Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül szórakozóhelyre?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz. Ezt előre írom, de valszeg még így is 1-2 perc alatt átolvasható. Spóroljuk meg az ilyen kommentekrt, hogy "tl dr" és társai.


Kezdem ott a történetet, hogy miért gondolom, hogy szórakozóhelyre kéne mennem ismerkedni.


Alapvetően nagyon nem szeretem a szórakozóhelyeket, és echte szórakozóhelyen max 20 percet voltam életemben.

Eddig online próbáltam ismerkedni, tömegközlekedésen leszólítgatni, kocsmateraszokon beszélgetésekbe belefolyni, meg volt tavaly nyáron egy neten összeverbuválódott társaság akikkel Margit-szigeten ittunk és beszélgettünk, de az széthullott.


Ezeket próbáltam. Az online forma volt még a legcélravezetőbb, ott legalább randik lettek az online kezdeményezett dolgokból, de nem voltak hosszú életűek.

Eléggé magas a léc nálam, volt 2 éve egy 5 évig tartó kapcsolatom és nem érdekelnek a kalandok.


Szóval volt online ismerkedésből kb 10-12 randim, de beleuntam az online ismerkedés szokásos betegségeibe.


Viszont élőben fogalmam nincs, hogy néz ez ki.

Egy szórakozóhelyen üvölt a zene, nem lehet beszélgetni.

Amúgyis, ha jól látom 99%-ban nem beszélgetni mennek oda a lányok sem.

Akkor hogy indul ott egy ismerkedés?

Hogy néz ki?

Minden ilyen témájú kérdésnél sorban írják, hogy "szórakozóhelyen ismerkedik mindenki, ott a legkönnyebb". És sokan hozzáteszik, hogy nem csak egyszerű emberek ismerkednek ott.

Oké, elhiszem. Csak arra lennék kíváncsi, hogy hogyan.


Lehet amúgy tényleg abszolút nem az én világom, csak már nem tudok mihez nyúlni alternatívaként.


(+infó: nincsenek Budapesten élő barátaim, így nem tudnak velem jönni.

És ne mondjátok, hogy nem fura egy magában szórakozóhelyre menő srác. Vendéglátóhelyen dolgozom, itt is van egy tag aki naponta jön be tök egyedül és megy haza tök egyedül. És mind én mind a kollégák szerint is fura ez. Amúgy értelmes arc, beszéltünk már vele a pultnál, de akkor is furcsa).


25/F



2022. máj. 20. 23:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Amúgy mennyire durva már, hogy egy szó mennyire különböző dolgot tud jelenteni két azonos nyelvet beszélő fél esetén is.


Az "ismerkedni" nálam egyértelműen egy nyaktól felfelé kezdődő folyamat, és lehetőleg érzelmi kötelékkel járó dolog.


Másnál pedig (1#) egyértelműen nyaktól lefelé, de méginkább deréktól lefelé kezdődő, és ott is lezáruló történet az "ismerkedés". Érzelmekről nem is nagyon beszélhetünk. Amit fentebb vázolt azok inkább ösztönszerű dolgok mintsem emberi érzelmek. Kb mikor bagzanak a macskák.

2022. máj. 21. 03:47
 12/13 anonim ***** válasza:
2022. máj. 21. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem érdemes ilyen helyekre járni. Inkább hobbi, tanfolyamok.
2022. máj. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!