemben, de ketyeg alattuk a bomba. Van, ahol rossz a szex, de úgy vannak vele, hogy nem számít és még épp tűrnek. Vagy titokban másokkal beszélgetnek és tolják egymásnak a videókat ruha nélkül. Te közben simán láthatod, hogy ezek a kapcsolatok boldogok.


Az viszont pozitív, hogy te is látsz női részről pl. anyagiasságot. Szerintem sem anyagias sok nő, de vannak ilyenek és ezen az oldalon pl. már azért is kiakadnak nők, ha ezt lemered írni. Egyébként pont a női oldal gondolkodtatott el ezekkel kapcsolatban: Egyre több nőtől hallok negatív véleményt a női nemről.


10: Miután lejöttél a cuccról és bohócot csináltál magadról, kérlek nézz körbe az oldalon. Köszi!

2021. aug. 20. 17:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!