Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimondhatjuk, hogy Jason Statham szar pasi? Ha Magyarországon született volna, szüzen halna meg?

Figyelt kérdés

Eleve valami 176 centi a fazon, az itt a magyar nők szemével nézve nagyon alacsony, kb. ilyen Yoda mester kategória. Másrészről meg kopasz, ami gyenge genetikára utal. Egy magyar nő inkább varrná össze a vagináját, minthogy lefeküdjön egy gyenge genetikájú, kopasz férfival. És még az izomzata is egy kicsit aránytalannak tűnik, az arca sem egzotikus. Magyar szemmel kifejezetten szar pasinak tűnik. Mi magyarok, tudva hogy milyenek a magyar nők elvárásai, azt sem értjük szerintem sokan, hogy vesztette egyáltalán el az a faszi a szüzességét, nemhogy még sikeres férfi legyen meg sztár.. teljesen non-szensz.

Hogy a fenébe lehet, hogy Nyugaton még ez a pasi is sikeres lehet, ilyen külsővel? Itt Mo.-n egy csöves néz ki így...



2022. máj. 21. 19:45
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdező,te is szeretnél úgy kinézni.
2022. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
78%
Bárcsak úgy néznének ki a szar pasik Magyarországon, mint Jason Statham...
2022. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Hahahaha, jót röhögök egyes válaszokon. Hogy védik őt. Amikor a valóságban, ha nem lenne híres, gazdag meg nyugat-európai meg minden, csak egy faszi lenne az utcáról, akkor gombos tűvel varrnád össze a pinádat, csak hogy ne kelljen lefeküdni vele. Pedig hát az igen fájdalmas, meg nem is tudsz varrni, de megoldanád. És erre garanciát tudok vállalni, hogy így járnál el.
2022. máj. 21. 20:30
 14/38 anonim ***** válasza:
87%

Mert ki vagy te itt kérdező, hogy ilyen pu*nciszakértőnek hiszed magad és te aztán megmondod a tutit? :)


Szerintem meg pont emiatt vagy frusztrált, mert baj van a fejedben.

2022. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
87%

"akkor gombos tűvel varrnád össze a pinádat, csak hogy ne kelljen lefeküdni vele"


Ez beteg.

2022. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
84%
szakadok rajtad kérdező 😂😂 A kissebbségi komplexus kezelhető probléma, keress fel egy szakembert és ne a gép elött verjen a víz, hogy Jason Statham milyen sz@rul néz ki. Egyébként ízlések és pofonok számomra akkor is vonzó lenne, ha a szomszéd Pista lenne a tanyáról.
2022. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
8%

Nekem nem jön be ez a típus, de egyáltalán nem szar pasi külsőre.


A lényeget, vagyis a személyiségét meg úgysem ismerjük, tehát kár azon vergődni, hogy mennyire vonzó a való életben, amikor lemászik a mozivászonról meg a címlapfotóról.

2022. máj. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim válasza:
100%
Kérdező Jason Statham egy egyéniség, egy karakter! Van stílusa, Te meg csak köpködni tudsz, ami 1.irigységről 2.szánalomról ad tanúbizonyságot! Csináld utána amit Ő tett eddig utána okoskodj!
2022. máj. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
77%

Mi van kérdező, savanyú a szőlő? Elmesélem neked, hogy milyen pasik jönnek be: akik elérnek valamit az életben, nem a gyakorin picsognak, amiért egy nőnek se kellenek. Nekem aztán teljesen mindegy, hogy a pasi alacsony, magas, kopasz vagy hosszú hajú: mit tett le az asztalra, mit tud felmutatni, mire tudok felnézni, ez érdekel engem. Legyen talpraesett, tudjon az asztalra csapni, ha kell, legyen saját véleménye, el tudjon intézni mindent. Akár azzal, ami a fejében van, akár a két kezével, mert mondjuk egy ezermester. Ha sikeres az életben, akkor annak velejárója az anyagi biztonság is, ez már csak így van. Igen sok férfira fel tudok nézni, akik nem ütik meg J.S. szintjét.

Jason Statham számomra kifejezetten jó pasi, szeretem a filmjeit is, és képzeld nem varrnám össze a p.námat. Gombostűvel egyébként nem lehet varrni, de ezt még egy óvodás is tudja.

Ezt a negatív energiát, ami árad belőled, fordítsd inkább a magad javára, hátha sikerül megközelítened ezt a szerinted csapnivaló pasit.

2022. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
63%
Ronda, mint minden öreg(edő) pasas.
2022. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!