Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy szép lány összejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szép lány összejön egy incellel az kigyógyíthatja a mentális problémáktól amik kialakultak az elutasítások, csalódottság miatt?

Figyelt kérdés
Tehát tegyük fel ha van egy incel úriember akit elutasítottak folyamatosan a nők, stb és már kialakult benne az ellenszenvesség és keseredettség , viszont egyik nap beállít egy szép lány aki összejön vele az kigyógyíthatja ebből / megváltoztathatja a hozzáállását?
2022. máj. 26. 18:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
50%
Egy szép csaj (szerintem) sosem jönne össze egy incellel, de ha mégis akkor elképzelhető, hogy tud rá pozitívan hatni.
2022. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
75%

A mentális betegség nem így működik.

Adok egy kisarkított példát:

Mondjuk azt hogy nyersz 3 milliárd forintot a lottón

Ha előtte boldogtalan voltál akkor a szinte végtelenített pénz sem fog boldoggá tenni.

Kisebb ideig-óráig elfoglalnád magad azzal hogy rohadt sokat költesz haszontalan dolgokra amíg az a pénz el nem fogy.

Egy párkapcsolat is hasonlóan működik amikor valamelyik, vagy mindkét félnek megoldatlan traumája vagy mentális betegsége van.

És.. énnekem is. Nem mondom hogy incel voltam de azt hittem hogy egyedül fogok meghalni és arra fogtam hogy amiatt nem jutok 1-ről a 2-re mert nem váltam férfivá vagy hasonló hülyeség.

Azóta megismerkedtem egy lánnyal és.. nem lettem jobban.

Én is rányomom a kisebbségi érzéseimet és ő is rámrakja az ő kisebbségi érzéseit.

Ami a legviccesebb az egészben hogy mindketten pszichológushoz járunk :D

-money well spent

2022. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem, de a szép csajnak simán kialakulhatnak önértékelési problémái közben a párja viselkedése miatt
2022. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos nem, nem ilyen egyszerü megváltoztatni valakinek a gondolkodásmódját, akkor sem változna hogy ha tegyük fel egy szép lánnyal jönne össze.

A pszichés dolgokban meg ez abszolút nem segít, ugyanúgy hogy ha egy depressziós ember jön össze valakivel nem fog hirtelen jobban lenni, attól ugyanúgy beteg lesz, csak épp lesz mellé egy párkapcsolata is. És teszem hozzá, hogy ilyen esetben hogy ha a pár veszekszik vagy szakít akkor az inkább visszalök a leejtőn, és alacsonyabban leszel mint amikor kezdted.

2022. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
96%

1. Egy szép lány nem jön össze egy incellel. Átlagos, vagy csúnya sem. Az incel ugyanis tökéletesen alkalmatlan bármiféle párkapcsolatra és ezt ki is sugározza magából. Tehát az incel magával az incelségével generálja magának a magányát és ez így marad mindaddig, amíg az incel nem akar tovább fejlődni és végre levedleni incelségét.


2. Az "incel" és az "úriember" egymást zárják ki. Egy úriember nem nőgyűlölő, mártírkodó nyomoronc.

2022. máj. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
16%

15. Vizsgát tettél incelológiából hogy ennyire biztosan beszélsz fas.zságokat?


Úgy érzem hogy az incel egyfajta mumus szó lett, főleg itt a magyar fórumokon akik azt sem tudják hogy mit jelent ezért minden lelki problémákkal küzdő, vagy ronda srácra ráhúzzák mint valami gyűjtőfogalmat.

Az incel az involuntary celibate.

Vagyis nem önként cölibátust gyakorló.

Vagyis ezt a fogalmat mindenkire rálehetne sütni akiknek nehézségei vannak a társkereséssel.

A többségük csak átlagos ember mint te meg én.

Aztán persze ha jobban belemegyünk a szubkultúrába akkor ott találhatóak a blackpiilesek és a redpillesek.

Akik vagy súlyos mentális beteget vagy pedig indoktrinálódott fiatalok.

Szerintem az incel jelenség egyfajta társadalmi tünet amiért mi átlagjóskák is felelünk.

Mielőtt követ vetnétek először gondolkozzatok el azon hogy vajon gyerekkorotokban vagy fiatal felnőttként kinek az életét befolyásoltátok negatívan mert sok ilyen incel története otthonról illetve az iskolából indul

-A ted prezentációmat hallhattátok

2022. máj. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
73%
16-os, saját szavaiddal ütöd a józan észt. Már az "önkéntelen cölibátus" is ellentmondásos baromság. A cölibátus ugyanis szabad akaratból meghozott döntésű szüzességi/tisztasági fogadalom, tehát nem lehet önkéntelen. Ha már ennyire ezen lovagolsz, akkor ennél az élettelen, nőgyűlölő, önsajnáltató élettelen gyökér sokkal pontosabban írja le az incelt, mint az önkéntelen cölibátus baromság.
2022. máj. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
4%
17: nem értékelem azt hogy démonizáljátok a fogalmat és az fiúkat, fiatal férfiakat akikre ráilleszthető.
2022. máj. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
95%
Akik a társadalom megreformálását meg nemi erőszakokat vizionálnak? Démonizálják ők magukat eleget.
2022. máj. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
4%

19: nem tudom hogy miről beszélsz.

Alátudod támasztani az állításodat?

2022. máj. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!