Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyire kevés ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyire kevés ilyen jellegű nő?

Figyelt kérdés

Tudom, a normális mindenkinek relatív, de kevés "normális" nőt látok. Ha körülnézek a környezetemben, akkor a nők többsége borzalmasan rosszul választ. Sokan toxikus, megcsaló, agresszív pasikkal vannak együtt, itt is naponta jönnek erről kérdések.

Nem szeretek általánosítani, viszont sajnos ezt látom. A legszomorúbb, hogy a környezetemben egyetlen egy normális kapcsolatot látok. Persze, sokat elszúrnak a férfiak is, de női oldalról ebben az egy kapcsolatban látok igazán pozitív dolgot.


Mi annak az oka, hogy ennyi nő rossz férfit választ vagy rossz kapcsolatot épít? Ennyire erre van igény a nők részéről? Ha igen, akkor utána miért panaszkodnak?


Nekem is volt pár kapcsolatom, ismerkedtem is sok nővel és kiábrándító volt, amit tapasztaltam. A hazugság szinte alap volt női oldalról, a problémagenerálás szintén. A kommunikációról ne is beszéljünk...



2021. aug. 20. 17:05
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
90%
12 Nem szedek cuccokat, látom miket kommentelnek itt a pasik. A nők miatt vannak válások, a nők csalják meg a pasikat, a nők csak gyereket akarnak aztán dobnak valami alfáért, illetve a nők benne maradnak bántalmazó kapcsolatokban. Ennyi a repertoárotok. Ja, bocs még elfelejetettem, hogy a nők felszínesek.
2021. aug. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
90%
Nah, már megint a nők hibásak mindenért. Újabb rinya, incel hiszti.
2021. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 Lachesys ***** válasza:
100%

Szerintem minden kapcsolatban vannak problémák. Igazából azokon a lanyokon, nőkön, akik nem normális pasival vannak a környezetemben vagy ők maguk is lelki problémásak (megerőszakolták, depis, borderline), vagy pedig túl sokat akarnak.

Én kb reálisan látom magam, szerintem. Nem vagyok csúnya, az arcom szép, időnkénti depin kivul a személyiségem jó, nem hisztizek, lehet velem jókat beszélgetni de hulyulni is, ami negatívum hogy van rajtam 10 kiló felesleg. Ezzel már eleve sok pasinak kiestem, nem baj. Diplomám van, jo fizum, lakásom.


Na az olyan baratnoimnel, akik nem találnak pasit, ők mindent egyszerre akarnak: legyen jó pasi is, keressen legalább annyit mint én (4-500 nettó), legyen lakás vagy legalább kilátásban, legyen diplomás, legyen ez legyen az.... Az én pasimnak nincs diplomája, na és? Viszont abban is van valami, amit az ilyen barátnőm mondott: ha nem talál ilyen pasit, akkor majd ráér 30 evesen megallapodni valaki olyannal, aki nem mr tökéletes, de addig inkább ezt keresi. Meg a karrier.

Ez is egy taktika. Az meg, hogy miért tetszett valaki, aki csak kihasznált... Férfiaknal is előfordul ez. Szerintem nem az a gond, ha ilyen megtörténik, hanem ha ebből nem tud kilépni a személy. Én 3 randi után kijozanodtam. De van akinek 3 év kell, vagy még több, vagy sosem teszi 🤷

2021. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
1%

"Nah, már megint a nők hibásak mindenért. Újabb rinya, incel hiszti."


Mert ki mást kéne felelősségre vonni a nők rossz döntéseiért?


Bár igaz, egyszerű ösztönlényeket nem lehet felelősségre vonni... Az olyan, mintha a kutyát felelőssegre vonnád, hogy megrágta a cipőt. Úgysem érti.

2021. aug. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
65%
Mert rosszabb a kínálat.
2021. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
79%
Azért, mert akinek jó kapcsolata van, abból nem látni sokat. Én sem beszélek a kapcsolatomról másoknak, max együtt látnak és ennyi. Ha van bajunk egymással, azt egymás között oldjuk meg, nem hangos a hisztinktől sem a ház, sem a közösségi média. Nem minden a kapcsolatunk tényéről szól, csak szépen éljük az életünket. Ha valaha megismertem olyat, aki úgy akart viselkedni velem, mint ezekkel a nőkkel, azonnal vágtam is ki és szakítottam is meg vele minden kapcsolatot, mintha mérges gáz lenne. Szóval érthető, hogy csak azt veszed észre, ami annyira szar, hogy már idegen sem tud elmenni mellettük és még külön-külön is rossz nézni, amit csinálnak, mint kapcsolatban élő emberek. Az egész egy elkényelmesedett szenvedés, egy gusztustalan és látványos önrombolás. Persze, hogy az emberek erre figyelnek fel. Nem azokra, akik úgy élnek, ahogy annak lennie kell. Ami mégnagyobb probléma, hogy a férfiak nagy része mászik az ilyen levetett rongy nők után és nem érti, mikor megint olyanba zúgnak bele, aki a szájukba köpik. Szóval azt sem teljesen értem, egészséges férfi miért vesz a szárnya alá egy ilyen lelkileg csicska nőt egy egészséges helyett, aki büszkén ki tudja húzni magát mellette és van szabad akarata a kapcsolatban. Mert hogy mikor ismerkedtem, olyanokkal is találkoztam, akinek nem tetszett sem az egészséges önállóság, sem az egészséges önértékelés. Szóval zsák a foltját. Ilyen az, mikor egy rossz kötődési mintát hordozol és mindent szerelemnek hívsz, ami nem az, csak a kezeletlen traumáidra vezethető vissza.
2021. aug. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
63%

Én igazából azt láttam eddig 31 évem alatt, hogy minden nő az életképes pasikkal jött össze. Onnantól kezdve más nem is érdekli őket, pedig az életképesség mellet még rengeteg tényező fontos lenne. Büdös bunkó, de életképes? Jöhet!

Okoskodó diplomás ficsúr, de életképes? Jöhet!

Nárcisztikus, passzív-agresszív, de életképes? Jöhet!

Stb.


Egyes egyedül a visszahúzódó és otthonülős pasiknál látni, hogy 30 évesen is szüzek.

Vagy esetleg akinek extrém elvei vannak és eleve nem akar nőt maga mellé valami miatt.

31f

2021. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
86%

"Leírtam, hogy a férfiaknál is látok problémákat, de azért bőven nem ennyit. Náluk általában az a gond, hogy egyszerűen senkinek sem kellenek, ha túl normálisak."


Írjunk együtt a Vatikánnak, hogy minden férfit avassanak szentté. Legnagyobb bűnük, hogy túl normálisak. A könnyem is kicsordul.

2021. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
61%

"Mert ki mást kéne felelősségre vonni a nők rossz döntéseiért?"


Nem csak nők hoznak rossz döntéseket.

Másrészt az utolsó mondat a szokásos rinya, a valóság teljes elferdítése valami torz szemüvegen keresztül, aztán azt hiszi, ő a megmondó baknok. Miközben csak a szokásos hiszti.

Rendkívül unalmas már.

2021. aug. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

11: Tényleg szokj le a cuccokról. A való életben ezt nők is mondják ám nőkre. Nem csak a gyakoris világ van és amint ennél a kérdésnél is láthattad, még egy nő is leírta, hogy a környezetében meglepően sok anyagias nő van. Semmi gond azzal, hogy számodra egyes témák durván triggerelők, de attól még néha gondolkozz is, mielőtt írsz. Köszi.


12: Képes vagy az incel mantrázáson kívül mást kinyögni? Ne haragudj, de ezzel a szintű válasszal pont megmutattad, hogy te sem az értelmes nők közé tartozol.


13: Köszönöm a válaszod! Teljesen korrekt, amit írtál. Azért jó látni, hogy érkezett néhány olyan válasz is nőktől, akik a való életben élnek.


16: Azzal kapcsolatban már kétszer is írtam, hogy nem arról van szó, hogy a jót ne venném észre. Ha fogom mondjuk a facebook ismerőseimet és sorban megnézem őket meg a kapcsolatukat, akkor sorolhatom lazán a negatív dolgokat bennük. A facebook meg random vagy abc sorrendben dobja ezt ki, szóval nem arról van szó, hogy én mit akarok észrevenni.

Amit pedig a második részben írtál, azt nem értem. Egy csomó pasi örülne határozott, önálló, egészséges önértékelésű nővel, de pont erről szól a kérdésem: Miért van kevés ilyen? Ha ilyet nem találnak, természetesen marad az általad is negatívnak titulált típus.


17: Ebben lehet valami, erre így még nem gondoltam.


18: Ismét egy nő, aki bemutatta, hogy miért született meg a kérdés.


19: Azt a hisztit, amit te és a hozzád hasonlók nyomnak, miért nem tartod unalmasnak?



Azoknak, akik normális választ írtak, köszönöm! Azoknak meg, akik megmutatták, hogy itt is mennyi olyan nő van, akikről a kérdés szól, szintén köszönöm!

2021. aug. 21. 00:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!