Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves férfiként teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves férfiként teljesen felesleges a belső értékekre építeni?

Figyelt kérdés

Mindig adtam a külsőmre, elvileg rendben van, de nem erre építettem a dolgaim. Ahogy olyan dolgokra sem, amik tipikusan menők. Találtam így is lányokat, voltak kapcsolataim, de egyszerűen mindig megszívtam. Most meg itt vagyok és az összes pozitív tulajdonságom, amit hallok nőktől, hogy kell, kb. kidobhatom a kukába, mert ismerkedés terén az égvilágon semmire nem megyek velük.

Ha körülnézek, azt látom, hogy rosszabbnál rosszabb belső tulajdonságokkal rendelkező srácok sorban vihetnek gyakorlatilag bármilyen csajt. Egy kezemen nem tudom megszámolni, hogy hány olyan párost ismerek, ahol a pasi rendszeresen félrelép, de a "barátnőjük" még meg is utánuk. Mintha a külső, a nagyképűség és az anyagiak számítanának.

Ami még jobban elszomorít, hogy a visszafogottnak, cukinak tűnő csajoknál is ugyanez a helyzet. Elvannak egy ideig egy kapcsolatban, majd ugyanúgy félrelépnek és balhésabbnál balhésabb srácokkal kavarnak.


Most tényleg nekem is azt kell csinálnom, hogy 2-3 év alatt kigyúrom magam és tárgyként kell használnom a csajokat? Ennyire ezek az elvárások?



2021. dec. 4. 15:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem érdemel ilyen durva kommenteket a kérdező. Tény, hogy felszínes világban élünk. (Bár kérdés, hogy vajon nem a kezdetekből fogva az volt-e.) Amikor már a 10-20x alkalommal kapod meg az ellenkező nemtől, hogy "ha nem 58 kiló lennél, hanem csak 50"/"ha nem a húgodat védenéd meg, hanem verekednél értem a diszkóban, mert az olyan rosszfiús", akkor eléggé el tud keseredni az ember és nem jogtalanul.

Én ugyanazt tudom tanácsolni Neked is, amit nekem is meg kellene fogadnom és boldogabb lennék vele, mintha 45 kiló lennék/kigyúrnám magam - arra fektesd a hangsúlyt, hogy az ilyenek ne tudjanak annyira letörni önbizalom szintjén, hogy értéktelennek érezd magad. Neked is megvan a helyed a világban.

2021. dec. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%

Nemhogy nem felesleges, de ez az egyetlen értelmes út. Az már másik kérdés, hogy nem ettől szerzel csajokat, mert ahogy mondod, a napnál is világosabb hogy általánosságban tesznek rá. Viszont nem azért hordozol értékeket, fejleszted magad, hogy másoknak imponálj vele, hanem mert így akarsz élni, ezek a szabályaid, így érzed jól magad, így vagy önmagad.


Világfolyamatokat nem tudsz alakítani, tehát nem tudsz semmit tenni. A nő és a férfi alapból különböző világban élt eddig is, de az elmúlt években olyan mértékű árkot ástak közéjük - elsősorban a politika - és a közösségi média olyan szinten álomvilágba ejtette őket, hogy innen már nincs semmilyen visszaút. Nem csak arról van szó hogy külsőleg mit várnak, hanem az egész ismerkedés és a kapcsolatok milyensége egy bohózat: milyen ismerkedés az, hogyha megmondod őszintén a másiknak, hogy kedveled vagy többet szeretnél, akkor elvágod magad nála? Ellenben ha játszodozol, határon mozogsz hogy akarsz-e valamit tőle vagy nem, váratod azzal hogy válaszolj neki, akkor izgalmas és érdekes leszel. Kész vicc, hogy aztán az őszinteség elő van adva mint a leginkább értékelt tulajdonság, mintha nem hazugság lenne az egész életük, beleértve amit kifelé mutatnak az emberek folyamatosan.


Éld az életed, foglalkozz azzal amit elakarsz élni, felakarsz építeni. Találkozni fogsz közben nőkkel, eldöntheted akarsz-e többet tőlük. Légy nyitott azzal aki szimpatikus, beszélgess velük, ismerkedj. De soha ne legyenek a középpontodban, vagy keserű élet vár rád. A naív, alárendelt, romantikus komédiákon nevelkedett incelek ebbe a csapdába estek, örök életre szerzett, soha be nem gyógyuló gennyes sebekkel.

2021. dec. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
61%

Minden barátnőm kiemelte, hogy végre valaki meghallgatja őket és a problémáikat nem intézi el egy mondattal. Sok dologban magamtól ajánlottam fel segítséget, nem kellett semmit sem kérni. Nem vagyok alkoholista, nincsenek pszichológiai problémáim, nem vagyok betegesen féltékeny, nem vagyok bántalmazó.


Itt leírtad egy nagyon jó baràtNŐ tulajdonsàgait😁


Instant friendzóna

2021. dec. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"7-es: Szóval, aki leírja a tapasztalatait, az nincs rendben? Ez is egy szemlélet."


A szalmabáb érvelés klasszikus példáját mutattad be, kérdező, gratulálok. Egyébként meg az arra hivatkozás, hogy "tapasztalatok leírása" maximum akkor állná meg a helyét, hogy ha teljesen semlegesen, mindenfajta negatív vagy pozitív minősítés nélkül írtad volna meg azokat. Így viszont csak nyafogás, nem több. Ráadásul még hivatkozási alap is részedről arra vonatkozóan, hogy nem te vagy a hibás, hanem a csúnya külvilág. Ez a gyenge jellem első számú ismertetőjele, mármint a felelősséghárítás.

2021. dec. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!