Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimondhatjuk, hogy Jason Statham szar pasi? Ha Magyarországon született volna, szüzen halna meg?

Figyelt kérdés

Eleve valami 176 centi a fazon, az itt a magyar nők szemével nézve nagyon alacsony, kb. ilyen Yoda mester kategória. Másrészről meg kopasz, ami gyenge genetikára utal. Egy magyar nő inkább varrná össze a vagináját, minthogy lefeküdjön egy gyenge genetikájú, kopasz férfival. És még az izomzata is egy kicsit aránytalannak tűnik, az arca sem egzotikus. Magyar szemmel kifejezetten szar pasinak tűnik. Mi magyarok, tudva hogy milyenek a magyar nők elvárásai, azt sem értjük szerintem sokan, hogy vesztette egyáltalán el az a faszi a szüzességét, nemhogy még sikeres férfi legyen meg sztár.. teljesen non-szensz.

Hogy a fenébe lehet, hogy Nyugaton még ez a pasi is sikeres lehet, ilyen külsővel? Itt Mo.-n egy csöves néz ki így...



2022. máj. 21. 19:45
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
30%
Nem szép, de jó pasi. Ez az a bizonyos kisugárzás, aminek a létezését itt sokan kétségbe vonják. Pont tegnap írtam le az egyik kérdésnél, a nőket sokkal kevésbé érdekli a férfiak szépsége, mint fordítva.
2022. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Figyelj, egyeseknek ez a Jason Statham-Vin Diesel vonal jön be, másoknak meg Brad Pitt a Trójából. Az első típus nyilván nem tartja rossz pasinak, a második igen, ez ilyen egyszerű.
2022. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
18%
A magasságot illetően igaza van a kérdezőnek. Manapság az állva cidázó 160 centis törpe csajok is 180+ -os kanit akarnak.
2022. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
40%
#23 Nem igaz, bátyám 174 cm, és nem volt gondja a csajozással soha, ráadásul kifejezetten szép volt az összes lány.
2022. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

24-es konkrétan mondtál egy példát és akkor már biztos igazad van...

Igenis érdekli a nőket a férfi magassága és 170cm-es magassággal igencsak nehéz labdába rúgni... Mondom ezt úgy, hogy engem egy csaj egy két fejjel alacsonyabb törpéért utasított vissza.

2022. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
61%

Férjem sincs 176, de imaaaadom... ja és nem, nem gazdag, az én lakásomban élünk, én keresek többet.

Ő viszont a nap minden percében boldoggá tesz, megnevettet.

2022. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Van itt a gyakorin egy pasi, aki ilyen néven regisztrált. Kérdezd meg tőle hány barátnője volt. Ma reggel írt néhány választ.
2022. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
176 centi a szóban forgó színész, akit itt Yoda mestereztek. Teljesen normális magasság, baromság erre fogni, ha nem megy a csajozás, erre hoztam fel tesómat. 170 alatt valóban nehezebb, de azért ne essetek már túlzásba.
2022. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
17%
Hát igen, a 176 centijével a magyar nők érdeklődését nem keltené fel. Nem figyelne fel rá senki. Nyilván valakinél sikere lenne, csak nem emelkedne ki a szürke masszából.
2022. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
10: ők pedig éppen ezért hozzák fel őt negatív példának, hogy de nem néz ki jól. Persze ők is férfiak, szóval amúgy nem dönthetnék el, de ez őket nem zavarja..:DDD
2022. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!