Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves férfiként teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves férfiként teljesen felesleges a belső értékekre építeni?

Figyelt kérdés

Mindig adtam a külsőmre, elvileg rendben van, de nem erre építettem a dolgaim. Ahogy olyan dolgokra sem, amik tipikusan menők. Találtam így is lányokat, voltak kapcsolataim, de egyszerűen mindig megszívtam. Most meg itt vagyok és az összes pozitív tulajdonságom, amit hallok nőktől, hogy kell, kb. kidobhatom a kukába, mert ismerkedés terén az égvilágon semmire nem megyek velük.

Ha körülnézek, azt látom, hogy rosszabbnál rosszabb belső tulajdonságokkal rendelkező srácok sorban vihetnek gyakorlatilag bármilyen csajt. Egy kezemen nem tudom megszámolni, hogy hány olyan párost ismerek, ahol a pasi rendszeresen félrelép, de a "barátnőjük" még meg is utánuk. Mintha a külső, a nagyképűség és az anyagiak számítanának.

Ami még jobban elszomorít, hogy a visszafogottnak, cukinak tűnő csajoknál is ugyanez a helyzet. Elvannak egy ideig egy kapcsolatban, majd ugyanúgy félrelépnek és balhésabbnál balhésabb srácokkal kavarnak.


Most tényleg nekem is azt kell csinálnom, hogy 2-3 év alatt kigyúrom magam és tárgyként kell használnom a csajokat? Ennyire ezek az elvárások?



2021. dec. 4. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Mik azok a belső tulajdonságaid, amik annyira értékesek? Ezzel általában azok szoktak dobálózni, akik semmit nem tudnak felmutatni, de a "szuper senki által nem értékelt belső tulajdonságaim senkinek se kellenek" kártyát mindig előhúzzák.
2021. dec. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Minden barátnőm kiemelte, hogy végre valaki meghallgatja őket és a problémáikat nem intézi el egy mondattal. Sok dologban magamtól ajánlottam fel segítséget, nem kellett semmit sem kérni. Nem vagyok alkoholista, nincsenek pszichológiai problémáim, nem vagyok betegesen féltékeny, nem vagyok bántalmazó.

Mire gondolsz, mit kéne felmutatnom? Írnál pár dolgot?

2021. dec. 4. 15:52
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ne add fel az értékeidet. Nagyon sok nő van, aki ilyen férfiakra vár, mint Te vagy, miközben csak a hulladék emberek közelítenek felé. Már csak magamból kiindulva is.
2021. dec. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem nagyon látok ilyet. Olyat igen, aki ezt hangoztatja magáról. És normális férfiak is közelítenek rengeteg nő felé, ahogy én is, de eléggé koppanok mindig a végén. Így azért nehéz azt érezni, hogy erre valóban bárki is vágyna...
2021. dec. 4. 16:00
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Az a baj, hogy Te ezt férfiként látod. Nyilván más perspektívából nem is tudnád. Én viszont nőként rengeteg olyan korombeli lányt ismerek (- már csak az ismerősi körömből is, ami nem egy kiterjedt szociális szféra egyáltalán), aki szép, sportos, intelligens, házias, kedves típus és pont egy ilyen fiúra vár, mint Te.

A többiekkel pedig ne foglalkozz szerintem. Azok a lányok, akiknek annyira el vannak szállva az igényeik, hogy minimum egy motoros Dicapriot akarnak maguk mellé, férfiak között is megvan. Tudod, az a típus, aki minden átlagos lányt leszól, aki nem instabil modellnek néz ki, majd itt sír, hogy ő nem kell senkinek, pedig mennyire "kedvesrendes" férfi is amúgy...

Az ilyeneket hagyni kellene szerintem a saját álomvilágukban. Majd 30 körül kijózanodnak azzal kapcsolatban, hogy nincs olyan, hogy nekik valami JÁR. Addig simán találhatsz magadnak való lányt, akivel boldog lehetsz. A többieket pedig hagyd figyelmen kívül. :)

2021. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
insta modellnek, nem hiszem el az autocorrectet már... :DDDD
2021. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Aki nyafogva szidja a külvilágot, az már eleve nincs rendben belülről, kezdjük ott.
2021. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Tapasztalataim szerint az a férfi, aki rendelkezik tartással, becsülettel, nem fogja, nem is tudja feladni azt, mert "brühühü, gonosz a világ". Szóval mást etessél a belsőddel, kérdező.
2021. dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azok az insta modellek lelkileg, pszichésen eléggé instabilak. Volt dolgom sajnos vagy nem sajnos ilyennel.
2021. dec. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

5-ös: Én is ismerek jó néhány olyat nőt, akit leírtál, DE ők is pont ebbe a kategóriába esnek: "Azok a lányok, akiknek annyira el vannak szállva az igényeik, hogy minimum egy motoros Dicapriot akarnak maguk mellé, férfiak között is megvan. Tudod, az a típus, aki minden átlagos lányt leszól, aki nem instabil modellnek néz ki, majd itt sír, hogy ő nem kell senkinek, pedig mennyire "kedvesrendes" férfi is amúgy..."

És emiatt vagyok csalódott. Aki megfelelőnek tűnne, az is mint később kiderül, pont ugyanolyan.


7-es: Szóval, aki leírja a tapasztalatait, az nincs rendben? Ez is egy szemlélet.


8-as: Senkire sem írtam, hogy gonosz. Azért tartással szenvedni sem akar mindenki. Elfogadom, hogy számodra a szenvedés egyenlő a belső értékekkel, ez szintén egy szemlélet.


9-es: Pont ez a baj, hogy nem csak instamodellekről van szó.

2021. dec. 4. 16:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!