Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyire kevés ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyire kevés ilyen jellegű nő?

Figyelt kérdés

Tudom, a normális mindenkinek relatív, de kevés "normális" nőt látok. Ha körülnézek a környezetemben, akkor a nők többsége borzalmasan rosszul választ. Sokan toxikus, megcsaló, agresszív pasikkal vannak együtt, itt is naponta jönnek erről kérdések.

Nem szeretek általánosítani, viszont sajnos ezt látom. A legszomorúbb, hogy a környezetemben egyetlen egy normális kapcsolatot látok. Persze, sokat elszúrnak a férfiak is, de női oldalról ebben az egy kapcsolatban látok igazán pozitív dolgot.


Mi annak az oka, hogy ennyi nő rossz férfit választ vagy rossz kapcsolatot épít? Ennyire erre van igény a nők részéről? Ha igen, akkor utána miért panaszkodnak?


Nekem is volt pár kapcsolatom, ismerkedtem is sok nővel és kiábrándító volt, amit tapasztaltam. A hazugság szinte alap volt női oldalról, a problémagenerálás szintén. A kommunikációról ne is beszéljünk...



2021. aug. 20. 17:05
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
7%
29: Nők csak ne beszéljenek logikáról, miközben teljesen érzelem és ösztönvezéreltek.
2021. aug. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Hát tudod, normális ember hamar leépíti az ilyen fickókat, kivéve, ha neki pasi kell, mert akkor van pasija, mert pasi nélkül értéktelen vagy. Engem is lesajnáltak, aztán férjhez mentem, gyerek, igaz, nem volt sok pasim és sok volt a lesajnálás. Sőt még most is, mert más tökéletes, igaz, hogy azért idővel megtud az ember ezt - azt, hogy több a vetítés, mint az igazság.
2021. aug. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Hát szerintem manapság pont az van tolva ezerrel mindenhol, hogy egyedül is értékes vagy, lehetsz vezető nagy karrierrel, girl power.


Hogy Viktorkának kevés az adófizető, akiket meglophat, mert csökken a születésszám, az más. De mindenki nézze meg az usát, otf már romokban a társadalom, és itf is ez lesz.

2021. aug. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
33-as: a reklámok biztos ezt sugallják, de a magyar valóság messze nem ez
2021. aug. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
0%

": Nők csak ne beszéljenek logikáról, miközben teljesen érzelem és ösztönvezéreltek."


Bocs, de azok ti vagytok :D Farokvezérelt ösztönlények. (Nem mindneki, de az itt rinyáló, nőgyűlölő réteg valami rohadt torz szemüvegen keresztül nézi a világot és minden csak a punci körül forog nekik)

2021. aug. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Légyszi, a férfi és nőgyűlölők engedjék el a kérdést.
2021. aug. 21. 10:25
 37/37 anonim ***** válasza:

35: Fu te...

Nektek meg a nagy eres farkak körül forog minden.

2021. aug. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!