Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyire kevés ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyire kevés ilyen jellegű nő?

Figyelt kérdés

Tudom, a normális mindenkinek relatív, de kevés "normális" nőt látok. Ha körülnézek a környezetemben, akkor a nők többsége borzalmasan rosszul választ. Sokan toxikus, megcsaló, agresszív pasikkal vannak együtt, itt is naponta jönnek erről kérdések.

Nem szeretek általánosítani, viszont sajnos ezt látom. A legszomorúbb, hogy a környezetemben egyetlen egy normális kapcsolatot látok. Persze, sokat elszúrnak a férfiak is, de női oldalról ebben az egy kapcsolatban látok igazán pozitív dolgot.


Mi annak az oka, hogy ennyi nő rossz férfit választ vagy rossz kapcsolatot épít? Ennyire erre van igény a nők részéről? Ha igen, akkor utána miért panaszkodnak?


Nekem is volt pár kapcsolatom, ismerkedtem is sok nővel és kiábrándító volt, amit tapasztaltam. A hazugság szinte alap volt női oldalról, a problémagenerálás szintén. A kommunikációról ne is beszéljünk...



2021. aug. 20. 17:05
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Egy válaszból tudod, hogy ki milyen kapcsolatban él? Priviben küld már el a lottószámokat. Ha nyerek, kapsz valami puncimágnes autót, hátha befogod végre a pofád.
2021. aug. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

21: Elárulnád, hogy miről beszélsz? Hol írtam le bárki kapcsolatát egy válasz alapján?

Kérlek, mielőtt reagálsz valamire, olvasd át, értsd meg és gondold át, hogy az írásodnak egyáltalán van értelmes tartalma.

Köszönöm.

2021. aug. 21. 01:01
 23/37 anonim ***** válasza:
23%
19: Az is rohadt unalmas már, hogy a nők rinyálnak, hogy nincsenek normális pasik, közben vannak, elmondom hol: a barátzónában, már ha odáig eljut egyáltalán, és nem nézi levegőnek a nő valami torz szemüvegen keresztül, amin keresztül csak a férfiak top 20%-a látható.
2021. aug. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
23: Az illető nő számára ez nem unalmas. Ő csak azt látja, amit akar és csak azért panaszkodik, ami neki kényelmetlen. Hogy a világ ennél komplexebb, az nem érdekli.
2021. aug. 21. 01:05
 25/37 anonim ***** válasza:
#24: Mert azt hiszik a világ körülöttük forog, nagyon fontosnak érzik magukat. A legtöbbjük nárcisztikus, borderlineos, skizofrén, stb, nem tehetnek róla.
2021. aug. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
10: Nagyon durván bántalmazod a nőket.
2021. aug. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

"18: Ismét egy nő, aki bemutatta, hogy miért született meg a kérdés."


A kérdés pedig az, hogy miért választanak a nők rosszul párt.


Basszus, ilyen egyszerű dolgokat nem sikerül összerakni? Nézted is, vagy csak rögtön értetlenkedtél?

2021. aug. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

26 és 27 gondolom ugyanaz. Talán még a 21-es választ is ő tolta be, mert teljesen értelmetlen mindhárom hozzászólás.


Kit és mivel bántalmaztam?


Az utolsóra nem tudok mit reagálni, mert nem is értem a mondanivalót.

2021. aug. 21. 01:27
 29/37 anonim ***** válasza:
26-os nem én vagyok. Persze, hogy nem érted, akkor le kéne írnod egy nőnek, hogy igaza van. Férfiak és a logika, csak egy mítosz, hogy jók benne. A saját szavaikat nem értik basszus.
2021. aug. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
29: Azért nem értem, mert összefüggéstelenül írsz. Te magad sem érted, hogy mit akarsz mondani.
2021. aug. 21. 01:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!