Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimondhatjuk, hogy Jason Statham szar pasi? Ha Magyarországon született volna, szüzen halna meg?

Figyelt kérdés

Eleve valami 176 centi a fazon, az itt a magyar nők szemével nézve nagyon alacsony, kb. ilyen Yoda mester kategória. Másrészről meg kopasz, ami gyenge genetikára utal. Egy magyar nő inkább varrná össze a vagináját, minthogy lefeküdjön egy gyenge genetikájú, kopasz férfival. És még az izomzata is egy kicsit aránytalannak tűnik, az arca sem egzotikus. Magyar szemmel kifejezetten szar pasinak tűnik. Mi magyarok, tudva hogy milyenek a magyar nők elvárásai, azt sem értjük szerintem sokan, hogy vesztette egyáltalán el az a faszi a szüzességét, nemhogy még sikeres férfi legyen meg sztár.. teljesen non-szensz.

Hogy a fenébe lehet, hogy Nyugaton még ez a pasi is sikeres lehet, ilyen külsővel? Itt Mo.-n egy csöves néz ki így...



2022. máj. 21. 19:45
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
23%

Tegyük fel másképp a kérdést.


Felejtsd el, hogy tudod, ki/mi az a JS! Nem tudod ki ő, nem láttad a filmeket, nem tudod, hogy egy VS angyal a neje, és azt sem, hogy pénzes.


Meglátod ezt a figurát: [link]

Mondjuk a Tesco parkolójában, ahogy pakolja a 23 éves Ford Mondeo kombiba a mirelit kaját.

Vagy mint ellenőrt, a villamoson kéri a jegyed.

Vagy mint eladót, a kisboltban.


Bejön? DE ŐSZINTÉN!!!

2022. máj. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
83%

31-es, fogjátok már fel, hogy kapcsolatot nem csak a kinézet alapján kezd az ember! Lehet, hogy JS egy átlagos pasi, de a teljesítményével bőven feltornázza magát a jó pasik közé.

De hiába lenne viszont kinézetre első osztályú, ha nem ért el semmit az életében.

Ha egy kisboltban lenne eladó 45 évesen, akkor nyilván nem lenne érdekes számomra, de nem a kinézete miatt, hanem mert nem választok a saját szintem alatt. Miért olyan nehéz ezt megértetni? És miért olyan nagy baj az, hogy ha az ember tesz magáért, fejlődik, akkor azzal a másik ember szemében felértékelődik? Ez a lényege az egésznek. Nem a kinézete! Az alapján 17 éves koromban válogattam, de nem felnőttként!

Én is tanulok, dolgozom, képzem magam, jól élek, de nem fogok egy kinézetre 10/10-es pasival leállni, aki a Tescoban polcot pakol, mert nem tudnék vele nagyon miről beszélgetni és nem olyan életet képzeltem el magamnak, amit vele élni lehet. Teljesen mindegy, hogy hogyan néz ki.

2022. máj. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Az oke hogy kissé alacsony. De jóképű és 5x után is sportos. Erős kisugárzása van. Ha nem milliárdos híres színész lenne,hanem egy hétköznapi figura a Tesco parkolóban akkor is vonzónak találnám.


32/N

2022. máj. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

#31: Ha idősebb lennék, akkor igen, bejönne. És hidd el, sok 40-50 feletti nőnek bejönne.

Nincs elhízva, izmos, és valamiért szimpatikusnak tűnik.

2022. máj. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

"Ha Magyarországon született volna, szüzen halna meg?"


Ennél sokkal rosszabb pasik tömegeinek is van párja.

Húzzatok már el a sunyiba a szerencsétlen teóriáitokkal.,

2022. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 lizzi77 ***** válasza:
Az a te bajod, hogy ő dögös,és karizmatikus,te meg nem, és ez baromira csípi a csőröd,mert fogadjunk, hogy te sem vagy túl magas, és kopaszodsz,és így az általad jó nőnek tartott egyedek nem ugranak rád, te azt gondolod, hogy ez miatt.De tegyük fel, gazdag lennél, és lenne egy ilyen csajod, miért olyan kell, aki csak és kizárólag a pénzedért "szeret"?
2022. máj. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

31

Még mindig azt mondom én is, bejönne a parkolóban is! Multkor az aldi parkolóban volt egy szinten kopasz, vékony srác, valahogy a járása, kisugárzását már 20 méterről észrevettem! Csak külsőre nem jönne be, de volt benne valami. De megszólalt és még a hangja is bejött, és esküszöm a parkolóban 20 méterről feltűnt a semmiből.


Ugyanez igaz erre a faszira is. Kép alapján nem tűnik jó pasinak. De a viselkedés, személyiségbeli jelek ahogy valaki letezik, beszél, jon megy, viselkedik az már más megvilágításba tudja tenni a Dolgokat.


Azért azt tegyük hozzá, hogy ennek a pasinak elég határozott, férfias álla/arc vonala van, ha megnézed. És ez r*hadt nagy előny.. ezen simán múlik h pusztán arcra ki jóképű kvázi képre és ki nem…



De mondom neked még egy sorozatbeli példát, és ezt csak azért, mert ezt még anno én sem értettem nőként. 😄:

Nézted a misfits c. Sorozatot?

Na abban volt a kékszemű, csendes weird gyerek. Totál nyomi, Antiférfi, tipikus lúzerek játszott. Ilyen gülü szemek meg minden, nem volt szép na.


Aztán a sorozatban egyszer csak átváltott titkos szuperhőssé, tök más lett a tartása, kisugárzása ahogy önbizalmat nyert. És ezt a maszkulinitást a sorozatban is átadta, ott is a lúzerre elkezdtek gerjedni.


De a legnagyobb poén, hogy az egyetemi koliban a többi csaj aki nézte, elkezdtek azok is róla áradozni, hogy milyen jo pasi lett. Én meg így néztem hogy wtf?? 🤣


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy azért valaki már tudja, hogy a vonzalom nem csak és kizárólag külsőből fakad..


A másik viszont hogy a faszinak elég határozott és férfias az arcvonala, ami azért valljuk be elég vonzó külső tényező egy férfin. Ezért is áll neki jól a kopaszság is. (De persze ha ilyen neten siránkozó troll lenne aki elfolyik meg nincs kiállása, önbizalma, és nem tud értelmesen megszólalni meg nincs benne semmi, akkor nem lenne jó pasi. O maga teszi magát jó pasivá)

2022. máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként meg bár ilyenek lennének az “átlagos” pasik, atyaég! :D:DD
2022. máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!